Şimdi Ara

Serious Sam 4 PC Sistem Gereksinimleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Croteam,  Serious Sam 4'ün PC sistem gereksinimlerini oyunun Steam sayfası üzerinden paylaştı.

16 GB RAM ile nVidia GeForce 1080/2060 veya AMD Radeon Vega64/5700 öneriliyor.

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    İşlemci: 4 çekirdekli CPU @ 2.5 GHz
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: nVidia GeForce 780/970/1050 veya AMD Radeon 7950/280/470 (3 GB VRAM)
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
    İlave Notlar: 720p 30FPS 

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit (1909)
    İşlemci: 8 çekirdekli CPU @ 3.3 GHz
    Bellek: 16 GB RAM
    Ekran Kartı: nVidia GeForce 1080/2060 veya AMD Radeon Vega64/5700 (8 GB VRAM)
    DirectX: Sürüm 12
    Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
    İlave Notlar: Önerilen API'ler DX12 ve Vulkan

Serious Sam 4 Steam ve Stadia için 24 Eylül'de çıkacak. Oyun Çeviri, Serious Sam 4'ün Türkçe dil desteğiyle birlikte çıkış yapacağını duyurmuştu.

• Resmi olarak Cyberpunk sistem gereksinimleri açıklanmadı bide 1080p ultra için Serious Sam 4 istediği sistem ne ya 1080 nedir vega64 oldu grafikler yeni nesil galiba ben görmüyorum oyun zaten düşük bütçeyle yapılıyor bide optimize özürlü beli oyunu satın almıştım geri verdim çok sistem istiyor indirime girince ilerde alırız artık.
  • aldım ben steam den.. çıksın da biraz şenlenelim yaw..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • O ekran kartı istekleri şaka falan mı? İşlemciyi de sekiz çekirdekli istiyormuş paşam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önerilen en yüksek ayarlar için heralde!?

• ulan cyberpunk bile 1070 istiyor. Bu oyunda ne olabilir o kadar. Galiba optimizasyon özürlü geliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: orhan95

ulan cyberpunk bile 1070 istiyor. Bu oyunda ne olabilir o kadar. Galiba optimizasyon özürlü geliyor

Resmi olarak Cyberpunk sistem gereksinimleri açıklanmadı bide 1080p ultra için Serious Sam 4 istediği sistem ne ya 1080 nedir vega64 oldu grafikler yeni nesil galiba ben görmüyorum oyun zaten düşük bütçeyle yapılıyor bide optimize özürlü beli oyunu satın almıştım geri verdim çok sistem istiyor indirime girince ilerde alırız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealArek -- 13 Eylül 2020; 18:28:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: waltran

önerilen en yüksek ayarlar için heralde!?

En yüksek değil 4k için falan olması lazım. Ya da optimizasyonu unuttular.

• Her türlü 4 çekirdekli işlemci 8gb ram ile 1080p yüksek ayarlarda açarım.

• Anlaşıldı optimize çöp :)
  • 4k 60 fps için AAA olmayan oyunlar da böyle sistem isteyecekse 1080p 60 fps devam hatta istemese bile devam. 1080p gayet yeterli geliyor :)
  • Yeni nesil oyunlarda 4K 60 Fps yalan olacak zaten..Şuan bakmayın 3080'nin 4K 60 FPS verebildiğine, Zaten RDR 2'ye ucu ucuna yetiyor..Yeni nesil konsollar kullanılmaya başlanıldığında çok daha iyi gözüken oyunlar göreceğiz işte o zaman görün şamatayı..Bide yeni nesil oyunların optimizasyonun sorunlu çıktığını düşünüyorumda aboovvv..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yeni nesil oyunlarda 4K 60 Fps yalan olacak zaten..Şuan bakmayın 3080'nin 4K 60 FPS verebildiğine, Zaten RDR 2'ye ucu ucuna yetiyor..Yeni nesil konsollar kullanılmaya başlanıldığında çok daha iyi gözüken oyunlar göreceğiz işte o zaman görün şamatayı..Bide yeni nesil oyunların optimizasyonun sorunlu çıktığını düşünüyorumda aboovvv..

Ondan dolayı hiç uğraşmam çekerim konsolumu rahatıma bakarım..Sony eminim özel oyunlarda uçacak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yeni nesil oyunlarda 4K 60 Fps yalan olacak zaten..Şuan bakmayın 3080'nin 4K 60 FPS verebildiğine, Zaten RDR 2'ye ucu ucuna yetiyor..Yeni nesil konsollar kullanılmaya başlanıldığında çok daha iyi gözüken oyunlar göreceğiz işte o zaman görün şamatayı..Bide yeni nesil oyunların optimizasyonun sorunlu çıktığını düşünüyorumda aboovvv..</blockquote>

Ondan dolayı hiç uğraşmam çekerim konsolumu rahatıma bakarım..Sony eminim özel oyunlarda uçacak..

Mis. Her exc içinde 600 700 hatta 900tl verirsin, senden kralı olmaz hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.