Şimdi Ara

Rainbow Six Siege PS5 ve Xbox Series X'te 4K 120FPS Çalışacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege'in bu yıl PlayStation 5 ve Xbox Series'e geleceğini doğruladı.

Oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X'te 4K çözünürlükte 120 kare hızında çalışacak.

PlayStation 4 veya Xbox One versiyonuna sahip kullanıcılar yeni nesil versiyona ücretsiz yükseltebilecek. Oyun içi ilerleme ve satın almalar da taşınacak. PlayStation 4 ile PlayStation 5 kullanıcıları ve Xbox One ile Xbox Series kullanıcıları oyunu beraber oynayabilecek.

Ayrıca Shadow Legacy Operasyonu güncellemesi bugün itibarıyla yayınlandı. Türkçe yama notlarına buradan göz atabilirsiniz.

Shadow Legacy Operasyonu - Bana Zero Derler animasyon fragmanı:

• Görmek istediğimiz haberler bunlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kelime oyunlarına düşüyor yine herkes ''up to 4K 120fps'' dediler 4K 120fps demediler hangi çözünürlükte veya hangi konsolun 120fps vereceği belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 11 Eylül 2020; 11:29:14 >
  • 2k 120 fps yada 4k 60 fps tir o.10 teraflops a anca bu kadar olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • en iyi ihtimalle orta ayarlarda 120 fps 4k olabilir

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Dinamik 4K'da olursa şaşmam, Yaa yeterki yeni nesilde oyunlar 60 FPS ve 120 FPS'lerde çalışsın da,Dinamik çözünürlükmüş, Upscale falanmış çok önemli değil.. Benim için önemli olan her zaman 60 FPS seçeneğinin olması...Bir oyunu 4K 30 oynayacağıma, 2K'da 60 oynarım daha iyi..Büyük Ekran TV'lerde titremeler falan çok belli oluyor,Görüntünün Akıcılığı çok önemli büyük ekran TV'lerde..30 FPS yetersiz kalıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcpyksl

en iyi ihtimalle orta ayarlarda 120 fps 4k olabilir
    Daha ne birader rekabetci oyun zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inanamıyorum bu nasıl bir haber mükemmel ötesi cok sevindim ya helal raimbow en iyi fps oyunu ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.