Şimdi Ara

iPhone 12 bekleyenleri üzecek iddia: 15 Eylül'de tanıtılmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple, 15 Eylül'de yeni cihazlarını tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek. Görünüşe bakılırsa şirketin önümüzdeki hafta gerçekleştireceği lansman etkinliğinde yeni nesil iPhone modelleriyle tanışamayacağız.

Ayrıca Bkz.iPhone 12 serisinin kamera tasarımları ortaya çıktı

Daha önce Bloomberg editörü Mark Gurman ve teknoloji analisti Jon Prosser da bu yönde açıklamalar yapmıştı. Son olarak ünlü duyumcu Evan Blass da bu bilgiyi doğruladı.

Ekim ayını beklememiz gerekecek

Blass, ABD'li operatörlerden birinden gelen ve 5G'li yeni iPhone 12 için ön siparişlerin 20 Ekim'de sona ereceğini belirten bir e-posta görüntüsü yayınladı. Apple'ın genellikle bir hafta süreyle ön sipariş aldığını biliyoruz.

Sonuç olarak yeni iPhone'ların bu tarihten bir hafta önce tanıtılacağı bildiriliyor. Yani 13 Ekim Salı günü. Zaten şirketin kendisi de iPhone 12'nin birkaç hafta gecikmeli olarak çıkacağını açıklamıştı.

15 Eylül'de neler tanıtılacak?

Apple'ın 15 Eylül'deki lansman etkinliğinde en son iPad Pro modellerine benzer bir tasarıma kavuşacak yeni iPad Air'ı tanıtması bekleniyor.

Ekinlikte sahneye çıkması beklenen bir diğer ürünün ise Apple Watch Series 6 olduğunu belirtelim. Cihaz OLED ekran, güncellenmiş işlemci ve gelişmiş sağlık özellikleri ile gelecek. Akıllı saatin kandaki oksijen seviyesini de ölçebileceği söyleniyor.

Kaynak:https://twitter.com/evleaks/status/1303611817319690245
    Kaynak:https://twitter.com/markgurman/status/1303359566042726400
    Kaynak:https://twitter.com/jon_prosser/status/1303401961610448897

• Aykut elmasın dediği gibi "ebenin" yetkililerden özür diliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 bin tl ile gelecek bir cihaz tanıtılsa ne olur tanıtılmasa ne olur

• Nasipte Varsaaaa

• Bütün tadım kaçtı

• Dövizin artmasını bekliyorlar. Çünkü zamı piyasaya çıktıktan sonra yapınca daha çok ses getiriyor. Hedef Türkiye.

• vedkum kullanıcısına yanıt
    bizi kıskanıyorlar :)

Aynen kardeşim hedef biziz. Milyonlarca sattığı avrupa, asya ve amerika pazarının bir değeri yok.

• Çokta dert değil Türkiye’ye zaten 1-2 aydan evvel gelmiyordu. Belki böylece tüm dünya ile aynı anda gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaliteli olacağı şimdiden belli sanırım

• bio technolog kullanıcısına yanıt

20 bine kimse vermez ki :(

• Apple tv 4k ve apple tv stick tarzı iki cihaz bekliyorum ama çıkmayacak biliyorum :) belki a12x li apple tv çıkabilir.

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    20 bine verecek çok kişi olur

İphone 12 için ülkemizde 20 bin verecek kişiler anca milyonluk iş adamları olur benim ilk nesil iphone se patlayana kadar kullanıcam sanırım 2017 de vatandan 1700 e almıştım

• Aman aman gerçekten ne üzüldüm he

bütün sırrı bozdun

• Ekime kadar kim öle kim kala

• ben sok ... iphone yi yiyemeden nası yaşayacağız ?

• bio technolog kullanıcısına yanıt
    12 Pro Max almak s*laklık olabilir hocam. Ama düz 12 şöyle 6000-7000 arası olsa düşünülebilir. Eskiyi götür yenisini al kampanyası olursa falan 4000-5000 düşer belki. Ama 12 Pro Max almak tam bir s*kalık. He bir de 11’i olup alacaklar falan var 11 neyine yetmiyorsa adamların. Hadi 5S,6,6S,7,X sahipleri alsa neyse eski cihazlar bunlar ama XS ve üstü cihazı olanların alması para israfı olur. Şu ülkede gerçekten büyük bir teknolojik açlık var.

• Bende çok istiyordum düz 12 almak en az 5 sene kullanılır. Sonra hangi ülkede yaşadığım geldi aklıma :)

• Ülkede teknolojik açık var ne demek tam olarak? Apple gibi bir global ekosistem yaratamayacağımız gerçeği var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.