Şimdi Ara

Dirt 5 bir kere daha ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Codemasters’ın heyecanla beklenen Colin McRae Rally serisinin 14. oyunu erteleme kararıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni yapımın bir kere daha ertelenmesi oyuncuları üzdü.

Off-road yarış temalı Dirt 5 Gamescom’da  2020 yılının en iyi yarış oyunu ödülü almasının üzerine oyuncuların beklentisi bir kat daha yükselmişti. Buna karşın önceleri 9 Ekim’e zamanlanan yapım 16 Ekim’e ertelenmişti.

Dirt 5 bir daha ertelendi

Codemasters yaptığı duyuruyla yeni bir erteleme haberi daha verdi. Firma aldığı karara sebep olaraksa yeni nesil konsolların çıkışından daha iyi faydalanmak istediklerini gösterdi.

Oyuncuların 6 Kasım’a kadar beklemesi gerekirken daha tuzlu DIRT 5 Amplified Edition’ı satın alanlar 3 Kasım’dan itibaren Dirt 5’i deneyimleyebilecek.

Ayrıca Bkz.AMD bisikletler satışa sunuldu

Diğer taraftan halen netleşmeyen yeni nesil konsolların çıkış tarihine de ışık tutuyor. Daha önce Xbox Series X için yayınlanan kısa tanıtım videosunda tatil dönemine işaret edilse de Playstation 5 için henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak:https://mspoweruser.com/dirt-5-delay-xbox-series-x-ps5-launch-advantage/

• Dirt 4 ü atlayıp bizden dört dörtlük oyun deme şansını aldıkları zaman dirt benim için bitmişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jem991 kullanıcısına yanıt
    Nasıl atladılar ? Dirt 4 çıkalı iki sene oluyor 🧐

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jem991

Dirt 4 ü atlayıp bizden dört dörtlük oyun deme şansını aldıkları zaman dirt benim için bitmişti

Atladılar derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 günlük erteleme çokta önemli değil
    ön sipariş geçtim bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.