Şimdi Ara

Oyun odaklı Honor Hunter için geri sayım başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun odaklı Honor Hunter için geri sayım başladı

Huawei'nin alt markası Honor, çok yakında oyun odaklı bir dizüstü bilgisayar çıkaracak. Çinli şirket Honor Hunter olarak adlandırılan cihazın lansman tarihini sonunda açıkladı.

Ayrıca Bkz.Redmi Note 10'un tasarımı ve teknik detayları sızdırıldı

Esasında dizüstü bilgisayarın Ağustos ortasında piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak bu gerçekleşmedi. Huawei yayınladığı posterle Honor Hunter'ın 16 Eylül'de Çin'de tanıtılacağını resmen onayladı.

Oyun odaklı Honor Hunter için geri sayım başladı

Honor Hunter hakkında bilinenler

Dizüstü bilgisayarla birlikte iki akıllı saat de duyurulacak. Daha doğrusu bu modellerin Çin lansmanı yapılacak. Zira, Honor Watch GS Pro ve Watch ES kısa süre önce IFA 2020 kapsamında tanıtılmıştı.

Yayınlanan görüntü dizüstü bilgisayardaki arka aydınlatmayı doğruluyor. Honor Hunter'ın Intel işlemcilerle sunulacağını hatırlatalım. Ancak bu konuda çok fazla detay yok. Buna ek olarak AMD ekran kartı ve 15 inç ekran da diğer konuşulanlar arasında.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/honor_hunter_is_a_gaming_laptop_launching_on_september_16-news-45124.php

• Bu tasarım hava akışı ve soğutma için fazla ince gözüküyor, oyun odaklı dizüstü için incelik ve hafiflik aramaz kimse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tasarımı güzel olmuş. inceliği ve hafifliği önemli benim için ben sevdim bunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.