Şimdi Ara

AirPods Pro'nun yeni rakibi ortaya çıktı: İşte Huawei FreeBuds Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AirPods Pro'nun yeni rakibi ortaya çıktı: İşte Huawei FreeBuds Pro

Huawei, 10 Eylül tarihinde yeni ürünlerini tanıtacağı bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Çinli şirket etkinlik kapsamında FreeBuds Pro olarak adlandırılan yeni tam kablosuz kulaklığını da sahneye çıkaracak.

Ayrıca Bkz.Xiaomi laboratuvarı görüntülendi: 1.800 akıllı telefon aynı anda test ediliyor

AirPods Pro'ya doğrudan rakip olarak gelecek FreeBuds Pro tasarım açısından Apple'ın kulaklığına benziyor. Aynı zamanda aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisine sahip olduğunu da belirtelim.

Çıkış tarihi ve fiyatı da netleşti

Huawei'nin yeni kablosuz kulaklığının basın görselleri yayınlandı. Buna ek olarak bazı teknik özellikleri açığa çıktı. Kirin A1 yonga setinden güç alan cihaz Bluetooth 5.2 bağlantısını destekliyor. Her iki kulaklıkta da üç mikrofon ve 52.5 mAh pil mevcut.

Huawei FreeBuds Pro siyah, gümüş ve beyaz olmak üzere üç farklı renkte sunulacak. Kabosuz kulaklık Ekim ayı başlarında Avrupa'da satışa çıkacak. Fiyat etiketinin ise 150 euro olacağı bildiriliyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Huawei kopyalamaktan fazlasını yapmalı.

• Apple olmasa ne yapacak bunlar çok merak ediyorum bu kadar kopya da çekilmez ayıptır yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Macbook Pro - Matebook Pro
    iPad Pro- Matepad Pro
    Airpods Pro - Freebuds Pro

gerçekten isimde ve tasarımda çok yaratıcısınız Huawei. Tebrikler.

• yahu biz onuda yapamıyoruz... helal olsun yapsınlar yapmak iyidir,rekabet iyidir.

• Almıyorum hacı

• Bu kopyacı mantıktan çıkmaları lazım

• Tasarımı ve adını Biraz değiştirip piyasaya sürüyorlar biraz özgün tasarım yapmayı deneseler keşke.

• Daha fazlası çalmak olur. O zaman direkt çalsın...

• Bu bildiğin çakma airpods pro olmuş ABD boşuna Huawei'yi teknoloji çalmak ve veri çalmak ile suçlamıyor

• Apple ile aynı fiyat veya yüksek olduğu sürece rakip olamaz.
    Elma daima aldırır.

• Arkadaşlar belki bu söylediğim şu an komik gelecek ama Apple ın ekosistemine darbeyi Huawei vuracak. Gördüğüm kadarıyla ciddi yatırım yapıyolar kendi ekosistemlerini geliştirmek için. Ürünlerde de özgünlüğü yakalarlar yakın zamanda.

• elma bir şey yapıyor bakıyorlar aaa bu güzelmiş şunun neresine kıl eklersem kopyalarım diye düşünüyorlar. özgün olamadıkları sürece asla elma olamazlar olsalar bile aylarca dalda bekleyen dökülecek elma olurlar.

• Ekonomi piyasasında dolar ne ise maalesef elma da donanımda öyle. Ben AirPods Pro kullanıyorum, Apple ecosystem içinde olduğum için tercih ettim ama ses kalitesinden hele noise canceling rezalet. Senhaiser Sony gibi ses konusunda uzmanlar varken Apple tercih etmezdim. Huawei fiyat konusundan çok rekabetçi teknolojik olarak üstün olmak zorunda satabilmek için. Başka türlü kendi piyasasını kuramaz.

• Ürün başlıkları hep Apple ile başlıyor ürünün firması ile devam ediyor. Tüm firmalar yatsın kalksın Apple'ın billurlarını sabah akşam öpsün. Apple olmasa sadece hiç'ler, hiç bir faydaları yok teknolojiye, sadece araklasınlar...Onun orasını bunun burası araklayıp ürün yaptık desinler. Baya yükseldim yalnız, iyi bir fanboyum demek ki 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Davul Kafa -- 8 Eylül 2020; 12:35:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.