Şimdi Ara

Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia 5 II, sızdırılmış tanıtım videosunda görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=_SBuUHoMOGE&ab_channel=Ev]

Sony'nin, 17 Eylül'de tanıtımını yapmayı planladığı yeni amiral gemisi telefonun tanıtım videosu, Evan Blass tarafından sızdırıldı. Sızdırılan tanıtım videosu, Japonya merkezli teknoloji devi Sony'nin bir süredir üzerinde çalıştığı Xperia 5 II'nin daha önce sıdırılmış birçok özelliğini doğrular nitelikte.

Tanıtım videosu, telefonun özellikle kamera ve performans özelliklerine odaklanıyor. Yüksek yenileme hızına sahip ekranı, yonga seti, batarya kapasitesi ve bazı kamera özellikleri gibi birçok ayrıntı videoda yer alıyor.

Sony Xperia 5 II'nin sızdırılmış özellikleri

Videoda, ekranın 120Hz yenileme hızına sahip olduğu görülüyor. Ayrıca daha önceki sızıntılar telefonun, 21:9 en boy oranıyla 6,1 inç büyüklüğünde FHD+ OLED ekrana sahip olacağını gösteriyor.

Sony Xperia 5 II, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 865 yonga setinden gücünü alacak.

Ayrıca Bkz.Piyasaya sürülmeye hazırlanan Poco M2, 6GB RAM ile gelecek

Telefon 24mm geniş açılı ve 16mm ultra geniş açılı sensörlere sahip olacak. Sony Xperia 5 II'nin arka kamera kurulumda, 12MP (f / 1.7, 24mm) birincil kamera, 3x optik zoom özellikli 12MP (f / 2.4) telefoto lens ve 12MP (f / 2.2, 16mm) 124 derecelik görüş alanı sunan ultra geniş açılı kamera yer alacak. Telefon ile 4K çözünürlükte 120 fps video kaydetmek mümkün olacak.

Sony Xperia 5 II, 4.000mAh bataryaya ve 3,5 mm kulaklık girişine sahip olacak.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/sony_xperia_5_ii_appears_in_a_leaked_promo_video-news-45122.php
    Kaynak:https://www.androidheadlines.com/2020/09/sony-xperia-5-ii-promo-video-features.html

• Mükemmel bir telefon. Hiçbir eksiği yok. Kamera, performans, ekran, gaming... Tüm bunların hi-res audio ve L-dac ses çıkışı ile binlerce liraya aldığınız hi-defination audio sistemli kulaklıklar nihayet işe yarayacak. Standart ses çıkışı olan amiral gemisi telefonlarını bluetoothla yüksek teknoloji kulaklığa bağlayıp çok para verdim diye kaliteli ses alabileceğini sanan insanlar var ne yazık ki.
    Bu telefon ise adeta ne istediğini bilen insanlar için çıkarılmış. Teknolojik trendlerden, fotoğraftan, müzikten ciddi olarak anlayan biri bu telefonda bir eksik bulamaz. Anlamayan ise gelip ancak sinematik ekranın ne olduğunu bilmediği için ince ekran der. Koskoca Sony bilmiyor sanki standart 16:9 ekran koyup maliyet düşürmeyi.
  • Tek kötü yanı: adı;

• Rolex gibi telefon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarımında bir yenilik yok, hatta monoton. Bu kadar ince uzun telefonlar bana göre hala gereksiz. Tek önemli artı noktası markası. Sony her zaman kalitesine güvenilir, uzun kullanım süresi ve dayanıklılığı, kalitesi ile alınmayı hep hak eder.

• gayet güzel telefon.

• Videoyu izlemeye başladıktan 1 dakika sonra farkettiniz mi bilmiyorum ama inovasyon dışında bir şey yok yani var olanı geliştirip koymuşlar. Demek istediğim şey yeni bir şey yok. Aklıma geldiği için söylüyorum apple’ın lidar sensörü kullanması ve iphone 6s’in 2016 da force touch kullanması veya Samsung’un katlanabilir telefon geliştirme çabası. Açıkçası bu telefonu almak için bir sebep görmüyorum. Videoyu güzel müzik etkileyici çekimlerle hmm şık telefon diyerek izlemeye başlıyorsun ve sonrasında eee yani bunların hepsini benim telefonda yapıyor diyorsun ki bu söylediğim son zamanlarda çıkan tüm telefonlar için geçerli. Acaba bu tutumu ne kadar daha sürdürmeyi planlıyorlar.

• şu ana kadar üretilen açık ara farkla en iyi telefon

• Mükemmel bir telefon. Hiçbir eksiği yok. Kamera, performans, ekran, gaming... Tüm bunların hi-res audio ve L-dac ses çıkışı ile binlerce liraya aldığınız hi-defination audio sistemli kulaklıklar nihayet işe yarayacak. Standart ses çıkışı olan amiral gemisi telefonlarını bluetoothla yüksek teknoloji kulaklığa bağlayıp çok para verdim diye kaliteli ses alabileceğini sanan insanlar var ne yazık ki.
    Bu telefon ise adeta ne istediğini bilen insanlar için çıkarılmış. Teknolojik trendlerden, fotoğraftan, müzikten ciddi olarak anlayan biri bu telefonda bir eksik bulamaz. Anlamayan ise gelip ancak sinematik ekranın ne olduğunu bilmediği için ince ekran der. Koskoca Sony bilmiyor sanki standart 16:9 ekran koyup maliyet düşürmeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 6 Eylül 2020; 18:0:36 >
  • Ekran köşelerinin çok az yuvarlak olmasını çok beğendim sağolsun Apple ve Samsung ekranların köşeleri yuvarlata yuvarlata sonunda yumurta gibi ekran yapacaklar.

• rwo kullanıcısına yanıt
    Note serisine bakın

• 5-2

• sony dön artık şu ülkeye, bu telefonla.Bide kampanya yapsa tadından yenmez :D coğrafi fiyatlandırma

• Herkesin beğendiği ve övdüğü ama kimsenin almadığı ve almayacağı bir telefon daha...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • face1tr kullanıcısına yanıt
    Kullandın mı hocam. Daha piyasaya bile çıkmadı. Ne incelemesi var ne de tamamen netleşen özellikleri. Tüm telefonlar tanıtım videosunda ve kağıt üzerinde kusursuz gösterilir.

• Jevreyzist J kullanıcısına yanıt

Note serisinin farkındayım ve Note 10 serisine geçmeye uzun zamandır düşünüyorum ama fiyatlar ortada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.