Şimdi Ara

Haftaya BİM ve A101 marketlerde dikkat çekici teknoloji ürünleri var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
5.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya BİM ve A101 marketlerde dikkat çekici teknoloji ürünleri var

Haftaya perakende gıda mağazalarında Lenovo, Jabra ve HP markalarının piyasada fiyatıyla alternatif olacak ürünleri yer alıyor. Raflar gelecek hafta teknolojik ürünlerle dolu diyebiliriz.

10 Eylül A101 aktüel ürünler

10 Eylül A101 aktüel ürünler arasınnda Lenovo E10 tablet modeli dikkat çekiyor. 10.1 inçlik ekran, 2GB RAM, 32GB depolama, 4 adet Cortex-A7 çekirdek, 4850mAh kapasiteli batarya 899TL ve piyasanın oldukça altında.

Ayrıca Bkz.Galaxy Z Fold 2 resmiyet kazandı: İşte detaylar!

Yine 2 adet Zen çekirdeği ve Vega 3 grafik birimi barındıran AMD 3020e işlemcili Lenovo IdeaPad 3 dizüstü modeli 1999TL. Piyasada pek bulunmadığı anlaşılan 4GB RAM ve 128GB SSD sürücülü modelin fiyatı oldukça avantajlı.

Diğer taraftan 1 adet AA pille çalışan ve 1000 DPI hassasiyet seviyesi olan Lenovo 300 Wireless kablosuz fare modeli 49.95TL ve yine oldukça uygun görünüyor.

Son olarak Piranha markasının biraz alt kalite kablosuz şarj plakası ve akıllı TV kumandası gibi uygun fiyatlı alternatif ürünleri de incelemeye değer duruyor.

Haftaya BİM ve A101 marketlerde dikkat çekici teknoloji ürünleri var

11 Eylül BİM aktüel ürünler

11 Eylül BİM aktüel ürünler arasında Jabra Elite 65t tam kablosuz kulaklık modeli var. Tatmin edici bir ses kalitesi sunan Elite 65t, tasarımı ile kulağa tam oturacak şekilde hazırlanmış. Her parçada çift mikrofon berrak bir ses sunuyor.

Pasif gürültü engelleme özelliği olan kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanıyor. Şarjlı kılıf ile birlikte toplamda 14 saate kadar kullanım süresi sunuyor. 15 dakikalık şarj ile 1.5 saat ek süre elde edilebiliyor. Jabra Elite 65t modeli 499TL gibi oldukça uygun bir fiyata satılıyor.

Diğer taraftan HP markasının aksesuar çeşitleri yine çok uygun fiyattan alıcılarını bekliyor. HP Topload Essential askılı çanta, HP Essential sırt çantası ve HP Z3700 kablosuz fare 69.90TL tek fiyat. Bunlar piyasada bir miktar daha yüksek. HP Deskjet 2710 kablosuz yazıcı da 299TL.

Son olarak depolama ürünleri ile bilinen Çinli Hikvision markasının 256GB USB Tip-C taşınabilir SSD sürücüsü 249TL gibi oldukça uygun bir fiyatta.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    10 Eylül A101 ve 11 Eylül BİM aktüel ürünler

• Aynı şekilde açılış mağazası için evime broşür bırakmışlardı beğendiğim ürün fiyatı da çok uygundu, sabah erkenden gidip açılış olduktan sonra almak istediğimi söyledim, kasadan geçti indirim şu an olmuyor gün içinde arayalım sizi ayıralım dedi tamam dememle birlikte aranmayı bekledim arayan olmayınca ertesi gün mağazaya gittim bana ürünün indirimi olmadığını ve şirket ürünü toplattığını söyleyip ürün 14 gün içinde tekrar indirim alırsa sizi ararız deyip kestirip attılar. Eve geldim böyle birşey olup olmayacağını araştırdım ama sanırım sizin söylediğiniz gibi olduğunu anladım ve ben insanları kandırdıkları ve kendilerini akıllı zannedip orada saatlerce insanları kapıda bekletip dalga geçer gibi cevap vermelerine tahammül edemedim hakkım varsa helal etmiyorum.
  • 5000 liraya 65” inch toshiba televizyon bayağı hesaplı imiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiçbirini bulamazsiniz

Kendi tanidiklarina ayırıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopla işin olan alsin. İşlemcisi i3 7.nesile denk

• Laptop ekran kartı LOL oynatır mı?

• Koşun çöpler gelmiş, çok uygun

• İsterseniz açılış vaktinde gidin bulamazsınız çünkü çalışanlar onları çoktan ayırmış olur..

• Çalışanlar ile aranız iyiyse alırsınız 20-30 lira ateşlerseniz kapabilirsiniz yoksa avucunuzu yalarsınız

• Ssd mantıklı mı?

• Jabranın kulaklığı gelmişti yine aynı fiyattan bi kaç ay önce. Premium bir kulaklık tavsiye ederim.

• Hiçbirini göremiyoruz nerdeyse.

• Arkadaşlar sadece zula (düşük ayarlarda oynatsada yeter) ve bazı cizim programları icin almak istiyorum mantıklı olumu

• gun kullanıcısına yanıt
    Kullanan var mı acaba panel nedir

• Aynı şekilde açılış mağazası için evime broşür bırakmışlardı beğendiğim ürün fiyatı da çok uygundu, sabah erkenden gidip açılış olduktan sonra almak istediğimi söyledim, kasadan geçti indirim şu an olmuyor gün içinde arayalım sizi ayıralım dedi tamam dememle birlikte aranmayı bekledim arayan olmayınca ertesi gün mağazaya gittim bana ürünün indirimi olmadığını ve şirket ürünü toplattığını söyleyip ürün 14 gün içinde tekrar indirim alırsa sizi ararız deyip kestirip attılar. Eve geldim böyle birşey olup olmayacağını araştırdım ama sanırım sizin söylediğiniz gibi olduğunu anladım ve ben insanları kandırdıkları ve kendilerini akıllı zannedip orada saatlerce insanları kapıda bekletip dalga geçer gibi cevap vermelerine tahammül edemedim hakkım varsa helal etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dümen -- 6 Eylül 2020; 2:29:21 >
  • 256lik ssd flash iyiymiş sanki. Tabi ihtiyacı olana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple_M1

Hiçbirini bulamazsiniz

Kendi tanidiklarina ayırıyorlar
    A101’den çadır alayım dedim. Kaldı mı dedim bir elemana. Hık mık hayır dedi. Sonra arkadaşı depoda var onu getirsene deyince suratı düşmüş şekilde getirdi.

Bir düzenleme getirmeleri lazım bu gibi işlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de ilk vakalar görülmeye başladığında hatırlıyorum HP 2632 yazıcının fiyatı 180 liraydı. Şimdi 300 lira olmuş.

• tablet ihtiyacım var tablet iyi midir yoksa o fiyata daha iyisi bulunabilir mi ?

• Sabahtan git. Yok vs derlerse 1 ekmek vs al. Fişini bim müşteri hizmetlerine mail at yada telden söyle. Sabah geldim yok cektiler de.

• topsakalsevki1 T kullanıcısına yanıt

Çizim proglamları için mantıklı değil çünkü üst düzey bir bilgisayar gerekli çizim proglamları için

2020 sürüm olan proglamlar için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.