Şimdi Ara

360'tan D806 model isimli çocuk odası ve güvenlik kamerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

360'ın D806 modelini Donanım Haber takipçilerine özel kupon kodu ile almak isterseniz https://www.sherman.com.tr/360-d806 adresini ziyaret edebilir ve Donanım40 kupon kodunu kullanarak 40 TL indirimle D806 Smart Camera modeline sahip olabilirsiniz.

(Kupon kodu 1 ay boyunca geçerlidir)

• Link patlak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 40 lirayı nakit alabiliyor muyuz

• Sherman bu ürünü çiçeksepetinde 249 TL ye satıyor zaten. DH referansıyla alanlara daha pahalıya satıyor.

• JacquesC kullanıcısına yanıt

Bu kamerayı satın aldım yorumunuzuda burada görünce vidyodaki kamera gibi özellikleri vardır diye amaesela bebekler için önemli konu olan ses algıladığında bildirim yok bu cihazda galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sir_recep kullanıcısına yanıt
    O konuda bilgim yok aslında. Bu kamerada hareket algılama var sadece. Bebek için ben bebek telsizi kullanıyorum.

• Xiaomi varken bunu almak mantık dışı

• lütfen tüm malum yerlere ücretsiz kurulum yapılsın 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 5 Eylül 2020; 23:43:47 >
  • bykutluay kullanıcısına yanıt
    Herkes bunu söylüyor diye aldım xiaomi kamerayı ama şu anda baktım ki ses algılama desteği yok. Bilginiz varmı bununla alakalı?

• JacquesC kullanıcısına yanıt

Tamam ama Siz vidyodaki kameraya göre kıyaslıyorsunuz ve vidyodaki kamera bebek için sunulan özelliğe sahip ama Xiaomininkinde böyle bir özellik yok. Yani öneriniz herkes için uygun değil. Paketi açıp kurulum yaptığım için iadede edemiyorum kaldı öyle bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir_recep

Herkes bunu söylüyor diye aldım xiaomi kamerayı ama şu anda baktım ki ses algılama desteği yok. Bilginiz varmı bununla alakalı?

Xiaomi Yi Dome 360'da var bebek ağlama sensörü.

• Pcbuilder kullanıcısına yanıt

Evet 400-500 lira bandında ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir_recep

Evet 400-500 lira bandında ama.

Evet.Değmez o paralara.

• uygulamanın türkçe dil desteği yok google playda ki uygulaması çince uygulamayı kurunca dili ingilizce olarak açılıyor bunu nasıl türkçeye çevirebilriim

• Google asistan, alexa vs. ve home asistant (akıllı ev sistemlerini) ile kullanabiliyormuyuz destekliyor mu?

• Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ben bu kamerayı aldım gayet de memnunum fakat bulut için ödemeyi paypaldan istiyor.

Ben bunu kapıya taktım yabancı biri gelirse göreyim diye bu yüzden hafıza kartı kullanışlı değil benim için. Hırsız gelse kamerayı da çalar gider görüntü kalmaz ortada.

• Merhaba bu kamerayı alıp kullanan arkadaşlar 360 D806 2 gün önce güncelleme geldi ve wifi tanimiyir hata ise lütfen 2.4 Hz lik bir wifi seçin diyor 1 senedir kullanıyordum ilk kez bile bir durum oldu shermana yazdım cozemediler modem ile alakali dediler aynı sorunu yaşayan arkadar varmı çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.