Şimdi Ara

iOS 14 ile birlikte uygulama aboneliklerinde indirim kodu dönemi başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS 14 ile birlikte uygulama aboneliklerinde indirim kodu dönemi başlıyor

Apple, geliştiricilerin belirli bir süre için indirimli veya ücretsiz abonelikler sunabilmesine olanak sağlayan teklif kodlarını duyurdu. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan iOS 14 ve iPadOS 14 ile geliştiricilerin kullanımına sunulacak olan teklif kodlarıyla, geliştiricilerin yeni aboneler edinmesi veya eski abonelerini geri kazanması amaçlanıyor. 

Ayrıca Bkz.vivo renk değiştirebilen bir telefon üzerinde çalışıyor: İşte ilk görüntüler

Ücretsiz veya indirimli abonelik fırsatı

Geliştiricilerin abone sayısını artırmayı amaçlayan bu hamle, Apple'ın komisyon gelirlerini de artıracak. Bu yüzden Apple, uygulama geliştiricilerine otomatik yenilenebilir abonelikler için aylık(kullandığınız kadar) veya 6/12 aylık ön ödemeli aboneliklerde çeşitli indirim kodları sunacak. Geliştiriciler indirimlerin yanı sıra müşterilerine ücretsiz deneme süresi de sunabilecek. Bu kodlar, geliştiriciler tarafından belirlenen müşterilere çevrimiçi veya çevrimdışı olarak iletilecek.

Apple'ın abonelik teklif kodları, kullanıcıları kodları kullanmaya yönlendirmek için tek kullanımlık URL'ler içerecek. Müşteriler teklif başına yalnızca bir kod kullanabilecekken, geliştiricinin yapılandırma seçeneklerine bağlı olarak tek bir abonelik için birden çok teklif kodundan da yararlanabilecek. Bu kodlar oluşturulduktan en fazla altı ay sonra sona erecek. Teklif kodu sistemi, önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan iOS 14 ve iPadOS 14 işletim sistemleriyle birlikte kullanıma sunulacak.

• Özellikle kurların zirve yaptığı içinde bulunduğumuz bu dönemlerde Apple filmlerde ülkemize özel fiyat uygulaması takdire şayan bu sayede 4k Atmos destekli filmleri çok uygun fiyatlara aldım özellikle görüntü kaliteleri çok başarılı buldum Atmos ses desteğide hiç fena sayılmaz çoğu kişiyi memnun eder bir düzeyde diyebilirim tabi Atmos sistem olmak kaydı ile
  • Özellikle kurların zirve yaptığı içinde bulunduğumuz bu dönemlerde Apple filmlerde ülkemize özel fiyat uygulaması takdire şayan bu sayede 4k Atmos destekli filmleri çok uygun fiyatlara aldım özellikle görüntü kaliteleri çok başarılı buldum Atmos ses desteğide hiç fena sayılmaz çoğu kişiyi memnun eder bir düzeyde diyebilirim tabi Atmos sistem olmak kaydı ile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.