Şimdi Ara

The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate modu, 19 Eylül’de yayınlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate modu, 19 Eylül’de yayınlanıyorMod tutkunlarının ve Witcher 3 hayranlarının bekleyişi 19 Eylül’de son buluyor. Halk Hogan isimli modder’ın üzerinde uzun bir süredir çalıştığı The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate bahsedilen tarihte indirilebilir hale gelecek.

28 milyondan fazla kopya satan The Witcher 3:Wild Hunt’ın zaten güzel olan görsellerini bir üst seviyeye çıkarmak için uğraşan Hogan, bu sürümde yapay zekâ kontrolündeki karakterlere de (NPC) el atarak özellikle uzak nesnelerin detaylandırılması gibi ayarlara kafa yormuş.

Ayrıca Bkz.Xbox Game Pass Eylül ayı oyunları açıklandı

Donanım ihtiyacı açısından ekran kartlarına bellek ihtiyacı anlamında ilave yük getirmeyen mod, oyunu en üst ayarlarda oynatan PC'lerde rahatlıkla çalışıyor. Uzaktaki nesnelere ait detayların daha iyi seçilmesi ve dokulardaki keskinliğin artırılması gibi iyileştirmeler içeren mod için yayınlanma tarihiden önceki son videoda paylaşıldı.

The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate modu yayınlandığında buradaki bağlantıya tıklayarak ilgili dosyayı indirebilirsiniz. Halk Hogan’ın paylaştığı videoya ise aşağıda göz atabilirsiniz.

Kaynak:
    https://www.dsogaming.com/news/the-witcher-3-hd-reworked-project-12-0-ultimate-releases-on-september-19th/

• Biri Süreyya hanımın mükemmel değişimini atsın.

• 11.0 versiyonu bile oyuna çağ atlattı. Şu an oynadığım DLC'leri bitirmeden 12.0 versiyonu bekleyesim geldi. The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate modu, 19 Eylül’de yayınlanıyor 

• Videonun sonunda su konusunda gerçekten çok iyi iş çıkarmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu adam bu işi gerçekten çok iyi yapıyor.

• Oynayacaklara iyi eğlenceler. Ben oyuna 123 saat gömdüm bir 123 saat daha gömemem malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkaten süreyya hanım olmuş çoğu yer. Fark görmek için çok dikkatli bakmak gerekiyor.

• Oyun içinde görmek lazım. Bu tür modların çoğu grafikleri zaten iyi olan oyunlarda pek fark yaratmıyor. Hele oyunu oynarken hiç anlamıyorsunuz. Arkadaş 5 senesini vermiş. Niye diye sormadan edemiyor insan haliyle

• Mod çıksın oyun içinde kendimiz deneseyinlesek daha iyi fark ederiz

• Keşke konsollara da ufak bir iyileştirme gelse. Mesela ışıklandırmada yapılacak bir iyileştirme oyunu çok farklı bir seviyeye taşıyabilir.

• 457 saat oynamışım hala da oynarım atmosferi yeter

• eh işte. bazı yerler orta şeker. bazı yerlerde değişim falan yok görünüyor. çok iyi bir değişim gördüğüm yer yok. hiç oynamayıp merak edenler için iş görebilir.

• az kalsın süreyya hm koyuyodum sonra vaz geçtim :)

• fark göremeyenler acaba videoyu hesap makinesinden mi izledi?

• Fark çok bariz belli ama daha iyi anlamak için oyunda görmek lazım. 2 kere bitirmiştim. 3. sü için bahane çıktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 3 Eylül 2020; 12:13:43 >
  • Extreme graphics modu da var gtx 1070 ve üzerine tavsiye ederim. Benim rx 570’in nefesi yetmedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.