Şimdi Ara

RTX 3000 ekran kartları 1 yıl GeForce Now aboneliği ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RTX 3000 ekran kartları 1 yıl GeForce Now aboneliği ile geliyor

Dün itibariyle Ampere tabanlı 7nm ekran kartlarını tanıtarak AMD’ye gözdağı veren Nvidia, yeni serisi için özel bir hediye paketi de hazırladı. Paket içerisinde bir oyun ve GeForce Now aboneliği yer alacak.

Özel paket

Nvidia tarafından yapılan duyuruya göre GeForce RTX 3090, RTX 3080 ve RTX 3070 ekran kartları Watch Dogs: Legion oyununu pakete dahil ediyor. Yılın en çok beklenen oyunlarından olan Watch Dogs: Legion; Ekim ayı sonunda piyasada olacak.

Ayrıca Bkz.Galaxy Z Fold 2 resmiyet kazandı: İşte detaylar!

Diğer bir hediye ise 1 yıllık GeForce Now aboneliği. Nvidia’nın bulut sistemleri üzerinden uyumlu tüm cihazlara oyun yansıtması yapabildiği GeForce Now aboneliğinde RTX açık, oyun süresi uzun ve erişimde öncelik şeklinde avantajlar 1 yıl boyunca kullanılabilecek.

Nvidia’nın yeni RTX 3000 kampanyası 17 Eylül tarihinde başlayacak ve 29 Ekim tarihinde veya stoklar tükenince sona erecek. Kodların en son kullanılacağı tarih ise 30 Kasım olarak belirlenmiş. Ülkemizde de Nvidia ortağı perakendecilerde kampanya geçerli olacak. Ekran kartlarının fiyatı ve çıkış tarihi şu şekilde:

GeForce RTX 3090 – 14400TL (17 Eylül)

GeForce RTX 3080 – 6690TL (17 Eylül)

GeForce RTX 3070 – 4805TL (Ekim ayı)

Kaynak:https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/30-series-watch-dogs-legion-bundle/

• böyle bir ekran kartım olsa geforce now a ihtiyacım mı olur ne kadar saçma bir kampanya

• İyide bu kartla ge force now kim kullanır... Ama olsun birine hediye edilebilir... Ama keşke oyun hediye etseler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt

Neden öyle diyorsunuz hocam ? Global pazarda masa üstü ve macbook vs sahip olanlar için güzel bir uygulama.Ayrıca rekabetin günücünü birkez daha takdir etmek lazım AMD ye bir teşekkürü borç bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 2 Eylül 2020; 18:42:6 >
  • AMD bayağı sıkıştırmış nvidia yı anlaşılan

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Yo ge force now güzel bir teknoloji demek istediğim rtx 3080 kullanan biri neden ge force now kullansın

• Neden saçma olsun ki PC den oynadığın oyunu Telefondan devam etme seçeneği sunuyor işte. Herşeyi geçtim olmamasından iyidir. 😁😁

ABD pazarını düşünün seyahat eden ya da sürekli yanında macbook veya notebook bulunduranlar için güzel bir kampanya olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 2 Eylül 2020; 18:47:7 >
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    O açıdan mantıklı tabi...

• Bedava ve extra birseyse olur tabi :D. Rtx3060da kisa surede cikar umarim. Fiyati 3000 i gecmezse onu karsilayabilirim belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 2 Eylül 2020; 18:48:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı alıyorsak geforcenow a niye gerek duyalım ki :)

• ziondasonisyan kullanıcısına yanıt

telefondan oynamak istesem bilgisyar almam 3090 alacak param olacak ama geforce now beleş verilecek diye mi kanacam yok ya bu sadece güç gösterisi onlarda biliyor bu kartı alanlar geforce now oyanamzlar yani 3090 kartının yanına geforce now kelimeleri gelerek şunu oluşturuyor bakın bizim geforce nowunumzda var diyorlar tamamen reklam demek istediğim bu yani

• Tamam

oturmaktan totoşumuz düzleşince elimize tableti veya telefonu alıp oradan televizyona bağlanıp 1080p 60fps ultra oyuna devam edebiliriz. Gayet güzel sonuçta 60 euroluk bir şey.

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Geforce now'da bu sistem var mıydı? ben sadece pcden oynanıyor diye biliyordum

• Hahahaha siz ciddi manada komiksiniz ya. Bir de bunu beğenen de varmış. Kafa pril. çıkardığı şeye bak şunun.

• arslan0058 kullanıcısına yanıt
    400 dolar olucak diyorlar minimum 4K dan giriş yapar ülkeye zaten çıkmasına daha çok var kur artışıyla daha yüksek bile gelebilir

• tayfunjean T kullanıcısına yanıt

Öncelikle samimi olmadığın birisiyle konuşma üslubunu öğrenmeni tavsiye ederim sana karşında askerlik arkadaşın yok,reel hayatta sana faydası dokunur bunun. İkincisi de fan boy olman beni ilgilendirmiyor istediğin gibi fan boyluk yapmaya devam edebilirsin.Komik komik ve üslupsuz yorumlar yazmana gerek yok bana,fikrin varsa fikrini belirtirsin ona saygı duyarım.Ben böyle fan boyluk yapan ve üslupsuzca davranan insanları fazla umursamıyorum bilgin olsun boşuna yorma kendini o yüzden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfunjean T kullanıcısına yanıt
    İlk Ryzen serisi çıktığında da buna benzer yorumlar vardı. Eski güzel günler.

• VS18 kullanıcısına yanıt
    4 bini geçerse 3070 alınır 4800 e, 4 bin altı olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.