Şimdi Ara

## OCZ PC Power & Cooling'i Satın Aldı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ PC Power & Cooling'i Satın Aldı ##

Geçtiğimiz günlerde yüksek performanslı bellekleri ve kaliteli güç kaynakları ile ülkemize resmen giriş yapan OCZ'den dev bir adım daha geldi. Bellek konusunda zaten hayli bir konuma sahip olan firmanın özellikle güç kaynakları konusunda daha da büyümek istediği zaten uzun süredir biliniyordu. Firma işte bu hedefi doğrultusunda çok önemli bir adım atarak PC Power & Cooling firmasını satın aldı.

PC Power & Cooling'i firması aslına bakılırsa ülkemizde de tanınıyor. Her ne kadar burada satılmasa bile özellikle overclock ile uğraşan ve konu ile profesyonel olarak ilgilenen birçok kullanıcı PC Power & Cooling üretimi güç kaynakları kullanmaktalar. Zira firma güç kaynakları konusunda dünyanın en saygın üreticileri arasında yer alıyor.

OCZ'nin attığı bu büyük ve iddia adım ile birlikte firmanın güç kaynağı pazarına artık daha agresif bir politika izleyeceğini de söyleyebilmek mümkün. İşin güzel tarafı ise OCZ'nin resmi kanallar vasıtasıyla ülkemize de girmesi sonucunda PC Power & Cooling güç kaynakarlarını da ülkemizde ilerleyen günlerde ya kendi markası altında yada OCZ markası altında görebilmemiz mümkün olacak gibi görünüyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: usher_996

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=100219
    Bunlar heralde f/p

Link çalışmıyor.Ne vardı ki?O linkte?
  • evet hepsiburadada görmüştüm ve 600w lığını düşünüyorum
  • İyi güzel de abicim çok pahalı oldu bu psu olayları.Geçen sene aspire marka 550w psu aldım ve 140 ytl para verdim.Değişen pervane ışıkları,yanında gelen 12 lik ışıklı fan ve fan ayar potansı var.Aldığım fiyata bakın ve sunduklarına bakın.Bu nasıl oluyor anlamadım.
    Aspire çip dergisinde bir numara seçilmişti bu arada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kont_andre

İyi güzel de abicim çok pahalı oldu bu psu olayları.Geçen sene aspire marka 550w psu aldım ve 140 ytl para verdim.Değişen pervane ışıkları,yanında gelen 12 lik ışıklı fan ve fan ayar potansı var.Aldığım fiyata bakın ve sunduklarına bakın.Bu nasıl oluyor anlamadım.
    Aspire çip dergisinde bir numara seçilmişti bu arada.

Adamlar resmen kazıklıyor.Bu sektör çok yüksek kar marjlarıyla çalışıyor.3 e imal edip 300 e satıyorlar.
  • buda 1010wattlıgın resımlerı.baya bı kucuk yapmıslar enermax lıbertye gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz_vga -- 26 Mayıs 2007; 13:20:31 >

• OCZ çoştu
    Hadi hayırlısı
  • inşallah direkt pc power cooling bandından çıkan ürünleri direkt özel bir seri altında, başka hiçbir değişime uğratmadan satarlar..

sonunda bakıp bakıp imrendiğimiz bütün ürünlere bir bir kavuşuyoruz.

sırada swiftech olsun
  • abi bunlar mazotlamı çalışıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafya babası -- 26 Mayıs 2007; 17:00:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mafya babası

abi bunlar mazotlamı çalışıyor?

valla arkadaş mazotlamı çalıyor yoksa benim bildiğim
    sanayi elektriği ile çalışıyor heralde (((380 volt trifaze )))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAX GAMER -- 26 Mayıs 2007; 18:16:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.