Şimdi Ara

## PNY GeForce 8800Ultra Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## PNY GeForce 8800Ultra Modelini Duyurdu ##

Nvidia'nın ve dünyanın en hızlı DirectX 10 destekli ekran kartı olan GeForce 8800 Ultra üretici firmalar arasında da yaygınalşamaya devam ediyor. Daha çok profesyonel ekran kartı çözümleri ile tanınan PNY de yeni GeForce 8800Ultra modelini duyurdu.

Daha önce haberini verdiğimiz diğer bazı GeForce 8800Ultra modellerine göre daha düşük saat hızlarına sahip olan PNY GeForce 8800Ultra'nın bazı özellikleri şu şekilde,

- Stream İşlemcisi: 128
    - Shader Hızı: 1512MHz
    - Grafik İşlemci Hızı: 648MHz
    - Bellek Hızı: 2.2GHz
    - Bellek: 768MB GDDR3
    - Bellek Veri Yolu: 384-bit

$879.99'luk satış fiyatına sahip olan ürünün piyasaya çıkış tarihi konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor.

• kartın şekil süper olmuş bence ama ne desem abarttılar 8800 ulturayı..bilmemnesi çıktı..
  • Pny biraz geç kalmış
  • bu kartlar çok süper ya bana bi tane hediye etmezlermi
  • zaten türkiye ye gelmesi zor olan bir kart. 8800 ultraların fiyatları çok yüksek. acaba kaç tane türkiye de satılacaktır merak ediyorum
  • Kart süper fiyatta süper..7800 gtx in 512 mb modeli gibi olur sanıyorum..
  • fan şekli değişik tek kart şuan bildiğim kadarıyla...
  • Hala şu kartın şekline önem verenler var ya
    Tasarım konusunda gerçekten güzel yaklaşım olmuşda bu firma fazla geç kalmadı mı??
  • PERFORMANS KADAR TASARIMDA ÖNEMLİ KULANICILAR İÇİN YANİ BİZİM İÇİN
    BEN MESELA KARTIN ŞEKLİNE ŞEMALİNE DİKKAT EDERİM BUDA KARTA AERODİNAMİK SAĞLAR
    quote:

Orjinalden alıntı: erowerlord

Hala şu kartın şekline önem verenler var ya
    Tasarım konusunda gerçekten güzel yaklaşım olmuşda bu firma fazla geç kalmadı mı??
  • Adam karta imzasını çakmış resmen
  • tr de kaç kişinin pc sinde 8800gtx ultra var ....... fiyatı 1000$ olduktan sonra bu kartlara para verilmez....
  • EXPANDER nVIDIA sewmiyorsun biliyoruz ama şu kartın isminide kendin koyma istersen..En azından insanlığa katkıda bulundukları için ve çalışma prensibleri ile bizi hayrete düşürdükleri için firmalara duyduğumuz saygıdan kartların adı doğru yazalım..gtx ultra diye birşey yok...hatta donanimhaber HD2900XT nin video incelemesindede yanlış yazılmış inanamadım..
    GeFORCE 8800 ULTRA
    quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

tr de kaç kişinin pc sinde 8800gtx ultra var ....... fiyatı 1000$ olduktan sonra bu kartlara para verilmez....

• Kartta biraz şemal kayması var sanki
  • Trilyoner olsam bile birkarta bukadar para vermem.
  • ARKADAŞLAR PNY TÜRKİYEDE SADECE QUADRO SERİSİ İLE SATILIYOR BİLDİĞİM KADARIYLA O YÜZDEN KAVGA ETMEYE GEREK YOK
  • Abi bu karta parayi umursamayan adam para verir. Birde bilgisayar manyaklari. Ama bu akrtın cıkmasi cok güzel olmus. Mevcut 8800 lerin fiyatlari düşer. Bizde aliriz.
  • Tasarım olarak ilk sıraları zorlayacak bir kart olmuş
  • Resimler küçük.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

Trilyoner olsam bile birkarta bukadar para vermem.

okadar param olsa o karttan on tane alırım be
  • cok geç kalmiş fırma şekil güzel olabilri peki sogutma nekadar faydali
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.