Şimdi Ara

Netflix'te bazı dizi ve filmler artık ücretsiz izlenebiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'te bazı dizi ve filmler artık ücretsiz izlenebiliyor

Kısa süre önce 30 günlük deneme sürecini yeniden kullanıma sunan Netflix, bu kez yeni bir kampanya ile karşımızda. Kampanya kapsamında Netflix’in bazı dizi ve filmlerini ücretsiz olarak izlemek mümkün.

Buradaki linke tıklayarak yöneleceğiniz sayfada Netflix’in belirli dizi ve filmlerini herhangi bir aboneliğe gerek duymadan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Söz konusu sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda Stranger Things, Murder Mystery, Bird Box ve The Two Popes gibi ücretsiz izlenebilecek bazı içerikler karşımıza çıkıyor. Hemen izle butonuna tıklayarak söz konusu içerikleri kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Netflix’in özlenen kampanyası geri döndü: 30 gün bedava!

Yeni uygulama kapsamında Netflix’in ücretsiz olarak sunduğu filmlerin tamamını izleyebiliyorsunuz. Diziler söz konusu olduğunda ise serinin yalnızca ilk bölümünü ücretsiz olarak izleyebilmeniz mümkün. Eğer diziyi beğenip izlemeye devam etmek isterseniz Netflix aboneliği başlatmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra, şimdilik iOS ve akıllı TV tarayıcılarında çalışmadığı görülen Netflix’ten ücretsiz dizi ve film izleme imkanının ilerleyen süreçte daha da gelişmesi beklenebilir.

• ilk yorum benden :)

• cosef kullanıcısına yanıt
    tamam da niye senden

• 17 yıllık üye bile ilk yorum diye yorum atıyorsa vay halimize :)

• Pandemi sürecinde zaten güzel gelir elde edildi bence gerek yoktu buna..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • film çeşitliliği artsın netflix de başka birşey istemiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: barabarabarbara

tamam da niye senden
    Hesabı ödeyecek sanırsam ellam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yorum benden

• Çok izleyici kaybettiği kesin. Kampanya hikaye.

• güzel bir şey bu o zaman

• Blutv'de vardı bu özellik

• cosef kullanıcısına yanıt
    burası tiktok değil yalnız.

• Çok güzel bir karar üyelik yapmadan ve para vermeden deneme ve izleme şansı yaratmaları harika. Yalnız Elite gibi +18 dizilerin üye olmayanlara açık şekilde yayınlanması başlarına bela olabilir gibi geliyor, henüz internet, Netflix gibi yetişkin içerik tartışmaların ateşi sönmemişken hele.

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

burası tiktok değil yalnız.

burası ne Tiktak Ne de Youtube

Ne olduğunu biliyorum. Espri yaptım 16 yıllık üyeliğim var yani o kadar biliyoruz :)

• Zaten bütün dizi ve filmleri ücretsiz. Telif konusunda bluTv kadar uğraşmıyorlar. Hal böyle olunca direkt torrent, dizi ve film siteleri filmleri çekiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Zaten bütün dizi ve filmleri ücretsiz. Telif konusunda bluTv kadar uğraşmıyorlar. Hal böyle olunca direkt torrent, dizi ve film siteleri filmleri çekiyorlar.

Bende netflix var ama torrent falan her türlü destekliyorum. Evine interneti zar zor bağlatmış insanlar

var izlesinler çatır çatır.

Benim için kolaylık oluyor hepsi bu

• homosapiens17 kullanıcısına yanıt

diğer platformlara çok baktım ama en genişi bu. Hiç ses etmemek lazım bence.

Amazon prime övdüler övdüler filmlerin %90u taa 2010 yılı öncesi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.