Şimdi Ara

7000mAh bataryalı Galaxy M51 satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7000mAh bataryalı Galaxy M51 satışa çıkıyor

Samsung’un batarya tarafında iddialı olmayı isteyen yeni orta seviye akıllı telefonu Galaxy M51 satışa çıkıyor. Samsung Almanya yeni akıllı telefon modeli ile ilgili ön sipariş sayfasını hayata geçirdi.

Galaxy M51 özellikleri ve fiyatı

Galaxy M51 modelinde 6.7 inçlik Super AMOLED ekran yer alıyor. Nokta çentik tasarımı ile ekran-kasa oranı geliştirilen akıllı telefonun parmak izi okuyucusu yan kısma taşınmış. Böylece arkada sadece kamera paketi kalmış.

Ayrıca Bkz.Taşınabilir SSD ve WiFi 6 bu projede bir araya geliyor

8 çekirdekli bir yonga setinden gücünü alan akıllı telefonda 6GB RAM ve 128GB depolama kapasitesi sunuluyor. Telefonun dikkat çeken kısmı ise 7000mAh kapasiteli batarya. Oldukça uzun kullanım süresi sunacak batarya 25W hızlı şarj ile desteklenmiş.

Arka kısımda 64MP çözünürlüğünde f/1.8 aralıklı ana sensör, 12MP çözünürlüğünde geniş açılı sensör, 5MP çözünürlüğünde derinlik sensörü ve 5MP çözünürlüğünde makro sensör yer alıyor. Ön kamera ise 32MP çözünürlüğünde. Galaxy M51 modeli için 360 Avro gibi yüksek bir fiyat etiketi mevcut.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Galaxy M51
    Galaxy M51
    Galaxy M51
    Galaxy M51

• 8 çekirdekli yonga = Snapdragon 730 bu arada arkadaşlar.

• M31'de işlemci nedeniyle büyük bataryasının avantajını maksimum bir şekilde kullandıramıyordu. Umarım bu modelde daha iyi hale gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F/P iyi gibi duruyor. Şayet bize 3500 tl gibi gelirse iyi satar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 31 Ağustos 2020; 13:34:36 >
  • Ois destekli kamera olmadığı sürece arkaya 50 tane de kamera koysa boş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ois neden bu kadar önemli ?

• Samsung şurdan takdir etmek gerekir. 6000 mAh kapasiteli M31 ve M21 modelleri 5000 mAh kapasiteli rakiplerine göre aynı kalınlıkta sunmayı başardığı yetmediği gibi %3 kadar daha hafif olmayı başarıyorlar. Eğer bu telefon Realme 6 kalınlığında 7000 mAh kapasiteli pil sunarsa ve ağırlık bakımından Redmi Note 9 ağırlığında olursa işte bu bir mühendislik başarısı derim. En azından M31 ve M21'deki pil-ağırlık-kalınlık dengesine göre M51'de beklentim böyle.

Ayrıca Realme 6 pil kapasitesi dışında şu anki fiyatına göre başarılı; lakin -hakikaten plastik arka kapak ve yan çerçevesinde rağmen- neden daha kalın ve daha ağır olmayı başarıyor? :)

• OIS yoksa istediği kadar iyi olsun kamera ben de dönüp bakmıyorum dediğiniz gibi maalesef. Ne videolar düzgü oluyor ne fotoğraflar.

• Sonunda chipset seçimi başarılı olmuş fakat cihazın çok pahalı geleceğine inanıyorum. A71'i falan bile aratır.

• Ois olsaydı 3500 e peynir ekmek gibi giderdi

• Turkiye'ye ne zaman gelir?. Günde 3 öğün sarjdan sıkıldım

• aşa yukarı 4500TL gelecek değermi bilemedim.

• Baya iyi batarya

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 31 Ağustos 2020; 17:57:28 >

• İleride ufacık cihazlarda 70000 mah batarya mümkün olacaktır. Şimdi 7000 filan vay be diyoruz.

• İşlemci snapdragonsa is yapar bu cihaz

• Giriş orta segmente konumlanırsa çok iş yapar. Dendiği gibi snapdragon 730 ve 7000 batarya olursa hem güçlü hemde şarjı bitmeyen bir telefon olur.

• Artık batarya işi götürüyor.

• Sonunda efsane cuma için kasım ayını beklemeye değecek bir telefon çıktı. Snapdragon işlemci ile 2 sene sonra güncelleme desteği biterse romlarla 7-8 sene gidersin. 3 gün sürecek pil süresi de cabası.

Ağzım sulandı şimdiden. Gelse de iphone’u satıp bunu alsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygun fiyata gelirse çok satar işlemcisi M31'in işlemcisinden daha iyi ve 7000mah Amoled ekran.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.