Şimdi Ara

Intel Tiger Lake’in tanıtım videosu sızdı: işlemci ve Xe GPU’su için yeni logo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel Tiger Lake’in tanıtım videosu sızdı: işlemci ve Xe GPU’su için yeni logo

Intel’in Tiger Lake işlemcilerinden beklenti büyük. Willow Cove mimarisiyle gelecek yongalar 10 nm SuperFin nodlarından çıkacak. Xe iGPU’sunun getireceği performans artışı ise merakla takip ediliyor.

Tiger Lake-U için yeni logo

Intel’in Tiger Lake tanıtımı için hazırladığı belirtilen video’da yeni yongaların baştan tasarlanmış logosunun yanı sıra Xe iGPU için hazırlanan logo ilk defa gün yüzüne çıktı.

Intel’in iGPU’sunu normalde işlemci logosunun yanında yer alan harici ekran kartları gibi ayrı bir logo ile öne sürmesi firmanın Xe mimarisinden bir hayli emin olduğunu gösteriyor.

Intel Tiger Lake’in tanıtım videosu sızdı: işlemci ve Xe GPU’su için yeni logo

Ayrıca Bkz.Zen 3 mimarili EPYC Milan işlemcileri %20 performans artışı sunacak

28 watt’lık termal bütçe içerisinde çalışacak Tiger Lake-U modellerinden birisin videoda 4.8 GHz’de çalıştığı da görülüyor. Son olarak Tiger Lake-U işlemcilerinin 1 Eylül’de tanıtılacağını hatırlatarak sözlerimizi noktalayalım.

• 70" yıllardaki logosu gibi olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.