Şimdi Ara

Haftaya BİM marketlerde Oppo A5 2020, A101 marketlerde Redmi Earbuds var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya BİM marketlerde Oppo A5 2020, A101 marketlerde Redmi Earbuds var

Çin menşeli ürünler tedarik eden pek çok alt seviye markaya sahip olan perakende mağazalarında bu markaların oyuncu ve standart ekipmanlarını bulabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı bir iki marka ürün daha var.

3 Eylül A101 aktüel ürünler

3 Eylül A101 aktüel ürünler arasında Redmi Earbuds S kulaklık dikkat çekiyor. Daha çok A101 raflarında gördüğümüz kulaklık şarjlı kılıfı ile birlikte 12 saate kadar kullanılabiliyor. Oyun modu ise sinyal aktarımlarını düşük gecikmeyle yapıyor. 139TL fiyat etiketi oldukça uygun.

Ayrıca Bkz.Taşınabilir SSD ve WiFi 6 bu projede bir araya geliyor

Diğer taraftan Reeder P13 akıllı telefon da değerlendirilebilir. 6.1 inçlik çentikli HD ekran, 12nm Helio A22 yonga seti, 3GB RAM, 16GB depolama, 8MP arka kamera, 5MP ön kamera, 4080mAh kapasiteli batarya şeklinde özellikler mevcut ve 1299TL fiyatı uygun gibi görünüyor.

Bunun haricinde Piranha markasının Çin menşeli olduğu tahmin edilen oyuncu ekipmanları da bu hafta A101 marketlerde olacak.

4 Eylül BİM aktüel ürünler

4 Eylül BİM aktüel ürünler arasında Oppo A5 2020 yer alıyor. Oppo’nun büyük pazarlama kapmanyası yaptığı telefonlardan birisi olan Oppo A5 2020 modeli; 6.5 inç ekranında 1600x720 piksel çözünürlük sunuyor. Snapdragon 665 yonga setinden gücünü alan telefona 3GB RAM ve 64GB dahili hafıza eşlik ediyor. Arka kısımda 12MP+8MP+2MP+2MP çözünürlüğünde dörtlü kamera ve ön kısımda da 8MP kamera mevcut. 5000 mAh bataryada hızlı şarja yer verilmemiş. Oppo A5 2020 için 2299TL fiyat etiketi mevcut ve piyasa ile hemen hemen aynı.

Diğer taraftan Çin menşeli ve bir alt kalite olan Drone, akıllı saat, powerbank, kablosuz hoparlör, telefon ve tablet standı gibi ürünler de düşük fiyat etiketleriyle raflardaki yerini almış.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    3 Eylül A101 ve 4 Eylül BİM  aktüel ürünler

• şu redmi earbuds kulaklığı ilk 80 lira olarak açıkladılar ortalık karıştı çok iyi fiyat diye sonra kataloğu güncellediler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacağım bir sürü şey çıktı
    Üçlü priz gaming klavye (sırf ışıklı diye)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gaming klavye yi aldım ve rezalet. 40 tl israf olur demedi demeyin.

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Gecikme mi var hocam ?
    Ben Şuan belki 10 senelik klavye kullanıyorum ondan rezil değildir sanırım
    Sırf gece oyun oynarken tuşları karıştırıyorum diye alayım diyorum

• ŞU 5kg çamaşır makinesi sadece a101 için üretiliyor sanırım

• Vestel ‘i sevdiğim söylenemez eğer bahsettiğin Seg marka 5 kg çamaşır makinesi ise yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.

60 derece 60 dakika kullandığım program , gece 22:00 den sonra çalıştırıyorum , buzdolabı, bulaşık makinesi yok.

Evdeki en çok kullandığım elektrikli cihaz.

Tek yaşayan bir de makineyi tıka basa değilde normal dolduran biri için ideal : Bakınız: Ben

Geçen ay 13 TL ondan önceki ay 8 TL elektrik faturası geldi ve makine hemen her gece 22:00 den sonra çalıştırıldı.

Elde yıkamaktan iyidir hem de suyu iyi ısıtıyor.

Birazda şans işi Vestel’e baktığımızda.

• Işıklı klavye ve mause u tercih etmem. Karanlık da gözlerime tecavüz ediyor gibiler. Sürekli bir ışık ve istesen de istemesen de o ışığa gözün gidiyor. Brn şahsen çok rahatsız oluyorum.

• lunique L kullanıcısına yanıt
    Aynen bende mouseta bimden alınan ışıklı trust marka film izlerken rahatsız ediyor
    Bir tane kapatma tuşu koysalar pahalı modellerde var ama

• Bende de trust set var. N11 den almıştım. Kapama veya ışığı azaltma gibi bir şey yok. Şahsen ışıklı set ve kasalara karşı gıcığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lunique

Bende de trust set var. N11 den almıştım. Kapama veya ışığı azaltma gibi bir şey yok. Şahsen ışıklı set ve kasalara karşı gıcığım.

Logitech ışıklı klavye var bendede üzerinde açma kapatma, ışığın seviyesini yükseltme, azaltma tuşu var. Ne kadar ekmek köfte hesabı.

• MrDj kullanıcısına yanıt

EVET hocam o modelden bahsediyorum. 1 ay kadar önce memleketteki eve 7kg olanı aldık memnunuz. Bu 5kg olanı yazlık eve almak istiyorum ama kazanı çok ufaktır diye tereddütte kaldık. arada sırada gidilecek sizin kullandığınız kadar kullanılacak işte. belki nevresim yıkanır o kadar. nevresim sığar mı dersiniz

• Kazanı ufak. xxl montum var onu koyunca nerdeyse yer kalmıyor diyebilirim bu arada şişme mont.

Yine boşluk bırakmakta fayda var.

Nevresimi yıkar diye düşünüyorum.

Nevresime girer mi bilmem de tek kişilik yaylı yatağın kılıfını rahat yıkadı.

Yatağın tahmini boyu : 2 küsür metre enide tahmini 1 metreden biraz fazla.

Araştırmalarıma göre içindeki rulman ufak sorun orada.

Bir ara fazla doldurmuşum baktım tambur zorlanıyor fişi çektim kapak kilidi açılmasını bekledim.

Tabi ki bunu sağa ya da sola dönüp arada durduğunda yaptım.

Beklete alınca kapağı açmıyor sanırım ya da ben sabırsızım.

Fiş çekildiğinde belli süre sonra kapağı açtı içindeki fazlalıkları aldım fişi geri takınca devam etti. Tabiki ıslaktı çıkardığım çamaşırlar haliyle. Makineyi zorlamamak için 15 derece 15 dakika programında yıkattım.

1049 TL idi ben aldığımda senin mesajına baktım sonra A101 in önünden geçerken yanlış görmediysem 999 TL yazıyordu.

İlk alınınca 90 derece de boşta çalıştırmak gerek yazıyordu sanırım kitapçığında. Tabi ben yapmadım.

Ses konusuna gelince su çekerken ve su boşaltırken bir de sıkma sırasında ses yapıyor o da rahatsız edici boyutta değil.

60 derece 60 dakika programı günlük program ben günde 1 defa çalıştırıyorum. Bu programda Kuru yük ağırlığı 2 kg yazıyor da ben tartıp çamaşır koymadım.

Asıl sorun pamuklular fazla oldumu tamburu haliyle de rulmanı zorluyor yoksa pek bir şey olacağını düşünmüyorum.

Sıkması yeterli kuruya yakın çıkıyor çamaşırlar.

Tabi altı iyi hava almalı. 4 ayaklı ve tekerlekli makine yükseltici aparat alacağım da bulunduğum ilçede yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrDj -- 29 Ağustos 2020; 16:24:4 >

• 4,5" ten büyüğünü rahat kullanamazsınız !

rahat kullanıyorum diyen yalan söyler !

rahat taşınmaz.

• Gecikme olsa iyi, tuşlar basmıyor :) basanlar gıyc gıyc ses çıkarıyor. Microsodt un logitech in yazma klavyeleri bundan 10 kat iyi.

Biraz daha verin GameBooster vs alın. Cidden israf...

• @ekrem71

Konularda satır boşlukları neden bu kadar fazla oluyor?

Haftaya BİM marketlerde Oppo A5 2020, A101 marketlerde Redmi Earbuds var
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Geliştiricilere bir iletelim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem71

Geliştiricilere bir iletelim hocam

Ben geçenlerde ilettim @Jeolog.

Ama sizindr iletmenizde fayda var. Aşırı boşluk oluyor ve hiç hoş durmuyor.

Tarayıcım Edge.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 30 Ağustos 2020; 13:9:20 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.