Şimdi Ara

PS Plus Fiyatları 29 Ekim'den İtibaren Artıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PlayStation Türkiye, PlayStation Plus abonelik fiyatlarının artacağını duyurdu.

"Nisan ayında gönderdiğimiz bildirimin ardından PlayStation Plus abonelikleri için fiyat değişikliğine devam edeceğimizi size bildirmek isteriz. 29 Ekim 2020'den itibaren piyasa koşullarından dolayı Türkiye için PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatları artacak. Bu, söz konusu tarihte veya sonrasında yapılması gereken yinelenen ödemelerin yeni bir fiyatta olacağı anlamına gelir."

29 Ekim itibarıyla:  

1 aylık yinelenen ödeme planı 24 TL'den 40 TL'ye yükselecek.
    3 aylık yinelenen ödeme planı 75 TL'den 100 TL'ye yükselecek.
    12 aylık yinelenen ödeme planı 180 TL'den 240 TL'ye yükselecek.

• Sony harbi bizle şey geçiyo niye zam yaparsın ki zararın yok bişey yok koy aylık 10-15 tl ye herkes alsın 40 tl nedir sanki programdan vergi mi alınıyo ekstra bişey mi alınıyo yoo firmalar iyce aç gözlü oldu ucuza koy sürümden kazan pahalı olunca sanki kaç kişi alıcak çok daha az kişi satın alıcak.
  • Hiç birsey yapmadan 60tl zam ha ?

Bu saatden sonra konsolardan uzak PC alırım giderim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony harbi bizle şey geçiyo niye zam yaparsın ki zararın yok bişey yok koy aylık 10-15 tl ye herkes alsın 40 tl nedir sanki programdan vergi mi alınıyo ekstra bişey mi alınıyo yoo firmalar iyce aç gözlü oldu ucuza koy sürümden kazan pahalı olunca sanki kaç kişi alıcak çok daha az kişi satın alıcak.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Her konsol almaya niyetlendiğimde böyle haberler çıkıyor. Biraz parayı kıyıp sağlam bir sistem kurun yıllarca büyük zevkle oynayın yeni oyunları. PC candır!

• Yav bi şans olsa dijital olarak indirime girse de şu TLoU Part 2 alsam onu bekliyorum. Baktım olmuyor takasla oynayıp pro'mu satacağım kurtulacağım. Hem aldığımdan pahalıya satarım mis gibi hem alıcısı çok. Hesapta full exc falan onu da çıkarırsam inanılmaz süper olur. Kazandığım parayla da üro şeederim, mis. Kasım sonu da plus bitiyor ve konsol elimde kalsa bile asla ama asla yenilemem. Her türlü kardayım artık. PC de bir parça bozulunca da en dandiğinden ama sıfır parça alır önüme bakarım. Böyle olacağını bilsem 2017'nin ilk aylarında almazdım o konsolu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealArek

Sony harbi bizle şey geçiyo niye zam yaparsın ki zararın yok bişey yok koy aylık 10-15 tl ye herkes alsın 40 tl nedir sanki programdan vergi mi alınıyo ekstra bişey mi alınıyo yoo firmalar iyce aç gözlü oldu ucuza koy sürümden kazan pahalı olunca sanki kaç kişi alıcak çok daha az kişi satın alıcak.
    Ekonomi bu herşeyden herkesten bişey alınıyor
    Ayrıca ekonomimiz batık artık oyun moyun yok bize
    Dolar 8 euro 9 olmuş sony ms ne yapsın artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kpln04

Ms zaten özel fiyatlandırma gibi güzel şeyler yapıyo Xbox Game Pass 5-15 tl ye alıyosun Sony özel fiyat falan yapmıyo tamam türkçe altyazı ve dublaj arada geliyo ama 500 tl ye kim alır ekonomi içinde artık ne diyim cahil kesim bizi bu hallere getirdi.

• bu ülkede artık her şey lüks. salçalı ekmek en büyük hobi olmalı

• quote:

Orjinalden alıntı: Arrastra

bu ülkede artık her şey lüks. salçalı ekmek en büyük hobi olmalı

Düz ekmek neyine yetmiyor hocam :) 2-3 yıla bunu diyecek hale geliriz zaten, misss.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kpln04

Kanka fanboy değilim, nefret dahi ederim de bi bakar mısın PC için Gamepass aylık fiyatına. Hayır sadece bi bak ne kadarmış.. Bölge fiyatlandırması diye bir şey var.
  • Artık konsolu satıp PC ye geçme vakti geldi de geçiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Artık konsolu satıp PC ye geçme vakti geldi de geçiyor...

pc'ye inş yakın zamanda geçersin çünkü en çöp desktopun maliyeti 4kdan başlıyor.. oyun konsolları yurtdışında fakir eğlencesinden sayılırken burda cama ekmek banmamız düşündürücü

• Ulan bu ne ya resmen soygun. Yazik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony iyice işin ayarına kaçırdı.. Ama bu paralı online. DLC. ufak şeyleri ( Gamer Picture veya avatar gibi ) bunları parayla satmak bunlar hep MS'in başının altından çıktı. İlk yapan onlar.

• yıllık abonelik 134 tl şu an. 1 eylül son.

• Eee bu gunleri onceden gormek lazimdi ekonomi battiktantan sonra vah vah diye dovunmenin bir anlami yok. Bu daha birsey degil surekli yukselen doviz kuru vergiler vs. Uzerine birde yapimcilarinda fiyat artislarini katinca yani yabanci para cinsinden. Yeni nesil de servis ucretlerini ve oyun fiyatlarini dusunemiyorum bile. Ps5 almak su anda cok yanlis karar olur bekleyip gormek lazim gelecekte ne olacak. Konsol alsan bile oyun oynayamazsin bu fiyatlarla. Pc esnek bir platform en iyi tercih suan Turkiye piyasasinda.

• 2 hafta önce PS4'dü aldım last of us 2 ve Ghost of tsushima'yı bitirip düşündüm elde tutsam mı diye, ama gerek store'daki oyun fiyatları gerekse Plus'ın gereksiz pahalılığı hemen satmam gerektiğini söylemiştim içimden. Dünde satıp kurtuldum. PC'de oyun almaya alışınca ps4'deki fiyatlar cidden çok pahalı geliyor. 2013-2018 arası PS4 kulalndım ve fiyatlar bu kadar fazla değildi artık cidden bu fiyatlar el yakıyor. Zengin adamlara göre artık konsollar. Ben sattım kurtuldum
  • normalde zaten 60 dolar olan hizmetin zamli hali bile 32 dolara denk geliyo adamlar guzelligini yapiyor Turkiyeye ozel yari fiyat veriyolar yine yaranamiyorlar. size 5 dolar deseler bari bedava yapsaydiniz diyeceksiniz.
  • Bence gayet makul bir zam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirimleri takip ederseniz çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. 120 gibi bir rakama almıştım, sonrada 134'e uzattım. Yine aynı rakamları yakalarsam hiç affetmeden alırım. Takip etmek lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.