Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War, 13 Kasım tarihinde çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of Duty: Black Ops Cold War, 13 Kasım tarihinde çıkıyor

Soğuk Savaş döneminde geçen Call of Duty: Black Ops Cold War, oyun içi görüntülerden oluşan bir tanıtım videosu ile resmi olarak duyuruldu. Oyun, 13 Kasım’da PC ve mevcut nesil konsol platformlarına gelirken yeni nesil konsollar oyuna, Tatil döneminde kavuşacak.

Ayrıca Bkz.Netflix, Altered Carbon’u iptal etti! 3. sezon gelmeyecek

Black Ops serisinden tanıdığımız Alex Mason, Frank Woods ve Jason Hudson adlı karakterleri yeniden bir araya getirecek olan CoD: Black Ops Cold War, Soğuk Savaş döneminin jeopolitik çıkar savaşlarını oyuncuların deneyimine açacak. Ülkemizin de içinde bulunacağı ve Doğu Almanya, Vietnam, Sovyet dönemi Moskova’sı ile farklı birçok bölgede geçecek oyun, dönemin silah envanterini de hizmetimize sunacak. Serinin meşhur çevrimiçi Zombies modu ise ileri bir tarihte oyuncularla buluşacak.

Oyun, yeni nesil konsollarda daha pahalı 

CoD serisinin battle royale modu Warzone’a da ayrı bir ihtimam gösteren Activision, mevcut ve gelecek nesil platformları kapsayan çapraz platform ve çapraz ilerleme desteğiyle oyuncuların istedikleri platformdan oyuna kaldıkları yerden devam edebilmelerini sağlayacak. Oyunun çok oyunculu modu ile ilgili detayların ise 9 Eylül tarihi itibariyle duyurulacağı belirtildi.

CoD: Black Ops Cold War, üç farklı paketle satışa sunulacak. Bunlar; PC, Xbox One & PS4 için satın alınabilecek Standart Sürüm, PS4/PS5 ile Xbox One/Xbox Series X için çıkacak ve eski-yeni nesil konsollarda çalışacak Cross-Gen Bundle ile PC, PS4/PS5, ve Xbox One/Xbox Series X için yayınlanacak en üst paket olan Ultimate Edition olacak. Paket fiyatları ise sırasıyla 499, 569 ve 699 lira olarak belirlenmiş. Dolayısıyla yeni nesil konsol sahiplerinin alabileceği en ucuz paket 569 liralık Cross-Gen Bundle olacak. PC sahipleri ise oyunu Blizzard Shop üzerinden 59,99 euro (520 TL) karşılığında ön sipariş verebiliyor.

Oyunun tanıtım videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Kaynak:https://wccftech.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-70-dollars-crossgen-bundle/

• Activision gibi abd oyun firmaları ülkemizi pek önemsemiyor malesef cod warzone oyununa neredeyse 1 yıl sonra Türk bayrağımızı getirtebildik oda kampanyalar başlattık mesajlar attık öyle geldi.Korsan oyun ülkemizde artık eskide kaldı artık yeni nesil oyunlar internet kesilince kapanıyor, eskiden bizim ülkemizi çoğunluk korsan alıyor diye önemsenmiyor sanıyorduk fakat onlar bahaneymiş dişimizi göstermemiz gerekiyor cod warzone oyununda yeni kurulan Makedonya ülkesinin bayrağı vardı bizim ülkemizin yoktu var mı böyle bişey.Bazı oyunlara türkçe dili bile yeni yeni getirmeye başladılar hala bazılarında İstanbul kadar ülkelerin dili var türkçe yok sonra diyorki gel orjinal oyun al.Battlefield 1 de türkçe dil seçeneği var ondan sonra çıkan Battlefield V te türkçe dil yok neden biz dahamı az satın aldık hayır tabiki zorunlu olmayınca getirmiyorlar.Bu böyle gitmez arkadaşlar duyarlı olalım onlar satıcıysa bizde müşteri olarak istediklerimizi söylememiz gerekiyor ses çıkarmazsak istediklerini yaparlar.

Birisi diyor yok Türkiye de geçtiği için sen diyorsun Freelancer bile çevirir. Ne kadar sığ düşünüyorsunuz, oldu olacak o zaman parttime çalışan öğrenciye çeviri yaptırsınlar. Yeminli tercümanlara yaptırırlar bu işi ve hala oyun geliştiricilerin ve dağıtıcısı olan firmaların Türkçe dil konusunda zorunluluğu varmış gibi düşünüyorsunuz ve buna gülüyorum. Kültür bakanlığı kardeşim benim ülkemde oyun satıyorsun o zaman Türkçe dil desteği vereceksin yoksa satamazsın dese, o zaman bu gereksiz düşüncelere kapılmazsınız. Yanlış kapıları çalmayın doğru zile basın.

• Türkiye'de geçiyor diye indirim yaparlar dedik ama olmadı. Zorla korsana yönelecek millet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Activision gibi abd oyun firmaları ülkemizi pek önemsemiyor malesef cod warzone oyununa neredeyse 1 yıl sonra Türk bayrağımızı getirtebildik oda kampanyalar başlattık mesajlar attık öyle geldi.Korsan oyun ülkemizde artık eskide kaldı artık yeni nesil oyunlar internet kesilince kapanıyor, eskiden bizim ülkemizi çoğunluk korsan alıyor diye önemsenmiyor sanıyorduk fakat onlar bahaneymiş dişimizi göstermemiz gerekiyor cod warzone oyununda yeni kurulan Makedonya ülkesinin bayrağı vardı bizim ülkemizin yoktu var mı böyle bişey.Bazı oyunlara türkçe dili bile yeni yeni getirmeye başladılar hala bazılarında İstanbul kadar ülkelerin dili var türkçe yok sonra diyorki gel orjinal oyun al.Battlefield 1 de türkçe dil seçeneği var ondan sonra çıkan Battlefield V te türkçe dil yok neden biz dahamı az satın aldık hayır tabiki zorunlu olmayınca getirmiyorlar.Bu böyle gitmez arkadaşlar duyarlı olalım onlar satıcıysa bizde müşteri olarak istediklerimizi söylememiz gerekiyor ses çıkarmazsak istediklerini yaparlar.

• furkann406 F kullanıcısına yanıt

Kardeşim hala anlamıyorsunuz. Senin kültür bakanlığın zorunlu kılmıyor bu yüzden adamlarda dil eklemiyor çünkü bu bir maliyet demek. Kendi tercihleri doğrultusunda dil eklediler bf1 hepsi bu! O kadar dil eklensin istiyorsan oyun geliştiricisine değil, kültür bakanlığına mesaj at.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr dil desteği oyunlara neden koymazlar şey dosyayı bu kadarki zor

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Kendi tercihleri değil, Hikaye Türkiye'de de geçiyor diye eklediler.

• Tr dil yoksa orjinalde almam arkadaş

• Gameplay captured on Playstation 5

• 60 birim nerede 520 birim nerede

• Kimse yazmandan ben yazayım

Coğrafya kaderdir.

• Türkiye’de geçiyor diye indirim beklemek , bilemedim...

Ne maliyet kardeşim sanırsın dağ kadar metin var oyun içinde. Freealance bir çevirmen bile bu işi uygun fiyata yapar. Abartmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ti7800

Ne maliyet kardeşim sanırsın dağ kadar metin var oyun içinde. Freealance bir çevirmen bile bu işi uygun fiyata yapar. Abartmayın.

Birisi diyor yok Türkiye de geçtiği için sen diyorsun Freelancer bile çevirir. Ne kadar sığ düşünüyorsunuz, oldu olacak o zaman parttime çalışan öğrenciye çeviri yaptırsınlar. Yeminli tercümanlara yaptırırlar bu işi ve hala oyun geliştiricilerin ve dağıtıcısı olan firmaların Türkçe dil konusunda zorunluluğu varmış gibi düşünüyorsunuz ve buna gülüyorum. Kültür bakanlığı kardeşim benim ülkemde oyun satıyorsun o zaman Türkçe dil desteği vereceksin yoksa satamazsın dese, o zaman bu gereksiz düşüncelere kapılmazsınız. Yanlış kapıları çalmayın doğru zile basın.

• Fiyata bak nasıl alalım bunu? Bu fiyat politikası tamamen Activision ile ilgili

• Modern Warfare'in ilk 3 oyunundan daha iyi bi COD varsa, o da ilk Black Ops oyunudur. Yeri başkadır bende. Gelsin her türlü oynanır bu dönem.

• vedkum kullanıcısına yanıt

hocam ben cod mw yi vpn ile rusyadan 130tlye almıştım. bunu da öle yaparlar herhalde. tabi kış indirimine denk getirmiştim biraz da. ama alacağımı zannetmiyorum. cod mwyi uzun süre öldüremezler. oyun çünkü realitye odaklanmamış. oyuncuya istediğini veriyor

• 60 euro 520 liraysa adamlar napsın çıkardıkları 1 oyun maaşımızın neredeyse 4 te 1 ine geliyor. Bölgesel fiyatlandırma uygulasalar keşke.

hayır gerçekten üni öğrencilerine bile versen boş zamanda çalışsalar yine de halleder gönüllü bile. neden yapmıyorlar. sanki bin milyon dolarlar istiyoz. tr oluck neden zor bea

hemen açalım imza? ve konu forumda daa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 27 Ağustos 2020; 18:14:3 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.