Şimdi Ara

Netflix, Altered Carbon’u iptal etti! 3. sezon gelmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix, Altered Carbon’u iptal etti! 3. sezon gelmeyecek

Netflix’in yüksek bütçeli dizilerinden Altered Carbon iptal edildi. İlk sezonu 2018 yılında yayınlanan dizinin ikinci sezonu Şubat ayında yayınlanmıştı. Netflix, Altered Carbon’un fişini çekmeye ilk sezona kıyasla daha düşük izlenme oranlarına sahip olan ikinci sezonun ardından “izlenme - maliyet oranlarının” karşılanmadığı gerekçesiyle karar verdi.

Ayrıca Bkz.Nintendo Switch Pro konsolu 4K çözünürlük sunabilir

Richard K. Morgan’ın aynı adlı romanından uyarlanan Altered Carbon, insan aklının dijital hale getirildiği, bilincin farklı bedenlere aktarılabildiği ve insanların sonsuza kadar yaşayabildiği bir evrende geçiyordu. Takeshi Kovacs’in maceralarına odaklanan dizide Kovacs karakterine birinci sezonda Joel Kinnaman (The Killing, Suicide Squad) , ikinci ve son sezonda ise Anthony Mackie (The Hurt Locker, Avengers) hayat vermişti.

Netflix, Altered Carbon’u iptal etti! 3. sezon gelmeyecek

Netflix geçtiğimiz hafta, Kovid-19 pandemisi nedeniyle sağlık ve güvenlik kalemleri üzerinde yaşanan artışa bağlı olarak “The Society” ve “I’m Not Okay With This” dizilerini de iptal ettiğini duyurmuştu. Söz konusu iki dizi de aslında yeni sezonlar için şirketten onay almıştı.

Etkisini artırmaya devam eden Kovid-19 salgını, bakalım önümüzdeki süreçte diğer Netflix yapımlarını ne derece etkileyecek.

Kaynak:https://variety.com/2020/tv/news/altered-carbon-canceled-netflix-1234749745/

• Hala netflix izleyen kaldı mı ya? Tek yaptıkları dizilerin içine etmek ve siyahi lgbt vb propagandaları yapmak. Altered carbon ilk sezonu çok iyiydi ikinci sezon başroldeki adamı değiştirip siyahi yapmışlar açıp bir bölüm bile izlemedim. Tamam bedenler değişiyor ama başrollerin değişmesi diziden soğutur. Bunları düşünmeyip gidip minnoşlar diye film yapıyor.
  • Her yapımda ucuz sosyal adalet savaşçılığı yaparsan olacağı bu işte. Oyun belgeseli izliyorum (high score) adam çıkmış siyah eşcinselim diyor. Ne alaka?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk sezonu severek izlememe rağmen 2. sezon başrol değiştiğini duyunca fragmanını bile izleme gereği duymamıştım

• Sjw'den bıktı millet.

• Avangers mi

• Kitabı nasıldır bilmiyorum fakat dizinin ilk bölümünü izledikten sonra bıraktım. Çok çocukça geldi, oyunculuklar da eh işte. Dizinin en güzel tarafı görsel efektlerdi. Şimdiye kadar devam etmiş olması bile iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blutv de saygı dizisi başlayacak. Yerli yapımlara destek verelim.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Ne alaka şimdi?

• İkinci sezonda zenci başrol yaparsan olacağı buydu Joel kinnaman mükemmeldi.

• Diziye uymayan karakter koyarsan, alakasız siyahi karakter gay karakter vs vs koyarsan güzelim diziyi yersin tabi. İlk sezon çok iyiydi. Çöp oldu gitti.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    İlk sezon sonlara doğru çok güzelleşiyor ve efsanevi bir sonla bitiriyordu.

• eskiden deneme sürümü alıp izlerdim şimdi bedava verseler izlecek kaliteli bir şey yok. altered carbon gibi kaliteli bilim kurgu dizilerini iptal et eşcinselleri kandırıp sömürerek bunların üzerinden ucuz yapımlar ile çok para kazan.

• barabarabarbara kullanıcısına yanıt
    İzlesende aynı heyecanı vermedi hikayesi sanki birinci sezona ek gibi geldi. Karakterde bence oturmadı aynı insanı izliyormuş hissini vermedi.

• nickimi değiştirme vakti gelmiştir...

• Şu Disney+ gelse, anında vazgeçerim Netflix ten.. Tek kelimeyle Vasat bir platform

• Doğru karar o diziye vereceğiniz para ile lgbt gay lez icerikli filmler diziler çekerek gözümüze gözümüze sokmanız daha mantıklı .

• 1. sezonu mükemmeldi.Joel Kinnaman mükemmel iş çıkartmıştı.Fakat 2. sezonunda ki abimize ısınamadım.Sadece 3 bölüm izleyebildim

Joel Kinnaman'ı değiştirmeyecektiniz

• 1. sezon gerçekten güzeldi ama 2. sezonu zoraki bitirdim o yüzden yanlış bir karar olduğunu düşünmüyorum.

• ilk sezon çok güzeldi 2.sezon nedense 2. bölümü bile zorla bitirdim. Tamam beden değiştirme vs. olayı ile karakter siyahi abimiz oldu ama Joel kinnaman abimizin yerini dolduramadı. Zaten Marvel filmlerinde de sevmezdim siyahi abimizi üstüne tuz biber oldu bu dizi.

• Keşke Netflix'in bütün devamı olmayan filmlerini tek bir konu altında toplasanız , ben sırf devamı olmadığı için izleyeceğim :)
    (Sense8/The Get Down/Altered Carbon/ öğrendiklerim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 27 Ağustos 2020; 14:17:21 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.