Şimdi Ara

PS Plus Eylül 2020 oyunları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sony Avrupa, PlayStation Plus abonelerine Eylül ayında sunulacak olan oyunları resmen duyurdu. Bu ayın listesinde PlayStation 4 kullanıcılarını iki farklı kaliteli yapım bekliyor.

PlayerUnknown's Battlegrounds ve Street Fighter V, Eylül ayında PlayStation Plus abonelerini bekliyor olacak. Her iki oyun da oldukça kaliteli yapımlar olarak dikkat çekiyor. PUBG zaten tamamıyla online bir oyun, SFV ise hem hikaye hem de online tarafıyla ünlü. Daha önce oynamadıysanız şiddetle tavsiye ediyoruz.

PUBG ve Street Fighter V 1 Eylül itibarıyla indirmeye sunulacak. Bu tarihe kadar ayrıca Ağustos ayının oyunlarını da indirebilirsiniz. Geçtiğimiz ay Fall Guys ve COD Modern Warfare II Campaign Remastered oyunları verilmişti.

PlayStation 4

• PUBG

• Street Fighter V

• ilk defa ps plus aboneliğine değecek mantıklı bir seçim olmuş. Zaten ikisi de online oynamak için PS plus aboneliği gerektiriyor.

• Yaşasın ??çocuklar gibi sevindim. Çocukluğumu atari salonuna hapsettiren oyun street fighter ??Gerçekten sony çok ayıp ediyordu şimdiye kadar ??kafasına bişi düştü sanırım ??kim sebep olduysa teşekkürler ?? inşallah her ay böyle olur ??

• oyunlar iyi, ps plus aboneliği için tek eksik ps4 kaldı.

• Oh iki ay üst üste güzel oyunlar

• Pubg de normal PC odaları nada atıyormu PS4 olanları bilgisi olan yazabilirim ?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hayır crossplay özelligi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gran Turismo ve Witcher söylentileri vardı, tamamen ters köşe oldu

• Psplus ın ücretsiz sunduğu oyunları indirdim. Ayrıntılarına baktgım zaman 1 yıl gibi bir süre var. Satın aldıklarımda yok. Bu 1 yıllık süre neyin süresi? Bu süre sonunda ne oluyor bilenler yardımcı olabilir mi?

• Psplus üyeliğin bitince oyunlar deactive oluyor oynayamiyorsun. Tekrar oynamak istersen uyeligini uzatman gerekiyor

• cengiz_kurt kullanıcısına yanıt
    Abi neden her cümle sonuna soru işareti koyuyorsun. Böyle bakınca küfür gibi geliyor bana.

• Street fighter V güzel oyun değil zaten.3 senede 1 veya 2 kere açtım oyunu...injustice 2 ve mortal kombat varken oynanacak oyun değil

• Er.beş.ik.taş kullanıcısına yanıt

Zaten karakterleri aşırı evrimleştirip kolları bacakları şişirip tekken'e çevirdiler. Nerde o street fighter 2 deki doğal karakterler.

• SFV iyide pubg neya 2 yıl önce oynuyordum o oyunu eskidi gitti.

• Bundan sonra konsolda oyun almamak lazım çünkü yeni konsol geliyor ve ps4 bütün güzel oyunları veriyorlar sırasıyla geçen nesilde ps3 de böyle olmuştu nasıl olsa alan aldı zamanında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.