Şimdi Ara

2020 Kia Picanto Türkiye fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 Kia Picanto Türkiye fiyatı ve özellikleri

2020 Kia Picanto, Türkiye’de şimdilik sadece 67 beygir güç ve 98 Nm tork üreten 1.0 litre (998cc) DPI atmosferik benzinli motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor. 2020 Kia Picanto fiyatı kampanyalı olarak 134.900 TL’den başlıyor.

Ayrıca Bkz.Yeni Kia Sorento'nun şarj edilebilir hibrit (PHEV) versiyonu tanıtıldı

2020 Kia Picanto’da Live ve Cool olmak üzere iki farklı donanım seviyesi bulunuyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her iki versiyonda da yalnızca bir motor seçeneği mevcut ve yarı otomatik (5 ileri AMT) şanzıman standart. 2020 Kia Picanto, bu motor-şanzıman kombinasyonuyla 0-100 km/s hızlanmasını 17,2 saniyede tamamlıyor ve maksimum 159 km/s hıza ulaşabiliyor. Fabrika verilerine göre 2020 Kia Picanto’nun karma yakıt tüketimi 4.7 lt/100 km, CO2 emisyonu ise 107 g/m olarak açıklandı.

2020 Kia Picanto Türkiye fiyatı ve özellikleri

2020 Kia Picanto’nun giriş seviyesindeki Live paketinde 14 inç çelik jantlar, reflektör tipi farlar, gündüz farları, kumaş koltuklar, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, manuel klima, 4.2 inç gösterge bilgi ekranı, 8 inç dokunmatik multimedya ekranı, geri görüş kamerası, elektrikli ön-arka camlar, Bluetooth (sesli kontrol sistemi), sürücü ve ön yolcu ön hava yastığı, yan ve perde hava yastıkları, USB girişi ve yokuş kalkış destek sistemi gibi standart donanımlar dikkat çekiyor.

2020 Kia Picanto’nun Cool paketinde ise farklı olarak 15 inç alüminyum alaşım jantlar, arka park sensörü ve ön kol dayama gibi özellikler devreye giriyor. Dokuz farklı gövde rengi seçeneğine sahip 2020 Kia Picanto kampanyalı fiyat listesi şöyle:

YENİ PICANTO 1.0L 67 PS AMT Live 134.900 TL
    YENİ PICANTO 1.0L 67 PS AMT Cool 137.900 TL

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Makyajlı Kia Picanto, yeni motor ve teknolojileriyle sahnede

• https://www.youtube.com/watch?v=MprzHd2krik&feature=youtu.be

Videonun altına yaptığım yorumu aynen buraya yapıştırdım.

Adam 200 birim para taksitle 5 yaşında Büyük hacimli hybrid D segmenti arabayı toplam 9400 birim paraya alıyor. Not; Asgari ücret ortalama 2000 Cad

Geçenlerde eşimle işe gidip gelmek için ayağımızı yerden kessin diye 50cc scooter almaya niyetlendik. Motolux marka Vespa yada japon markasıda değil bakın burası çokomelli (motolüks) 50cc en düşük hacimli scooter artı 2 kask 2 eldiven için 9500 tl fiyat verdiler evet 50 cc motor için yaklaşık 8500 tl kask eldivenlerde yaklaşık 1000 tl ve bu ülkede asgari ücret 2300 tl. Kredi kartına en fazla 12 taksit yaptılar ona da vade farkı koydular vazgeçtim almadım hatta alamadım diyebirim 50cc motor alamadım.
  • 1.0 motor 134 bin tl!!!!!!!

• 1 litre motorlu araba 130 bin lira. Yeni neslin asgari ücretle belki biraz daha yükseği ile ömrü boyunca çalışacak büyük çoğunluğu sıfır araba alma "lüksüne" emekli olurken ancak kavuşacak böyle giderse, gelecek ne kadar da parlak.

• A sınıfı, kore mali
    67 ps ( evet yanlış duymadınız 67 ) giriş paketiyle olan dandik bir arabanın fiyatı 135.000 TL

Dolarla mi maaş alıyoruz sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • utandım

• Aga bu ne

• otomobil incelemelerine baktığımda (yakın zamanda Ford'un bir modelinin incelemesine baktım) 1 litre hacimden ziyade bu habere konu olan aracın atmosferik olmasından dolayı parasını hak etmiyor. Ford'un 1 litre motoru 125 hp güç veriyordu, turbo beslemeydi sanırım.

Benimde kullandığım babamın 1.2 motor 2012 symbol aracı var, atmosferik, otomobil gitmiyor. İncelemelerde görüyorum düşük hacimli de olsa turbo beslemeler yine daha iyi.
    İncelemesine baktığım Ford (puma) 1 litre hacimde 125 hp fiyatıyla 250-300 bin liraydı, yuh be. Vergisi, dolar kuru derken!!

Bizim 1.2 symbol 2012'de 30-33 bin civarına alındı şimdi garip fiyatlar görüyorum. 60-70 bin olmaması gerekiyor ama ikinci eli öyle olmuş. Keşke bugün ederi 20 bin olsaydı da, yeni araçları yine 40-50 bine alabilseydik.

Japonya'da bir Türk var, "Japonic".. otomobiller ile ilgileniyor. 700 dolara 7 kişilik Honda alıp sattı. Otomobil yıllandıkça değerini kaybediyor. Bizde olmayan bir şey. Doğru oradaki gibi olmalı. Bizdeki tl'nin değer kaybı, enflasyon derken eskiyen otomobilin değeri artıyor. Eskiyen şeyin değeri artmamalıyken.

• 98 nm tork ile o araba yokuşlarda yük varken bayağı bir zorlanır. Üstelik yakıt tüketimi de az değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 ileri tam otomatige kotu derken tek kavrama yari otomatik koymuslar. Daha kotu olmus

• 17 saniye nedir yahu

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabredin 2023 de herşey düzelecek.

• 2. elde millet.tam otomatik olani tercih edecek.
    Ayirt etmek için;
    https://forum.donanimhaber.com/picanto-tam-otomatik-yari-otomatik-ayirt-etme--145076284

• Ayağımı yerden kessin arabası 130 bin olmuş hey maşşallah

• https://www.youtube.com/watch?v=MprzHd2krik&feature=youtu.be

Videonun altına yaptığım yorumu aynen buraya yapıştırdım.

Adam 200 birim para taksitle 5 yaşında Büyük hacimli hybrid D segmenti arabayı toplam 9400 birim paraya alıyor. Not; Asgari ücret ortalama 2000 Cad

Geçenlerde eşimle işe gidip gelmek için ayağımızı yerden kessin diye 50cc scooter almaya niyetlendik. Motolux marka Vespa yada japon markasıda değil bakın burası çokomelli (motolüks) 50cc en düşük hacimli scooter artı 2 kask 2 eldiven için 9500 tl fiyat verdiler evet 50 cc motor için yaklaşık 8500 tl kask eldivenlerde yaklaşık 1000 tl ve bu ülkede asgari ücret 2300 tl. Kredi kartına en fazla 12 taksit yaptılar ona da vade farkı koydular vazgeçtim almadım hatta alamadım diyebirim 50cc motor alamadım.

• Şimdi gelde şu arabaya 130 bin para ver.

Yazık günah be kardeşim para kolay kazanılmıyor.

• Ayıp gibi otomobil

• Bu paraya 2015-2016 Peugeot 308 alın keyfinize bakın.

Sıfır da olsa bu arabanın ederi 80-90 bin. Piyasada araba sıkıntısı var diye getirdikleri fiyata bak. Bunun vergi vs ile alakası da yok. Bildiğin adam soyma başka birşey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bu paraya 2015-2016 Peugeot 308 alın keyfinize bakın.

Sıfır da olsa bu arabanın ederi 80-90 bin. Piyasada araba sıkıntısı var diye getirdikleri fiyata bak. Bunun vergi vs ile alakası da yok. Bildiğin adam soyma başka birşey değil.

Zaten tüm kârlar dahil aracın bedeli 75bin TL.

Yani 10bin Euro bile degil.

Gerisi vergiler..

• Yılan Serdar kullanıcısına yanıt
    Öyle deme ben ülke gündemi forumunda ülke gelişiyor diyen arkadaşları görüyorum. Baya da tartışıyoruz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.