Şimdi Ara

Warner Bros.'un merakla beklenen oyunu 'Gotham Knights' duyuruldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Warner Bros.'un merakla beklenen oyunu 'Gotham Knights' duyuruldu!

Warner Bros. Games Montreal tarafından geliştirilen 'Gotham Knights' video oyunu DC FanDome etkinliğinde tanıtıldı. Etkinlikte oyunun, tanıtım videosu ve yaklaşık 8 dakikalık oynanış videosu da paylaşıldı.

"Gotham Knights" oyunu PC, PS4, PS5 , Xbox One ve Xbox Series X için 2021 yılında piyasaya sürülecek.

Ayrıca Bkz.'Suicide Squad: Kill the Justice League' video oyununun ilk fragmanı yayınlandı

Tanıtım videosunun başlangıcında, Batman'dan gelen bir video mesajı, Batcave'nin yok edildiğini ve Code Black adlı bir protokolün başlatıldığını ortaya koyuyor. Video mesajda Batman: “Gotham'ın koruyucularına her zamankinden daha çok ihtiyacı olacak” diyor. Batman'in ölümünün ardından patlayan suç oranlarından Gothom'ı koruması için 4 kahraman işe koyuluyor.

Warner Bros.'un merakla beklenen oyunu 'Gotham Knights' duyuruldu!

Oyunda kontrol edilebilir dört farklı kahraman bulunuyor. Red Hood, Robin, Nightwing ve Batgirl şehri korumak gibi bu zorlu görevin üstesinden beraber gelmeye çalışacaklar. Farklı özelliklere sahip bu dört kahraman, oyunda ortak bir çalışma yürütecekler. "Gotham Knights" oyunu tek kişi oynanabileceği gibi eşli sistemle yardımlaşılarak da oynanabilinecek. Geliştiriciler, oyun hakkında fazla detay vermekten kaçındılar. 

Tanıtım videosu

Oynanış videosu

Kaynak:https://www.engadget.com/dc-fandome-warner-brothers-montreal-180551321.html

• Batman ne ara öldü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt
    Aynen ha, ölen Superman idi; o da bir şekilde geri gelmişti, diye hatırlıyorum. Batman'in ise mağarası sadece yok olmuştu, gibi hatırlar gibiyim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 23 Ağustos 2020; 15:53:50 >
  • Arkham serisinin tadı yok gibi. Çıkınca YouTube dan izleriz artık. Muhtemelen 500₺ falan olacağı İçin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt

Batman şimdiye kadar 100 defa "ölmüştür". Ama Çizgi Roman severlerin de bildiği gibi ÇR'lerde süper kahramanlar asla ölmezler. Eninde sonunda geri dönüyorlar. Yani ölü değildir korkmanıza gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.