Şimdi Ara

Windows için 'acil durum' güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows için 'acil durum' güncellemesi yayınlandı

Bildiğiniz üzere Microsoft ayda bir kez yayınladığı geleneksel Salı yamalarıyla Windows işletim sisteminin güvenlik açıklarını kapatıyor. Yazılım devi bu kez program dışı bir "acil durum" güncellemesi yayınladı.

Ayrıca Bkz.Ekran altı kameralı ilk telefon nasıl görünecek? İşte cevabı

KB4578013 numaralı güncellemenin Windows 8.1 ve Windows Server 2012 R2 işletim sistemlerini kapsadığı ve Windows Uzaktan Erişim hizmetindeki iki önemli güvenlik açığını kapattığı belirtildi. Söz konusu açıklar bilgisayar korsanlarının "yönetici hakları" elde etmesini sağlayabiliyor.

Windows için 'acil durum' güncellemesi yayınlandı

Hemen yüklenmeli!

Şirket, bu iki Windows sürümünü kullanan kişilerin söz konusu güncellemeyi en kısa süre içerisinde sistemlerine yüklemelerini önerdi. Diğer versiyonları kullananların ise herhangi bir işlem yapmasına gerek yok.

Yazılım devi 11 Ağustos Salı günü yayınladığı güvenlik yamasıyla Windows ve Windows Server'ın diğer sürümleri için zaten bu güvenlik açıklarını kapatmıştı. KB4578013 numaralı son güncelleme Windows Update Kataloğu üzerinden indirilebilir durumda.

Kaynak:https://www.techradar.com/news/microsoft-delivers-emergency-patch-for-nasty-windows-flaw

• win10 için sandım .p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uyarı için teşekkürler. İşimi gördü. Daha bunun gibi haberleri bekleriz. Alıcısı var yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt

Hocam win 10’u normal çalışır hale getirmekle uğraşıyorlar şuan. Hemen her yeni güncellemede bir performans kaybı söz konusu :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.