Şimdi Ara

Audemars Piguet Code 11.59 satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Audemars Piguet Code 11.59 satışa sunuldu

Dünyaca ünlü saat firması Audemars Piguet Code 11.59 adını verdi modeli geçen sene piyasaya sürmüştü. Saat severlerin Royal Oak modelinin izlerini bulabileceği model firma tarafından 4 farklı kadran rengi ve 2 farklı kasa tipiyle tekrar alıcıların ve koleksiyonerlerin beğenisine sunulacak.

Patek Philippe’nin Nautilus adlı ikonik modelin ve birçok firmanın ikonik modellerinin tasarımı yapan Gérald Genta, 1972 yılında çizdiği Royal Oak ile ünlü firmanın ikonik modelinin tasarımını yapmıştı.

Royal Oak

Audemars Piguet Code 11.59 satışa sunuldu

Royal Oak’ın ünlü sekizgen yapısı yeni modelde iki yuvarlak plaka arasına alınmış. Kadranda bulunan göstergeler tarih ve kronograf süresini göstermekle birlikte yeni modelin mavi, bordo, mor ve koyu gri kadran renkleriyle satışa sunulacağı belirtiliyor.

Ayrıca roze altın ile beyaz altın veya her ikisinin de bulunabileceği kasa malzemesiyle üretilen modellerin kasa çapı 41 mm ile tatmin edici büyüklükte. 4302 ve flyback kronograflı olan modelin 4401 otomatik kalibreyle üretildiği modellerin 70 saatlik güç rezervi bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Glashütte Senator Chronometer satışa sunuldu

Yeni modelin Audemars Piguet’in ikonik çizgisinin dışında olduğunu söylemek mümkün olmakla birlikte yeni modelin daha çok Roger Dubuis ile Breguet arasında bir çizgiye kaydığını da ekleyelim.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Audemars Piguet Code 11.59 satışa sunuldu.

Yeni modeller 27.000 CHF ve 42.600 CHF ( kronograf ) ile satışa sunulacak.

Kaynak:https://www.audemarspiguet.com/en/watch-collection/code1159byap/

• Başta tasarımı hoşuma gitmedi ama kronograf modellerinin kolda duruşu çok iyi,
    Royal Oak her kıyafete ve her duruma uyum sağlayan bir saat ama bunu takım dışında giymek bilemiyorum.
  • bakanlar için yeni rüşvet oyuncağı hayırlı olsun
  • Teknoloji sitesinin bununla ilgisi nedir anlamadim araba jantlarinida tanitabilirsiniz reklam icin sanirim ✌🏻
  • Yorumlarda bir arkadaş konuyla ilgili olduğunu gösteren bir girdi yazmış yoksa bu haberlerin bu sitede ne işe yaradığını düşünmeye başlayacaktım.
    Ucuz modelin 30.000$ olduğunuda ben yazayım bari.
    Bu arada @EknCn seni tanımak istiyorum yiğidim. :)))
  • Saate hayran kaldım
  • hocam bende şu an ap marka saat var fakat orjinal mi değil mi bilmiyorum. fotoğrafları atsam bi bakabilir misin?

• vtopia kullanıcısına yanıt

Değildir hocam. Siz yine de atın. Orijinal olsa da sertifikası ve kutusu yoksa satılması zor olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.