Şimdi Ara

Epic Store’un ücretsiz dağıttığı Remnant: From the Ashes, 10 milyondan fazla hesaba eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Store’un ücretsiz dağıttığı Remnant: From the Ashes, 10 milyondan fazla hesaba eklendi

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Souls benzeri looter shooter, Remnant: From the Ashes hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Epic Store’da ücretsiz olarak dağıtılmıştı.

Özellikle üç kişilik co-op moduyla öne çıkan oyun, piyasaya çıktığında zorlayıcı mekanikleri ve boss dövüşleri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Oyunun Epic Store’da ücretsiz olarak dağıtılmasının ardından rakamlarla ilgili bir açıklama yapımcılar, Perfect World Entertainment ve Gunfire Games’den geldi.

Ayrıca Bkz.Nolan'ın yeni filmi Tenet'ın eleştirileri yayınlandı: "Eh işte."

Geliştiriciler, 13 Ağustos ve 20 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak dağıtılan oyunu 10 milyondan fazla kullanıcının edindiği bilgisini paylaştı.

Epic Store’un ücretsiz dağıttığı Remnant: From the Ashes, 10 milyondan fazla hesaba eklendi

Söz konusu rakam, Epic’in son bombası olan ve çıkış yaptığı ilk gün ücretsiz olarak dağıtılan A Total War Saga: TROY’dan bir hayli fazla. Ancak iki oyunun ücretsiz olduğu süre düşünüldüğünde A Total War Saga: TROY da ciddi sayıda oyuncuya ulaşmış görünüyor. Oyuna ücretsiz olarak sahip olanların sayısı 7.5 milyon olarak açıklanmıştı.

Ortaya çıkan rakamlar, Epic Store’a olan ilginin katlanarak arttığının da bir göstergesi. Tepkilere neden olsa da platforma özel oyunlarla birlikte kitlesini artırmaya kararlı olan mağazanın geleceği ileride bakalım nasıl şekillenecek.

Kaynak:https://www.dsogaming.com/news/over-10-million-players-have-claimed-their-free-copy-of-remnant-from-the-ashes-on-epic-games-store/

• 1 saatin üzerinde kaç kişi oynamış onuda söylesinler

• Bedava olan her şeyi öylesine ekliyorum, Baktım Remnantı da eklemişim. Oynadım mı ? Yok. Oynarmıyım ? Zannetmiyorum.

• Ben biraz oynadım ama pek alışamadım oyuna. 1 saat civarı daha oynayıp kararımı veririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun ne olduğunu bilmiyorum girdim hesabımda varmış :) haberi görmesem böyle bir oyuna sahip olduğumu bile bilmiyorum :D

• Oyun güzel finaline geldim. Tavsiye ederim. Belki indirimde dlcleri alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Crackli oynamistim simdi tekrar indirip co op bitirdim 2 3 sefer basarili bir oyun.

• Ekledim ama henüz oynamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle giderse steam kütüphanemden daha fazla oyun olucak glba epicde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gayet güzel oyundur, indirenler ve Souls tipi oyun sevenler şans versin bence.

• Ben 2 saat oynadım ve gayet memnunum eğlenceli bence sevdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.