Şimdi Ara

Motorola MPX200 Hakkında Sorular / Detaylar | Sadece Buraya!! (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.411
Cevap
3
Favori
426.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bende garantili bi mpx 200 aldim. bu telefonda orjinal 2002 yuklu ben buna 2003 update etsem ve turkce yamasini kursam telefon garanti disi kalirmi ?
  • hmn yapma bi süre böle kullan, pil ölüo yoksa
  • ok cok sagol batuhan
    quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

hmn yapma bi süre böle kullan, pil ölüo yoksa
  • ben yaptım da o açıdan biliorm
  • Evet arkadaşlar bende bi mpx200 aldım bakalım pil boşalcak sona 3-4 kez üstüste tam sarj olucak ondan sonrası için kabaca ne tavsie edionuz...
  • garantili ne kdr bu tel?
  • ben 332 ye 18 ay taksitle aldım bonuscardla estore.comdan
  • arkadaşlar biliyorum off topic olacak ama sevincimi paylaşmadan duramıycam...

İmzamda da gördüğünüz yerli yapım oyun projelerinden PUSU nihayet satışa hazır...

Yarın yani 13 Mayıs 2005 te satışına başlanıtor idefixe de 18 ytl fiyatı ile önsipariş kabul edilmeye başlanmış bile... Eğer ilginizi çeken bir tür ise lütfen orjinalini (2 DVD den oluşan paket olarak) alalım ... kopya alan ve satanları uyaralım... Bari yerli oyunu orjinal alalım... Gerçekten 18 ytl ye değeceğini düşünüyorum...

Yerli oyun piyasasını doğarken öldürmeyelim ... destek olalım ki bu oyunu tüm dünyadaki insanların oynamaları için neden yaratalım ... hatta reklam yapalım ... (Not : Bu firmalarla hiç bir bağım yok tabiiki...)

Konu ile ilgilenmeyenlere verdiğim rahatsızlık için özür dilerim...
    Saygılar & Sevgiler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: d_net

quote:

slm millet ii aksamlar...

klip ,film vb ...turler neden kesik kesik oynuyor yardımcı olurmusunuz.. beta player kullanıyorum.....

tesekurler.................

bazı olası nedenleri şöyle sıralayabliriz...

1- Oynatmaya çalıştığın film pcden direkt olarak resize edilmeden aktarılmıştır ve ekran boyutları gereksiz derecede büyülk olduğundan filmin bitrate ini çok yükseltmiştir bir smartphone için... dolayısıyla alet bu bitrate e yetişememektedir.... ÇÖZÜM : PocketDixEncoder gibi bir programla film resize edilir hatta parçalara bölünerek ardarda otomatik olarak playlist yoluyla görüntülenebilir.

2- Betaplayerda ki ayarlarını optimize etmen gerekiyorudur... ÇÖZÜM : bitstream değeri ve cache miktarları ile oynanarak uygun değer bulurarak halledilebilir.

3- Windows şişmiş iyice kirlenmiştir... zaten diğer işlevlerindede yavaşlık sözkonusudur. üstelik telefonun hafızasına çok program kurulmuş ve storage da boş alan epeyce azalmıştır... ÇÖZÜM : ya bazı programlar kaldırılarak (telefonun hafızasına kurulanlar) mevcut windowsla devam edilmeye çalışılır yada yeni windows yüklenir.(Master reset olayı yani :) )

Şu an için başka ihtimal aklıma gelmiyor umarım yardımcı olabilmişimdir...

BBI : Kardeş senin içinde durum bundan farklı değil... ama sen hiç uğraşmadan master reset at derim ...

Saygılar...

Güzel anlatmışsın
    Bende sorunuma çözüm bulamadım..
    Ekran ışığı uzatma süresi..

• arkadaslar mesela ben mpx200 umun my dokumans klasoru icine resimler diye klasor acip resimleri onun icine attim peki bunlara nasil bakalbilrim? resimleri izleme gibi bir programı mı var telefonun
  • var; attığın dosyanın üstüne gel mavituşa bas açılsın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

ya şu mpx200 ü bu forumda anlatcak vatandaş yok mu? hiçbir şey anlamıorm ordan, daha yeni aldım telefonu

sen bu forumda mesajları okuma sonrada bunu anlatacak yokmu de olacak işmi bu kadarda hazırcı olmayın guide arkadaşımız sana her türlü bilgiyi vermiş sen hala bas bas bağırıyorsun bana anlatacak yokmu diye ayıp biraz okuyun...
  • quote:

arkadaşlar biliyorum off topic olacak ama sevincimi paylaşmadan duramıycam...

İmzamda da gördüğünüz yerli yapım oyun projelerinden PUSU nihayet satışa hazır...

Yarın yani 13 Mayıs 2005 te satışına başlanıtor idefixe de 18 ytl fiyatı ile önsipariş kabul edilmeye başlanmış bile... Eğer ilginizi çeken bir tür ise lütfen orjinalini (2 DVD den oluşan paket olarak) alalım ... kopya alan ve satanları uyaralım... Bari yerli oyunu orjinal alalım... Gerçekten 18 ytl ye değeceğini düşünüyorum...

Yerli oyun piyasasını doğarken öldürmeyelim ... destek olalım ki bu oyunu tüm dünyadaki insanların oynamaları için neden yaratalım ... hatta reklam yapalım ... (Not : Bu firmalarla hiç bir bağım yok tabiiki...)

Konu ile ilgilenmeyenlere verdiğim rahatsızlık için özür dilerim...
    Saygılar & Sevgiler...

ya kardeş oyunun konusu ne alacam gerçi konusu ne olursa olsun türk lere bir destek olarak 18 ytl den bişi olmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Qa.Deer

ARKADAŞLAR BU TELİN ALICILARI İİCE AZALIYO.
    BENDEN Bİ KARDEŞ TAVSİYESİ::ELİNİZDEN ACİLEN ÇIKARIN VE SYMBIAN'A DEVAM EDİN YA DA BAŞLAYIN...
    OK???
    TŞK...

saolasın ya bende diyordum uzun zamandır kimse neden almıyor bu telefondan syimbiana dönüş var yani şehirden köye dönüş projesi gibi bi kampanyamı yapıldıda haberimiz olmadı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeLLaNGeL

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar anlıyorum 52 sayfa okunmaz tabi ama en azından üst konudan mobil telefonlar için gerekli bilgiler bölümüne bakabilirsiniz... burada cevap beklemektense (ki hemen herkes aynı cevapları vermekten bıktı - ben dahil )http://forum.donanimhaber.com/m_1583450/mpage_1/key_sormay%25FDn//tm.htm#1583450 linkinden ulaşabileceğiniz bilgilerin özetini üst konudan okumanızı öneriyorum .
    Saygılar

kmlcck

@d_net,

naptın kardeş alabildin mi philips dvd r

bu arada sana sorularım olcak, bu mpx200 çıldırtacak yoksam beni:

DOSTUM ŞUNLARI CEVAPLARSAN SEVİNİRİM

1. BU TEL'DE MSJ GELDİĞİ ZAMN MESAJA GİRSEN BİLE MSJ MELODİSİ ÇALMAYA DEVAMÖ EDİYOR ANCAK, SOLDAKİ SES KISMA BUTONUYLA
    SESİ SIFIRA İNDİREREK BUNU ÖNLÜYEBİLİYORM,

BEN MSJ GİRİNCE VEYA Bİ ŞEYE TIKLAYINCA Kİ ÇOĞU TEL DE BU BÖYLEDİR,
    MSJ MELODİSİ SUSSUN İSTİYORUM, BU İLK SORUM....

2. BU TEL DE ALARM SADECE SEÇTİĞİMZ MELODİ BİR KERE ÇALDIKTAN SNRA BİTİYOR,
    OTOMATİK OLARAK DA Bİ DAHA ÇALMIYOR,

SX1 VEYA 6600 DA ALARM UZUN SÜRE ÇALIYO, SEN DOKUNMAZSAN ERTELE YAPMAZSAN KENDİSİ OTOMATİK OLARAK
    ERTELE YAPIYO,

MPX200 DE MELODİNİN DAHA UZUUN ÇALMASI(Bİ KAÇ KERE MESELA) VEYA KENDİLİĞİNDEN OTOMATİK OALRAK
    ERTELE YAPMASI (SNOOZE) MÜMKÜNMÜ??

SEN BUNLARI Bİ CVPLA DAHA SORULARIM OLACAK ŞU AN İÇİN BENİ EN ÇOK SİNİR EEDEN SORULAR BUNLAR ÇNKÜ

bunları cevaplıcak olan yok mu

HALA KİMSE BUNLARI CEVAPLAMADI ARKADAŞLAR,
    YOK MU Bİ BİLEN

1.sorunun cevabı kısa wav kullanmak olacak...
    2.sorunun cevabı registry ayarlarında bi ayarla düzeltilmesi mümkün ama otomatik snoze olmuyor(registry ayarları içinwww.mpx.gen.tr buraya bak)

başka sorun var mı

• arkadaşlar windows mobile 5.0 çıkmış bu mpx200 lere yüklene bilyomu??? yükleyen bi babayiğit varmı..........varsa bi işe yarıyomu????
  • ironman kardeşim senin olay problem diil (yanlış anlamadıysam) işlemler :
    Start / settings / power managament / Backlight time out .... buradan ayarlayacaksın...

springer : orjinal halde ise telefonun içinde resim izleme programı var zaten... slide shov da yapıo...
    değilsede yanında gelen cdnin içinde var ... ordan yükleyebilirsin...

ppmor kardeşim selamlar... görüşemioz epeydir....
    Hellangel'e aslında cevap yazmıştım biraz geç olsada (önceki sayfadaydı sanırım) ... Ve eğer sende kullanmıosan mutlaka tavsiye ederim ... (arkadaşın 2. sorusunun kesin çözümü olarak söylemiştim)...
    CHORONOS... mükemmel bişi... alarm olayına noktayı koymuş adamlar... istediğin kadar alarm esnek zamanlı snooze özelliği MP3 leri alarm olarak ayarlayabilme ve daha bi sürü detay... üstelik Türkçe...
    Daha ne olsun dün sabah mehter marşı ile uyandım ben bile nooluyoruz dedim ilk çaldığında :)...
    Süper bişi mutlaka deneyin derim... smartturk.info dan devamını ve dosyayı edinebilirsiniz...

Oktaycım PUSU thidpersonshooter stili bi oyun ... bi yüzbaşıyı oynuyoruz maxpayne i andırıyor ve gerçekten başarılı ... ben demosunu oynadım... gurur duydum... (Half life 2 ile karşılaştırmayın ama ... daha ilk oyunumuz ... ama HL 1 den iyi diyebilirim.) oyundaki arabaların 34 lü plakaları Aktaş elektrik panoları sigara içilmez işaretleri ve seslendirme stüdyolarında yapılmış çok iyi türkçe konuşmalar ile bence bir dönüm noktası ... ve bu noktaya gelen kardeşlerimizi (ve diğer takipçilerininde ) şevkini kırarak en çok biz kaybederiz diye düşünüyorum... o nedenle mutlaka orjinal alın aldırın diyorum...

Düşünsenize Türkiyede oyunun kopyaları değil orjinali mesela 50.000 satmış ... ve artık üreticiler ingilizce sürümü için yeterli destek bulmuşlar (oyun için 5 sene süren uğraş boyunca para kazanmadan yaşadıklarını düşünürseniz hakları) ve artık bu oyun Avrupa , Amerika , tüm Dünyada oynanıyor.. yabancı oyun tv lerinde dergilerinde reviewı çıkıor mesela... bence böylesi bir onur Naimin rekorlarında bile büyüktür...

Ve tabii o boyuta gelince artk Eidosundan Sierrasına ne varsa yayımcı olarak destek vereceklerini ve yeni güzel yerli oyunların çıkışının önünü açacağını düşünmekte hayalperestlik sayılmamalı.

oyunun sitesi :http://www.3tegames.com .....
    bu tarz oynayanlar sırf sesler ve görüntüler türkçe olduğu ve bildik mekanlarda geçtiği için bile almalılar bence... ve tabii orjinalini alalım ... taksitle bile alabilirsiniz zaten 6-9 ay taksit yapıolar... (kopyası 4-5 cd olursa zaten 10-12 ytl ye gelecek ya neyse...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_net -- 13 Mayıs 2005, 2:14:49 >

• remove programstan oyun veya program silemiyorum, activesync ile de olmuyor, bu yüzden file manager dan yerlerini bulup öyle sildim, ancak hala remove programs ta gözüküyor adları, remove programsta kalan ve sadece görüntü olan adlarını nasıl silicem?
  • ÜSTADLAR bende bitane mpx200 ve 256mb sd kartıyla edindim.bu forumuda okudum ancak takdir edersinizki baya geniş şimdi sizlerin pil hakkındaki önerilerinize uydum.. task menajer olayı denio onu nasıl bulucam benim pc de kızılötesi ara parça var ve ayrıyettende card readerim var..bunlar olduğu halde yüklemeleri illaki kabloylamı yapmam gerekir..tavsiye edeceğiniz fazlaca karışık olmayan(ingce bilgim ve pc bilgim kısıtlı)faydalı olduğunu düşündüğünüz programlar hangileri..mp3ve resimleri card readerle hafıza kartına atsam kartı telefona taktıımda çalışırmı? ilginize ve yardımlarınıza şimdiden teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.