- x
goldmaster 3070 ne olur Yardımmmmm
34 Cevap6552 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7 Mesaj
25 Mayıs 2007; 18:49:07 

arkadaşlar goldmaster 3070 aldım. ürün özellikleri fena deil şimdilik hoparlörler pek iyi olmadığından anlıyamıyorum ama yinede iyi gibi duruyo. benim derdim nette bu ürün için olmasada goldmaster oto teypleri hakkında iyi diyenler olsada genellikle olumsuz şeyler okudum. moralimi bozmıyayımmı içimi ferahlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. bu arada ürünü 190 YTL ve 9 taksitle aldım. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayborabeyi -- 25 Mayıs 2007; 23:46:29 >

7 Mesaj
25 Mayıs 2007; 23:42:39 

arkadaşlar gözününüzü seveyim bir şeyler söyleyin çünkü çok kafam takıldı

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Mayıs 2007; 2:36:24 

Hayırlı olsun mu diyeyim geçmiş olsun mu keşke biraz daha fazla verip az özelliği olan ama kaliteli bir markanın ürününü alsaydın..neyse artık iş işten geçmiş, eldekiyle idare edeceksin bir süre.
Moralini bozduğum için kusura bakma açık sözlü biriyimdir,göz göre göre iyi bir ürün almışsın diyemem..

7 Mesaj
26 Mayıs 2007; 17:38:19 

yinede saol

655 Mesaj
18 Haziran 2007; 18:32:30 

Dostum ne olursa olsun bende bu teyibi özelliklerinden dolayı almak istiyorum ama bi kaç sorum olucak sana

1. Şarkı listesi varmı yani Lyrc mı ne deniodu
2. Rkranda şarkıları görebiliyomusun yoksa sadece sıra nosunumu gösteriyo
3. Şarkı çalarken başka şarkı isimlerine bakabiliyomusun
4. Sen beni anladın işte bi şarkı çalar durumdayken listeyi gezip istediğin bi şarkıya geçiş yapabiliyomusun
5. Kolon aldıysan ses çıkışı tatmin edicimi
6. Subwoofer çıkışı diye bişi var ayrı bi çıkış ve bu çıkışı kullanıyosan kalitesi nasıl
7. Alet hakkında bi kaç yorumunu önerini vs. vs. anlatırsan sevinirim
8. Kendine iyi bak
9. Cewabını en kısa sürede bekliyorum
10. :)

7 Mesaj
19 Haziran 2007; 17:17:41 

sevgili kardeşim ilk soruna gelince şarkı listesi olarak göremedim ama şarkıyı ayrıntılı biçimde ve no lu olarak görebiliyosun.şakı çalarken başka şarkı isimlerine bakma sanırım yok ben zaten gerek duymuyorum . yukardada belirttiğim gibi hoparlörler iyi olmamasına rağmen şimdilik memnunum daha iyisi takılsa kimbilir nasıl
olacak. bu arada subwoofer çıkışıda mevcut . yorum konusuna gelince dostum işte o yüzden bu konuyu açtım. çünkü bende fazla yorum bulamadım bu ürün hakkında. fakat bir kaçtanede olsa iyi yada kötü diyen duydum gördüm. benim derdim özellikle sonrası içindi. yani kardeş şimdilik memnunum.birde baktığın zaman bayağı özellikli bi ürün hafıza kartı ve usb girişi olmasıda büyük bi avantaj. ben mesela hemen hemen hiç cd den müzik dinlemiyorum daha çok hafıza kartıyla istediğim gibi silip tekrar yükleyip dinleyebiliyorum uzun lafın kısası şimdilik memnunum karar senin.... laciverd kardeşim eğer yorum duyarsan ürünü alırsan veya yorumun olursa bende senin cevabını bekliyorum saygılar......

2030 Mesaj
19 Haziran 2007; 17:35:28 

Dostum hangi ürünü alırsan al eğer internette araştırmaya başlarsan moralin bozulur.En iyisi alıp taktıktan sonra hiç üstüne düşmemek senin işini görüyorsa olay bitmiştir.
Bu arada piyasa da 5 para etmez onlarca marka var hiç olmazsa onlardan almamışsın.
Ayrıca bende goldmaster ın birçok ürününü görüyorum sağda sol da hiçte kalitesiz durmuyor.
Güle güle kullan.

655 Mesaj
19 Haziran 2007; 18:51:35 

Tşekkürler dostlar sağolsun aldığım anda görüşlerimi ileticem saygılar...

7 Mesaj
19 Haziran 2007; 21:56:53 

sezerbaris dostuma çoooooooook ama çooooook teşekkür ediyorum. olaya en güzel yorumu getirmiş bence .üstelik benide çok mutlu etti bu yorumu . tamda dediği gibi işini görüyorsa gerisi boş ve benimde işimi şu anda görüyor bu ürün. tekrar teşekkür ediyorum saygılar ........

96 Mesaj
20 Haziran 2007; 0:11:02 

herkes pioneer sony alacak diye birşey yok işini görüyorsa hakkatten gerisi boş hem kötümü bak forumda goldmaster kullanan oldu soran olursa direk yardımcı olacaksın sen keyfini çıkarmaya bak kulak asmaa

7 Mesaj
20 Haziran 2007; 16:17:41 

sızı arkadaşada çoooooook teşekkürler......

655 Mesaj
28 Haziran 2007; 13:07:03 

Ürünü aldım arkadaşlar mükemmel kullanışlı ve özellikli teyip şarkı listesini gezebiliyomuyuz diye bi soru sormuştum buldum gezebiliyorum hemde sarki calarken :) tek sorunum woofer çıkışını kullanamadım ayarlardan woofer ı aktif hala getirdim ama ya baglantida bi sorun yasadim yada cikista bi sorun var onu da hallettimmi tmmdir mukemmel alet herkeze benden tavsiye 4 tanede goldmaster RS-1399 13cm lik 500w lık kolon gelio yarın tmmdır bu iş selamın aleyküm sonra :) of of varyaaa....

522 Mesaj
28 Haziran 2007; 14:35:04 

hayırlı olsun...fiyatını göre iyi sanki senle ömür bitirmeyecekya..

655 Mesaj
4 Temmuz 2007; 11:24:21 

woofer çıkışını kullanamadığımı söylemiştim o çıkış direk amfi ye gidicekmişti ben direk woofer a bağladıydım (: woofer için anfiye o kablodan çıkış alırsanız yüksek şekilde ses ve verim alıcağımı söylediler teknik servisten citten tam tavsiyelik teyp mükemmel bişi 160 liraya aldığımıda ileteyim...

7 Mesaj
6 Temmuz 2007; 18:55:33 

hayırlı uğurlu olsun laciwerd kardeşim güle güle kullanmanı temennni ederim.. gerçekten gün geçtikçe iyi bi alşveriş yapmışım diyorum bende.. kıskananlar çatlasın. saygılar........

3342 Mesaj
6 Temmuz 2007; 21:47:50 

teyp almışssın hayırlı uğurlu olsun..CD okurken atlama yapıyor mu?kopya okuyormu ?
Kaç X de yazılmış parçaları okuyor bilgi verirsen?

140 Mesaj
17 Temmuz 2007; 14:32:16 

quote:

Orjinalden alıntı: LaCiweRd

woofer çıkışını kullanamadığımı söylemiştim o çıkış direk amfi ye gidicekmişti ben direk woofer a bağladıydım (: woofer için anfiye o kablodan çıkış alırsanız yüksek şekilde ses ve verim alıcağımı söylediler teknik servisten citten tam tavsiyelik teyp mükemmel bişi 160 liraya aldığımıda ileteyim...

160 Ytl ye nerden aldın? bilgi verirmisin? satıcı teyp'i servis bağlaması gerekir yoksa garanti dışı kalır diyorlar bu konuda bilgi si olan varmı?

.....:::::2008 OPEL ZAFİRA B 1.6:::::.....
.....:::::::OPEL ZAFİRA KULÜBÜ::::::.....

2731 Mesaj
17 Temmuz 2007; 19:15:52 

woofer çikşina direk woofer bağlanmaz zatenservisten sölemişler çikişi yakadarsin dikkat et

bu arada laciwerd arkadadaşim çok hayirli olsun işini yariorsa iş bitti orada yok pioneer in üst modelleri warmiş 500-700 lira arasi herkez onlarfdand alicak die bişe yok sen en iysini yapmişssin ve bütçene özellik olarak ta ii bi radyo almişssin.

yanliz son olarak hoparlör olarak çok azda olsa paraya kiyip biraz iyi hoparlör al 2 oval 2 13 cm lik aldin mi
yada goldmasterti hiç dinlemedim belki sesi seni tatmin ettikten sonra iş bitmiştir.

Aynn radyo gibi

Creative X-Fi USB Dac - Sony MHC-3700 - Sony SA-WP780 - Cambridge Audio Kablolar
Headphones: Grado SR80İ
Canon EOS5D - Tamron 28-75mm F/2.8 XR Dİ İF - Canon 50mm F/1.8 II - Canon 85mm F/1.8 USM

38 Mesaj
19 Ağustos 2007; 22:26:05 

aynı teypten bendede var ya bende 3 tane hafıza kartı var sadece birini okuyor sebep ne olabilir okuduğunuda telde kullanıyorum aksilik. teypten çok memnunum harika bişi bana yetiyo

15 Mesaj
20 Ağustos 2007; 23:04:03 

ARKADAŞLAR BENDEDE VAR AYNI TEYİPTEN COK MEMNUNUN BEN DAHA CD BİLE TAKMADIM USB GİRİŞİNİ KULLANIORUM 1.CB LIK FLAŞ BELLEK VAR İSTEDİM ZAMAN SİLİORUM İSTEDİM ZAMAN YÜKLÜORUM ON NUMARA CD DERDİ YOK NE CD LE URASCAM ORTA SEVİYELİ Bİ TEYİP BÜTÇEYE COK UYGUN TAVSİYE EDERİM HERKESE ARKADAŞLAR FLAŞ BELLEKDE VİRÜSLÜ BİŞİ VARSA TEYİP EKRANDAKİ HARFLER RAKAMLAR DEİŞİO TEYİP DONUO AMA Bİ RESET ATIOSUN BOMBA GİBİ OLUYOO
BENDE ALDIM 12 TAKSİT 190 YTL YE
http://urun.gittigidiyo...0QQidZZ5786205#aciklama
Özellikler

* Ayrılabilir Ön panel

* Full fonksiyonlu Uzaktan kumanda

* Stereo Dijital AM/FM Radyo

* 30 Radyo Kanal hafızası (18FM, 12AM)

Ayrılabilir Ön paneL

Full fonksiyonlu Uzaktan kumanda

Stereo Dijital AM/FM Radyo

30 Radyo Kanal hafızası (18FM, 12AM)

Elektronik bas,tiz, balans ve fader

Mute(Sessiz) fonksiyonu

4 Hoparlör çıkış

CD/MP3 Çalar

RDS (Radyo Bilgi sistemi)

Subwoofer çıkışı

Anfi Çıkışı(R-L)

ESP (Anti Şok), MP3 ,CD(12-45sn) seçilebilir

Yük empedansı 4-8 Ohm

4x45Watt Hoparlör gücü

USB Girişi

SD/MMC Kart okuyucu

tombix

39 Mesaj
23 Ağustos 2007; 11:50:41 

arkadaşlar evkurda peşin 165 ytl bu fiyata bu estetikte güzel makina yazılanlarıda okuyunca yarın bende alıcam inşallah bir sorun çıkmaz

Casper C.N TKI-2430B

38 Mesaj
27 Ağustos 2007; 11:11:02 

arkadaşlar yukarıda teybin hafıza kartını okumadığını söylemiştim çözümünü buldum aynı sıkıntı yaşayan arkadaşlar mutlaka denesin hafıza kartını biçimlendirdiğimiz zaman sorun ortadan kalkıyo ama karttaki bilgilerin silineceğini unutmayın kart ilk aldığınız gibi olacaktır...

35 Mesaj
29 Ağustos 2007; 0:13:46 

Ürünü bende aldım. Özellik olarak gerçekten çok ayrıntı var. audio cdleri için antishock 12-45 sn ayarlaması var. mp3 için ise her iki durumdada 100 sn antishock var. kesilme olmuyor. Çıkışlar yeterli. Anfiye gerek duymayacak kadar iyi bence. Şarkı çalarken klasör ve mp3 lerde gezip şarkı seçebiliyorsunuz. Yalnız kafada kullanılan malzeme çok kalitesiz. butonların üstlerindeki yazılar hemen kalkıyor. Birde ben kontağa bağlayayım dedim. Her seferinde bütün ayarları ve radyo hafızalarını siliyor. (Bunu çözebilen arkadaş varsa açıklarsa sevinirim, "bütün ayarları hafızaya al" gibi bişi) Direk bağladığımda ise kafayı söktükten sonra cd girecek olan yerde ve cd çıkarma butonunda beni çal havasında bir kırmızı ışık yanıyor Usb ve Memory Card larda sorun çıkarmıyor. Yani bu fiyata(Ankara'da 165 ytl ye aldım) özellikli ama çokta şekil aramayanlar için ideal bir teyp.

38 Mesaj
29 Ağustos 2007; 10:46:37 

kardeş teybi kapattığın zaman hafızayı mutlaka siler teybin öyle bir ayarı yok çözüm aküden direk elektrik verilecek yani teybe her daim elektrik gidecek ki hafızayı silmesin evet o ışık sürekli yanıyo kafayı söktüğün zaman onu hiç bir hırsız çalmaz merak etme çünkü bir işine yaramaz

35 Mesaj
12 Eylül 2007; 9:16:18 

Sorunun Çözümünü buldum. Aldığım Yerde sarı ve kırmızı kabloyu birleştir 12v çıkışına bağla demişlerdi. Kablolardan Biri devamlı aküye bağlı olunca (battery=sarı kabloydu galiba) hafızayı tutup, kırmızıyıda kontak çıkışına bağlayınca oluyormuş.

84 Mesaj
26 Temmuz 2008; 19:27:14 

güncel

Otomobiller İkiye Ayrılır Mercedes ve Diğerleri.

3540 Mesaj
27 Temmuz 2008; 10:24:04 

hayırlı olsun bu kadar kötümser olmayın, markası goldmaster diye hemen sorun çıkaracağı anlamına gelmez

PIONEER DEH 7950UB ANA ÜNİTE
KİCKER ZX 305.4 MİD AMFİSİ 4X60 WATTS
SOUND MAGUS DK 1800 1 OHM 1800 WATT RMS BAS AMFİ
SOUND MAGUS FY 07 15 38CM 1500 WATT RMS SUBW.
KİCKER KS 65.2 COMPONENT x2
SOUND STREAM 4 AWG POWER KABLO, CADENCE 100 AMPER BK SİG., 72 AMPER MUTLU AKÜ + 60 AMPER OPTİMA RED TOP JEL AKÜ 2 FARAD CAPS +

ARIZALI OTO AMFİLERİ SATIN ALINIR!!....

272 Mesaj
12 Nisan 2009; 20:14:02 

Çok güzel alet , o kadar zaman geçmiş hala güzel alet süper .Öneririm çok ta ucuz

Geleceği yaşatmak için bugüne sahip çık!

655 Mesaj
31 Mayıs 2009; 1:56:36 

Vay be günler ne çabukda geçiyor daha dün almış gibiyim nerdeyse 2 sene olacak. Hala heryönüyle memnunum aletimden şimdi subwoofer çıkışına anfiyi nasıl bağlarım onu düşünüyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim ürün hala tavsiyemdir :)
güncel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaCiweRd -- 31 Mayıs 2009; 2:30:14 >

3540 Mesaj
31 Mayıs 2009; 2:19:24 

quote:

Vay be günler ne çabukda geçiyor daha dün açmış gibiyim konuyu nerdeyse 2 sene olacak. Hala heryönüyle memnunum aletimden şimdi subwoofer çıkışına anfiyi nasıl bağlarım onu düşünüyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim ürün hala tavsiyemdir :)
güncel :)

nasıl bağlarım derken? tam olarak sorun nedir?

SOUND STREAM 4 AWG POWER KABLO, CADENCE 100 AMPER BK SİG., 72 AMPER MUTLU AKÜ + 60 AMPER OPTİMA RED TOP JEL AKÜ 2 FARAD CAPS +

655 Mesaj
31 Mayıs 2009; 2:31:15 

şimdi usta subwoofer kablosu tek bi kablo ama anfiye takılan anfi kabloları teyipden gelen 2 kablo var beyaz kırmızı olarak ama teyibin subwoofer çıkışı tek bi kablo e nasıl bağlıcaz :S

3540 Mesaj
31 Mayıs 2009; 2:49:59 

quote:

şimdi usta subwoofer kablosu tek bi kablo ama anfiye takılan anfi kabloları teyipden gelen 2 kablo var beyaz kırmızı olarak ama teyibin subwoofer çıkışı tek bi kablo e nasıl bağlıcaz :S

Y kalosu gerekli, bir ucu bu şekilde:

0

Diğer ucu erkek tek:

0

655 Mesaj
31 Mayıs 2009; 19:16:53 

usta tek gelen kabloyu bu aparat ile çiftleyip anfiye bağlıyoruz olay bukadar dimi peki anfilerde 4 delik olarak çift giriş yeri varmı hem teyibin anfi çıkışını bağlasam hemde bu subwoofer çıkışını bağlayabiliyomuyuz?

655 Mesaj
31 Mayıs 2009; 19:25:01 

0

yani bu anfiyi kullanıcam front girişine teyibin anfi çıkışını
rear girişinede teyibin sunwoofer çıkışını çiftleyerek girdiğimizde olay tmmdır dimi hocam?

bide bu anfinin ayarlarını nasıl yapmamız lazım front çıkışından 1 takım mid takımını
rear çıkışınıda köprüleyip KICKER COMP12 30CM subwoofer bağlamayı düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum ayarları nasıl yapmalıyım ve bu anfi buları kaldırırmı

8 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:28:12 

olurda bırı cevap verırse sevınırım: bu teyp ten almıs ve 2 saat once takmıs bulunuyorum. ılk ızlenım olarak memnunum... benım ılk dıkkatımı ceken (bu arada baglantıları kendım yaptım, kuralına uygun yaptıgımı sanıyorum..) teybın arkası cok ısınıyor acaba dıger kullanıcılardada aynı durum var mı? 1-2 dk lık calısma ıle el yakıcak kadar ısınıyor... bu normal mı acaba?

(elektonık aletlerın ısınmasının ıyı olmadıgını dusunuyorum lakın, evdede smart medıa player var ondada aynı sekılde asırı ısınma var fakat onda kı ısınma normal mıs, acaba buda mı aynı? )

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » goldmaster 3070 ne olur Yardımmmmm
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359