Şimdi Ara

AverMedia dünyanın ilk çift girişli yakalama kartını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AverMedia dünyanın ilk çift girişli yakalama kartını duyurdu

Oyun yayıncılığı alanının önemli bir pazar haline gelmesi haliyle amatör veya profesyonel fark etmeksizin sayısız kullanıcının adım atmasına neden oldu. Belirli bir düzeye kadar farklı yazılımlarla yayın yapılabilirken profesyonel seviyede ise görüntü yakalama kartları tercih ediliyor.

AverMedia Live Gamer DUO özellikleri ve fiyatı

AverMedia Live Gamer DUO adıyla tanıtılan yeni görüntü yakalama kartı sektörde ilk kez çift girişe yer veriyor. Böylece hem oyun kaynağından görüntüler hem de kameralardan görüntüler alabilmek mümkün oluyor.

Ayrıca Bkz.Elephone en uygun fiyatlı kamera telefonunu duyurdu

Kart üzerinde çift HDMI portu yer alıyor. Oyuncular Full HD 60fps veya Full HD 60fps HDR10 hızında görüntü yakalarken bir HDMI girişi üzerinden 4K 60fps HDR10 veya Full HD 240fps hızında yayın yapabiliyor. Aşağı ölçeklendirme, kare oranı dönüşümü, ton haritalama gibi işlemler doğrudan kart üzerinde yapıldığı için işlemciye yük binmiyor.

İkinci HDMI portu ise uyumlu bir kameradan kullanıcının görüntülerini aktarabilmek için kullanılıyor. Destekli bir DSLR, aynasız kamera, video kamera gibi cihazlar HDMI üzerinden bağlanabiliyor.

Yakalama kartı profesyonel yayıncılar ile birlikte geliştirilmiş. 7.1 ve 5.1 ses desteği sunan kartta RGB aydınlatma efektleri de yer alıyor. AverMedia Live Gamer DUO yakalama kartı 250$ fiyat etikeitne sahip.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/271180/avermedia-launches-live-gamer-duo-dual-input-full-hd-capture-card

• sayende az mı cine5 izledik avermedia. saygım sonsuz sana

• Pc'den bagimsiz bir standalone yayin cihazi cikartmiycakmi arkadas bunlar :((( Su anda magewell ultrastream hdmi kullaniyorum fakat özellikleri kisitli cihazin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fearless_tr

Pc'den bagimsiz bir standalone yayin cihazi cikartmiycakmi arkadas bunlar :((( Su anda magewell ultrastream hdmi kullaniyorum fakat özellikleri kisitli cihazin.

bende bu tarz bir aygır arıyorum. şöyle 100 150 euro arasında amazon.de üzerinde var mı önereceğin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

bende bu tarz bir aygır arıyorum. şöyle 100 150 euro arasında amazon.de üzerinde var mı önereceğin?

Alıntıları Göster

Magewell ultrastream yada Blackmagic atem mini pro ikisinin fiyat araligi vergi dahil 500 ile 600 euro arasi ve bu cihazlari avrupadan almak istiyorsan www.streamingvalley.nl sitesini öneririm güvenilir.Ciddi ve profesyonel yapicaksan yayini atem mini pro alman daha iyi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Âutøp§¥ täßL£

sayende az mı cine5 izledik avermedia. saygım sonsuz sana

Fosiller kendini belli ediyor 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless_tr

Magewell ultrastream yada Blackmagic atem mini pro ikisinin fiyat araligi vergi dahil 500 ile 600 euro arasi ve bu cihazlari avrupadan almak istiyorsan www.streamingvalley.nl sitesini öneririm güvenilir.Ciddi ve profesyonel yapicaksan yayini atem mini pro alman daha iyi olabilir.

Alıntıları Göster

500 600 çok para. 100 150 arası bakıyorum. ben canlı yayın değilde xbox görüntü çıkışlarını yakalamak istiyorum. bunu belirtmeyi unutmuşum .

• AverMedia aylar önce de ürettiği bir webcam ile yüreğimi hoplatmıştı. Aylar geçti ama hala gerçekten ne satın alabiliyor ne de akibeti hakkında bilgi edinebiliyoruz. https://www.youtube.com/watch?v=__ipwng5TnE&t=13s

• Âutøp§¥ täßL£  kullanıcısına yanıt

biz karıncalı izledik AverMedia dünyanın ilk çift girişli yakalama kartını duyurdu 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.