Şimdi Ara

Netflix’in özlenen kampanyası geri döndü: 30 gün bedava!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix’in özlenen kampanyası geri döndü: 30 gün bedava!

Netflix’in pazarlama stratejisindeki stratejik değişiklik nedeniyle 30 gün ücretsiz deneme kampanyası durdurulmuştu. Platformu denemek isteyen kullanıcıların ücret ödeyerek abonelik başlatması gerekiyordu. Netflix, ilk ay ücretsiz deneme kampanyasını Türkiye’de yeniden devreye aldı.

Ayrıca Bkz.Atiye dizisinin 2.sezon hikayesi ve fotoğrafları paylaşıldı

Netflix’in web sayfasını açtığınızda yeni üyeliklere ilk ay için teklif sunulduğunu göreceksiniz. Eğer indirim gözükmüyorsa farklı bir tarayıcıdan deneyebilir veya tarayıcının çerezlerini silebilirsiniz. Rastgele olarak bazı kişilere 30 gün ücretsiz kampanyası gösterilirken bazılarına da ilk ay 0,20 TL, 1,99 TL, 8,99 TL gibi indirimli teklifler sunuluyor. Çerezleri silerek ilk 30 gün bedava kampanyasına ulaşabilirsiniz.

Netflix’in özlenen kampanyası geri döndü: 30 gün bedava!

• harıka haber, sanal kart olusturmaya baslıyorum hemen :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz sürekli kullananlar , ödemeye devam

• bir beleşçi olarak çığlık atarak girdim habere...

• Papara sağolsun

• Koca pandemi dönemi kampanyayı kaldırdılar. Şimdi geri geldi. İlginç 🧐

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• netflix kendi kaşınmış..

gerenk yok bunlara, 4 kişi ortak girin bi hesaba olsun bitsin.

• İnstagramda bir aylık üyelikleri satan bot hesaplar geri döner şimdi. Kendileri kaşınmış.

• Serefli onurlu namuslu insanlar olan bizden para almaya devam ediyorlar. Demek ki belesci vs. Olmak lazım.

• BoranFowler kullanıcısına yanıt
    aynı ip adresinden bir cihazdan bağlanınca farkediyorlar :)

• Güzel haber hemen kayıt oluyorum para vermek istemiyordum Netflix sağ olsun beleş yaptı tekrardan

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    Bedava varken neden para ödiyim

• netflixin olayı algoritması ve izleme geçmişi. bu ikisini kullanmayan netflixten keyif almaz, izleyecek bi şey bulamaz. bunlardan yararlanmak içinde uzun süre abone kalmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 20 Ağustos 2020; 19:31:7 >
  • büyük ihtimalle önlem almışlardır bu süre içinde hesabınız birden kapanırsa şaşırmayın

• Ben avrupadayaşıyorum türkler bu uygulama dan çok sikayet ci yolun sonu gozukuyor netfiz pisligini ilelebet piyasa silinmeli islam hukumu surmeli YA ALLAH BİSMİLLAH

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sonraki ay para vermeyeceğim demektir bu sağol Netflix :)

• Quiet00 kullanıcısına yanıt

İnternet servis sağlayıcınızdan statik ip hizmeti almadığınız sürece modemi kapatıp 20 -30 saniye sonra açarsanız ipniz yenileniyor hocam, öyle anladıklarını sanmıyorum. Sanal kartta oluştursak bankada ad soyad vs aynı belki o şekilde anlıyor olaiblirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 20 Ağustos 2020; 21:30:25 >
  • Yahu ortak alıyoruz, aylık 8.5₺ veriyorum, bildiğin bedava. Bu kadar parayı veremeyen yoktur herhalde. Beleş beleş diye sevinenler varken bedava yapmak yerine ilk ay indirimli teklif sunmak daha mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya allah bismillah allahuakbar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.