Şimdi Ara

EA Play'in Steam çıkış tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA Play'in Steam çıkış tarihi belli oldu

Geçtiğimiz günlerde Steam sayfası açılan ve Türkiye fiyatları belli olan EA Play abonelik servisinin çıkış tarihi belli oldu. Buna göre EA Play, 31 Ağustos itibariyle Steam'deki yerini almış olacak. EA Play, böylece Xbox One, Playstation 4 ve Origin'in ardından Steam'de de çıkış yaparak çok daha geniş kitlelere yayılacak.

Ayrıca Bkz.Microsoft Flight Simulator 2020 çıktı: PC için Xbox Game Pass fırsatı

EA Play Steam 31 Ağustos'ta çıkıyor

EA Play ile birlikte, aylık ya da yıllık bazda belirli bir ücret ödeyerek Battlefield, FIFA, Need For Speed, Star Wars ve Titanfall serileri başta olmak üzere onlarca farklı yapımı herhangi bir sınırlandırma olmadan oynayabiliyorsunuz. Ayrıca dijital EA alışverişlerinde geçerli %10 indirim de EA Play kullanıcılarını bekliyor.

EA Play'in daha önce açıklanan Türkiye fiyatları ise aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL idi. 

• FiFA 21 daha çıkmadı bile 9 Ekim'de eklenecek steam'e. En iyi ihtimalle o tarihten 3 ay sonra EA play'e eklenir. En geç 2021 ikinci çeyreğe kadar EA Play'e gelir , yine de 65 Lira'ya FiFA 21 ve tonla kaliteli oyun oynamak için bedava! Burada millet ne kadar ağlarsa ağlasın geldiğinde koşarak alırlar. FiFA 20'yi bile şuan 100 Lira altında satan yok(Kadrolu olanları), 65 Liraya muhtemelen şuan itibariyle 6 ay sonra eklenir, FiFA 21 tek başına bile bedava iken bir sürü oyun veriyor! Sizi bilmem ama benim alacağım kesin; Xbox Game Pass ve PSN PLUS gibi bir şey bu, hem de Steam platformu üzerinde. Tek isteğim, Steam serverlarını kullansınlar EA'nın serverları rezalet! çalıştır komutuna ''cd..'' enter ''Ping utas.fut.ea.com'' enter yazın(enter olanlara basacaksınız yazmayacaksınız!) kaç ms olduğu yazar bende minimum 67-68 ms gözüküyor! 100 üzerindeyse adamlar leb demeden hareket yaparken siz hareket bile edemezsiniz, sonra vay efendim neden yenildim dersiniz :D

Son olarak steam'in bir güzelliği daha var, sitede bir çok kişi %20-30 arası steam indirimi yapıyor :)
  • Bu EA Access'e oyunlar çıkışında dahil oluyor mu? Mesela FIFA 21?

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    hayır

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    hayır hocam dahil olmuyor. Hatta sanırım şu an FIFA 20 bile yok.

• Geliyor gönlümün efendisi

• aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL kısmı kaldırılmış.

• Bu bildiğim kadarıyla Xbox'ta da bulunan EA Access, yani normal Origin üyeliğinin de küçüğü gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.

Yoksa standart Origin üyeliği aynı mıydı hatırlayamadım. Premier de güzel fiyat olur ve Steam üzerinden sunulursa en azından Ukrayna üzerinden alma vesaire gibi cambazlıklarla uğraşmayız.

• Daha çıkmadan fiyat bilgileri kaldırılmış. Umarım çok zamlı gelmez.

• Anladığım kadarıyla xbox game pass ea playden hep daha geniş kapsamlı olacak.

Ea play mi yoksa game pass aboneliği mi alsam arada kaldım. Önerisi olan var mı

• fifa yoksa ben almam

• EA almanın mantığı pek yok. Gamepass gibi çıktığı gibi gelen bir servis olsaydı olurdu. Mesela seneye battlefield 6 çıkacak. İşin yoksa bir sene gelmesini bekleyeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam en çok FIFA’dan götürüyor neden koysun FIFA’yı? Bir oyun çıktıktan sonraki sene oyuna para vermek yerine al 1 aylık oyna bitir. Ben Heat’te öyle yapıyorum mesela..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tek korkum torrenttin bitmesi...

kat.ph gibi torrent siteleri kapatıldığından beri bu haberler beni korkutuyor.. yakında oyunu pc'ye indirme işini bitirirlerse o zaman korsan oyunculuk ölür EA Play'in Steam çıkış tarihi belli oldu 

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

tek korkum torrenttin bitmesi...

kat.ph gibi torrent siteleri kapatıldığından beri bu haberler beni korkutuyor.. yakında oyunu pc'ye indirme işini bitirirlerse o zaman korsan oyunculuk ölür  

Ölsün o kadar güzel bir sey degil zaten. Firmalar eskisi gibi degil, artik daha kolaylik sagliyor. Mesela bu tarz abonelikler hem ucuz oluyor hem de cogu oyunu orjinal son surumde sorunsuz oynatiyor.

Game pass desen 6tl bicok oyun var,

Ea geliyor.

Ubisoftun da aboneligi var ama tr de yok su an diye biliyorum.

Steamde demo olayi basladi, oyunu denemek istiyorsan cogu demo sunuyor ona gore de karae verebiliyosun.

Eskisi gibi degil artik, umarim su regional price olayi da yayginlasir. 40 euroluk oyunu 60tl den alabiliyoruz mesela ama yayginlassa keske :(

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    • bu sistemler tam oturduğunda abonelik fiyatları illa artar
    • ülkedeki dolar kuru malum, ayrıca kurun yükselmesi de herkesin beklediği bir durum
    • oyunlar aboneliğe bağlandığı zaman 300-400 tl olmayacak ama abonelikler can yakar.. bkz: bronze, platin, gold vb gibi...
    • abonelik oyunlarında yüksek hız ve düşük pingli net önemli ülkedeki servis sağlayıcıların durumu malum
    • tek artısı düşük sistem ile kaliteli oyunlar oynamak olacak (fiyatlar artarsa)

yani kısaca bu değirmenin suyu böyle akmaz..

• Ea access premiere de uygun fiyatli gelirse o daha cok satar, eanin oyunlarini cikar cikmaz ekleniyor o sistemde

• Premieri uygun fiyatta getirirlerse yok satarlar

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Fiyatı kesin yükselecek bari aldığımız hizmete değsin de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence tahmini fiyatin 2 kati olacak gibi.

• iyi oldu bir denemek lazım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.