Şimdi Ara

HTC üç yeni akıllı telefon hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tayvanlı teknoloji devi HTC, üç yeni akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Wildfire E Lite, Wildfire E Ultra ve Wildfire E Star isimli cihazlar Avrasya Ekonomi Komisyonu (EEC) veritabanında listelendi.

Ayrıca Bkz.Dünyanın ilk ekran altı kamera teknolojisine sahip telefonu ortaya çıktı

Tüm modeller bütçe dostu Wildfire serisi kapsamında piyasaya sürüleceği için çok üst seviye özelliklere sahip olmalarını beklememek gerekir.

Ancak fiyat konusunda aynı seviyede veya daha iyi donanıma sahip Samsung veya Xiaomi modellerinden daha pahalı olmaları muhtemel görünüyor.

HTC üç yeni akıllı telefon hazırlıyor

Wildfire E Lite Özellikleri

Wildfire E Ultra ve Wildfire E Star modellerinin teknik özellikleri konusunda henüz bir bilgi yok. Fakat kısa süre önce Google Play Console veritabanında listelenen Wildfire E Lite hakkında bazı şeyler biliyoruz.

Akıllı telefon MediaTek Helio A20 platformundan güç alacak. Diğer özelliklerini ise 1440 x 720 piksel çözünürlüklü ekran, 2 GB RAM ve Android 10 işletim sistemi olarak sıralayabiliriz. 

Kaynak:https://portal.eaeunion.org/sites/odata/_layouts/15/Portal.EEC.Registry.UI/DisplayForm.aspx?ItemId=70091&ListId=d84d16d7-2cc9-4cff-a13b-530f96889dbc

• 2 gb ramli telefonun geride kalsın Htc. Giriş seviyesi telefonlar bile artık 4 gb ram oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android dev olup vizyonsuzluktan ölen bir firma yazık oldu cidden

• Yeni Nokia.

• xperia one galaxy g karşılaştırmasını özledim hepsi de mvc fuarında çıkardı.

• bilmeyen ve kullanmayanlar için yazayım HTC telefonlarda "news republic" uygulamasıyla 24 saat reklam izliyordunuz. Güya haber uygulamasıydı ve gömülü geliyordu. Yani kaldırılamıyordu. Şimdiki xiaomi'lere filan laf edenler hiç bahsetmez bundan.

Eski 1-2 modeli fena değildi, sonra pil sorunları başta olmak üzere geride kaldı. TR'den çekildi gitti.

Özlemedik.

• general Mobile ile aynı telefon 🤣 ikiside Çin'den alınca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HTC, Sony, BlackBerry, Nokia... Bu markalar kendi kendilerini bitirdiler. Yine Sony iyi cihazlar üretmeye devam ediyor ama çoğu ülkeden çekilmek durumunda kaldılar. Sonuç olarak; hepsi kendi ayağına sıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Israrla çöp donanım koyup yüksek fiyata satmaya çalışıyorlar. Azimlerini takdir ettim. :)

• HTC satılmasın diye telefon üretiyor sonra vay efendim satış hedefine ulaşamadık.

• Kuryeler için üretilen telefonlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.