Şimdi Ara

Google, Android 11 tabanlı Wear OS'u duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google, Android 11 tabanlı Wear OS'u duyurdu

Google, Wear OS işletim sisteminin Android 11 tabanlı ve Snapdragon Wear 4100 platformunu destekleyen yeni sürümünü duyurdu. Bildiğiniz üzere şirketin giyilebilir cihazlara yönelik mevcut işletim sistemi hala Android 9'u temel alıyor.

Ayrıca Bkz.Motorola Razr 2'nin tanıtım tarihi belli oldu

Arama devi yeni Wear OS sürümünü sonbaharda yayınlayacak. Fakat Android 11'in bazı özelliklerini de beraberinde getirecek güncellemenin çıkış tarihihle ilgili kesin bir bilgi yok.

Google, Android 11 tabanlı Wear OS'u duyurdu

Yeni Özellikler

• Sistem daha hızlı hale geliyor. Uygulama başlatma hızında %20 artış vaat edildi.

• Qualcomm Snapdragon 4100 ve 4100+ platformları için destek.

• Akıllı telefonlarla eşleştirme sürecinin basitleştirilmesi.

• Farklı saat modları ve egzersiz programlarının daha sezgisel olarak olarak kontrol edilmesini sağlayacak SysUI iyileştirmeleri.

• Hava durumu kartı tasarımının güncellenmesi.

• Geliştirilmiş LTE desteği.

Yeni Wear OS sürümünde ayrıca kullanıcılara kişisel hijyen konusunda yardımcı olacak bir el yıkama zamanlayıcısı da var. Koronavirüs (Covid-19) döneminde virüsün yayılmasını önlemek için son derece iyi düşünülmüş bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak:https://www.xda-developers.com/google-announces-wear-os-based-on-android-11-new-version-snapdragon-wear-4100-support/

• quote:

kişisel hijyen konusunda yardımcı olacak bir el yıkama zamanlayıcısı da var.

2020de insanlarda hala el yıkama alışkanlığınin olmaması hayret verici

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

kişisel hijyen konusunda yardımcı olacak bir el yıkama zamanlayıcısı da var.

2020de insanlarda hala el yıkama alışkanlığınin olmaması hayret verici

Covid sonrası bu konu ile ilgili araştırmalar var. Türkiye bu konuda iyi bir yerde. Millet olarak kişisel temizlik konusunda (Ağız bakımı ve hijyeni hariç) iyi bir yerdeyiz. Avrupa da birçok insanın tuvaletten elini yıkamadan çıktığını defalarca gördüm. ABD ve Uzak Doğu da bu konuda zayıf.

https://tr.euronews.com/2020/03/10/hangi-ulkede-tuvalet-sonrasi-el-yikama-oran-en-yuksek-turkiye-kacinci-sirada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 15 Ağustos 2020; 0:35:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben apple watch'ın üstüne tanımıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.