Şimdi Ara

Motorola Razr 2'nin tanıtım tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorola Razr 2'nin tanıtım tarihi belli oldu

Lenovo bünyesinde faaliyet göstreren Motorola "akıllı telefonda yeniden devrim yaratacağız" sözlerini içeren bir teaser yayınladı. Şirket muhtemelen katlanabilir Motorola Razr'ın ikinci neslinden bahsediyor.

Ayrıca Bkz.LTE güvenlik açığı, hackerların mobil çağrıları dinlemesine izin veriyor

Paylaşılan videoda kullanılan yazı tipi, Motorola Razr sunum davetiyesinde kullanılan fontla aynı. Ayrıca 2019'da da benzer bir slogan kullanılmıştı. Bu yılki lansman etkinliği 9 Eylül tarihinde yapılacak.

Motorola Razr 2 muhtemel özellikleri

İlk söylentilere göre ikinci nesil Motorola Razr, 5G desteği ve Qualcomm Snapdragon 765 işlemciyle gelecek. Bununla birlikte 8 GB RAM, 256 depolama alanı ve 2.845 mAh pil içermesi bekleniyor. Cihazda 6.2 inç boyutunda çentikli ekran ve 48 megapiksel ana kamera yer alacak.

Motorola Razr 2'nin tanıtım tarihi belli oldu

Motorola Razr, 2019'un Kasım ayında tanıtılmıştı. Katlanabilir telefon, eşsiz tasarımına rağmen orta sınıf özellikleri 1.499 dolar gibi son derece yüksek bir fiyata sunduğu için popülerlik kazanmadı.

• Cöp yazinca kiziyorsunuz da resmen cöp.

Yillar once belirli begeni almis bir modeli zorlama yontemlerle isitip getirmek. Buna kisaca uretme kabizligi diyoruz..

• pil kapasitesi rezalet al ama 5 saat çalışsın ne anlarsın bu işten 5000 mah bilie zor atıyorum günü

• pil durumu ne böyle yaa. +1 Bir çöp daha

• Çıkacak, çıkacak, çıkacak, çıkacak, çıkacak, çıkacak, çıkacak ....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.