Şimdi Ara

Capcom Oyun Satışları Güncellemesi: Resident Evil 7, Resident Evil 2, DmC ve Daha Fazlası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Capcom, bir milyondan fazla satan oyunlarına yer verdiği Platinum Titles listesini güncelledi.

Listeden bazı oyunların 30 Haziran 2020'ye kadar olan toplam satış miktarları ve 31 Mart 2020'den bu yana ne kadar sattığı:

Monster Hunter: World (PS4, Xbox One, PC) 16.1 milyon adet sattı (31 Mart'tan bu yana ek 400 bin)

Resident Evil 7: biohazard (PS4, Xbox One, PC) 7.9 milyon adet sattı (31 Mart'tan bu yana ek 400 bin)

Resident Evil 2 (PS4, Xbox One, PC) 7.2 milyon adet sattı (31 Mart'tan bu yana ek 600 bin)

Devil May Cry 5 (PS4, Xbox One, PC) 3.7 milyon adet sattı (31 Mart'tan bu yana ek 200 bin)

Street Fighter V (PS4, PC) 4.7 milyon adet sattı (31 Mart'tan bu yana ek 200 bin)

Monster Hunter World: Iceborne (PS4, Xbox One) 5.8 milyon adet sattı (31 Mart'tan bu yana ek 600 bin)

Resident Evil 3 (PS4, Xbox One, PC) 2.7 milyon adet sattı (Listeye ilk dahil oluşu)

Resident Evil 4 (PS3, Xbox 360) 1.2 milyon adet sattı (Listeye ilk dahil oluşu)

DmC Devil May Cry Definitive Edition (PS4, Xbox One, PC) 1.1 milyon adet sattı (Listeye ilk dahil oluşu)

Dead Rising (PS4, Xbox One, PC) 1.1 milyon adet sattı (Listeye ilk dahil oluşu)

Strider (PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC) 1.0 milyon adet sattı (Listeye ilk dahil oluşu)

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (PS4, Xbox One, PC) 1.0 milyon adet sattı (Listeye ilk dahil oluşu)

Platinum Titles listesinin tamamına capcom.co.jp/ir/english/finance/million.html adresi üzerinden göz atabilirsiniz.

• Re 3 hala indirim almıyor oyunculuk bitmiş 90 yılları okadar özlüyorum ki oyunculuğun altın çağını yaşamışız kıymet bilemedik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

Re 3 hala indirim almıyor oyunculuk bitmiş 90 yılları okadar özlüyorum ki oyunculuğun altın çağını yaşamışız kıymet bilemedik
    100e düştüğünü hatırlıyorum

Edit: Pardon 2. oyunu sorduğunuzu sanmıştım. Haklısınız indirime girmedi. Bir de oyun süresine bakarsak bence alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobsantino -- 14 Ağustos 2020; 11:37:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Sormayin,sormayin... 90larin sonu 2000lerin basi altin donemdi.Her ay o donemin sert gercek puanlama ve inceleme sistemi icinde 10 uzerinden 9 luk bir suru oyun cikardi.Her tur oyundan klasik seviyesinde kaliteli oyun gelirdi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki öyle zamanında burun kıvırırdık bazen

• Hala ps3 ve xbox 360 için re4 alınıyorsa bu oyun efsanedir hacı :D
  • O devir benim için de efsaneydi. Hele ki RE 2

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.