Şimdi Ara

Forza Horizon 3 Yakında Satıştan Kaldırılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayıncı Microsoft ve geliştirici Turn 10 Studios, 27 Eylül 2016'de piyasaya sürülen Forza Horizon 3'ün 27 Eylül 2020'de Microsoft Store'da satıştan kaldırılacağını duyurdu.

Oyuna sahip olanlar veya 27 Eylül'den önce satın alanlar indirip oynamaya devam edebilecek. Şu anda indirimde:

Daha önce de Forza Horizon 1 ve Forza Horizon 2 satıştan kaldırılmıştı. Bazı araçların ve müziklerin lisans süresinin dolmasıyla alakalı bir durum gibi görünüyor.

• Aa fiyat iyiymiş ama fh4deki teknik hatalar var mi ki?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel ama pc versiyonu sonradan çıktığı için berbat
  • horizon serisini steam e getirmemelerinin en büyük sebebi bu herhalde
  • FH3 HotWheels DLC araçları ile pistleri ile çok iyidi, FH4'de ki Lego DLC'ye hiç özenmemişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 12 Ağustos 2020; 10:12:41 >
  • Fh4 sol şeritten dolayı oynamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Optimizasyon, cpuya aşırı yük binmesi geç de olsa düzeltilmişti.
  • Expansion pass alınca ultimate sürüm mü oluyor otomatik olarak? Arada fiyat farkı oluşuyor çünkü.
  • tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Bi süre sonra alışıyosun hocam

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    FH3 te sol şerit (Avustralya)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zebercet

Expansion pass alınca ultimate sürüm mü oluyor otomatik olarak? Arada fiyat farkı oluşuyor çünkü.

Hayır olmuyor ayrı ayrı satılan araba dlcleri var toplam 40 yakın araba olması lazım Car Pass gibi bişey olması lazım hepsini alman için bide Expansion pass var güzel şeyler veriyo 3 farklı map 20 araba falan ama bütün içerikleri vermiyor bide fiyatı pahalı kaç yıl geçmiş 89 tl nedir yap bi 30-50 tl arası herkes alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealArek -- 12 Ağustos 2020; 12:35:13 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 90 lira çok ya. Standart sürüm çok mu eksik hocam? Arada 70 lira oynuyor. Standart 20 liraysa ultimate 49 falan olsaydı keşke. Dediğiniz gibi kaç senelik oyun sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

90 lira çok ya. Standart sürüm çok mu eksik hocam? Arada 70 lira oynuyor. Standart 20 liraysa ultimate 49 falan olsaydı keşke. Dediğiniz gibi kaç senelik oyun sonuçta.
    Hocam ben 4'ü hiç oynamadım ama PC'de uzun süredir 3'ü oynuyorum. Açıkcası hiç eksiklik hissetmedim. Bir sürü araba ve car pack için aradaki farka değer bence. Tabi ben zamanında almıştım. Ama bu saatten sonra 90 liralık versiyonu alınmaz bence.

Not: 4. oyun fiyatına baktım. 4'ü bu fiyata gördüğümde 3 her türlü bu fiyata alınır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zebercet

90 lira çok ya. Standart sürüm çok mu eksik hocam? Arada 70 lira oynuyor. Standart 20 liraysa ultimate 49 falan olsaydı keşke. Dediğiniz gibi kaç senelik oyun sonuçta.

Battlefield serisinde Premium pass diye bişey var ya yeni oyun gibi bunuda aynısı düşün yani ilk defa alıcaksan tam paketi al 89 tl değer yanlız Expansion pass ayrı satılıyo yani 110 tl falan tutar toplam ve çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealArek -- 12 Ağustos 2020; 20:39:37 >
  • hotwheels dlc si almıs olan arkadaslar varsa ücretsiz blızzard dag ek paketide tanımlanıyor galiba suan öyle bi bakayım dedim ücretsiz bir şekilde o dlc indirdim oynayabiliyorum bilginiz olsun

• Tam pakette ekstra 2 oyun genişlemesi yok arkadaşlar. Expansion pass'te var bir tek. Tam paketin esprisi 20-30 farklı exclusive car pack'e sahip olması. 23 oyuna 30 expansion passe vermek daha mantıklı.

• quote:

Orjinalden alıntı: serobaba

Tam pakette ekstra 2 oyun genişlemesi yok arkadaşlar. Expansion pass'te var bir tek. Tam paketin esprisi 20-30 farklı exclusive car pack'e sahip olması. 23 oyuna 30 expansion passe vermek daha mantıklı.

Şu mesajı 3-4 saat önce görsem 90TL den olmayacaktım :) Tüm paket vs yok mu şimdi Ultimate'de.. Piiii.. Patladık :D
  • İade var mı acep. Tam ve full sürüm diye aldık kestane çıktı 90TL çöpe gitti :D
  • Bune saçmalık, Ben şimdi Xbox alinca FH 1,2,3 oynayamayacakmıyım? Hiç bilmiyordum önceki oyunların kaldırıldığını...
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Fh2 hala satışta. Kutulu bulursun rahatlıkla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.