Şimdi Ara

Excalibur oyuncu monitörü alınır mı? 'Excalibur E27QHD-G'yi denedik'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında via5 ve via8 cep telefonu aldık bu markadan. via5'e android 7 mi 8 mi ne güncelleme geldi fakat bekle Allah bekle 8'e gelmedi. Face'den ulaştım güncelleme gelmeyecek mi? diye. Ne dese beğenirsiniz 5 çok sattığı için gelmiş ama 8 aynı satışı yakalayamadığı için gelmeyecekmiş. İşte ürettiği ürünün arkasında duran firma anlayışı budur dedim ve telefonu çöp parasına sattım. Benden uzak Allah'a yakın olsun bu firma.
  • inceleme yayınlandıysa alınır konu kilit :d

• Deneyim videosu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Deneyim videosu bu.

hacım coğu zaman dile getirdiğin birşey var masa 100lerde urun geliyor deneyim videosuna bile ihtiyac olmuyor diye demekki o sınırı geçmiş bu yayınlandıgına gore ona nazaran yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 10 Ağustos 2020; 21:7:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Deneyim videosu bu.

Hazır Seni Yakalamısken Bir sorum Var

Günde 2 Saat Cs oynamak dier oyunlar hikaye tabanlı olucak günün geri kalanında youtube netflix film video izlemek için 2k 144hz monutor tavsiyesi verirmisin.

suanda vg279qm var 1080p 240hz cok güzel ama bi kötü yanı film flan izlerken acayip siyah cevreleri bulutlanma yapıyo renk geçişlerinde

• Casper se alınmaz

Rezalet servis ağı ve kalitesiz ürünleriyle uzak durun benden der.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung'un LC27HG70QQMXUF modelini tavsiye ederim; HDR600 izlemenin zevkini katlıyor(Bu Fiyat ve kalitede başka hiçbir markada bu özellik yok)!

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Samsung'un LC27HG70QQMXUF modelini tavsiye ederim; HDR600 izlemenin zevkini katlıyor(Bu Fiyat ve kalitede başka hiçbir markada bu özellik yok)!

özellikle istediğim hacım film lan izlerken siyahlar acayip bulutlanma yapıyo cok bariz renk geçişleri arasında daha tatlı bişi arıorum

• Monitörün ayağına bak palet gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

özellikle istediğim hacım film lan izlerken siyahlar acayip bulutlanma yapıyo cok bariz renk geçişleri arasında daha tatlı bişi arıorum

Alıntıları Göster
    Excalibur oyuncu monitörü alınır mı? 'Excalibur E27QHD-G'yi denedik'

O zaman önce ne tip monitör seçmen gerektiğine bakmalısın; Renk kayması mı sorun , iz bırakma mı buna göre ips ya da tn paneli seçmelisin. hiç sorun olmasın ama herşey iyi olsa da olur dersen de VA panel almalısın! Buna karar verince monitör bak bence , şuan teknoloji biraz daha gelişti daha iyi paneller geldi ama fiyat performans oranı çok fazla! Acelen yoksa bekle , acelen varsa da panelini seç sonra monitörünü ara ama çok iyi araştır üzerinde VA yazıp ips olan da ips yazıp TN olanda çıkıyor! Resimde gördüklerin panellerin genel kusur veya kazançları markaya göre değişmiyor yani hepsinde bu kusurlar var. Monitörlerin ayağına fazla takılmayın artık ayarlı monitör askıları var , ona takıp ayarlıyorsunuz monitörleri fiyatları da uygun bayağı, bazıları +1000 lira istiyor ,sadece bir ayarlı ayaklı eklediği için!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 10 Ağustos 2020; 23:41:44 >

• Selamlar Burak,

İncelemen her zaman ki gibi öz ve bilgilendirici olmuş.Yukarı doğru raflı sistemde bir masam bulunmakta bundan dolayı monitör için kısıtlı yükseklik alanı var. En aşağıdaki konumuna getirildiğinde ki yüksekliğini paylaşabilir misin? Casperin websitesin de yüksekilk 667mm olarak belirtilmiş fakat en dipteki konum için biraz fazla gibi geldi.

• Merhabalar diye bir sey yok suna Merhaba desek? Atv haber sunulmuyor sonucta.

• şöyle tftcentral tadında incelemeler gelir mi önümüzdeki zaman için

• tobepeople kullanıcısına yanıt

4000 liraya kadar en az 27" en az 144Hz iyi bir VA panelli monitör var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak Hocam Panel Type tam ismi nasıl geçiyor , Lg panelmi , İnnolux , AOU acaba hangisi , Hiç belle olmaz kim bilir hangi üst model panel kullanıyor .

Casper yazılımı önemli tabıkı ama panel daha önemli

• gageracer G kullanıcısına yanıt
    Neden yokmuş? Merhaba ( Selam ) bir kişiye söylenir, Merhabalar ( Selamlar ) çok kişiye söylenir. Hi tek kişiye merhaba ( Selam
    ) demek, Greetings de çok kişiye Merhabalar ( Selamlar ) demek. Yani söylenebilir.

• Zamanında via5 ve via8 cep telefonu aldık bu markadan. via5'e android 7 mi 8 mi ne güncelleme geldi fakat bekle Allah bekle 8'e gelmedi. Face'den ulaştım güncelleme gelmeyecek mi? diye. Ne dese beğenirsiniz 5 çok sattığı için gelmiş ama 8 aynı satışı yakalayamadığı için gelmeyecekmiş. İşte ürettiği ürünün arkasında duran firma anlayışı budur dedim ve telefonu çöp parasına sattım. Benden uzak Allah'a yakın olsun bu firma.

• büyük ekran dışında oyun keyfinin tam olarak çıkmayacağını düşünen biri olarak 27 inçlik bu gaming monitör hoşuma gtti fiyatıda özelliklerine göre iyi bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.