Şimdi Ara

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi telefonunun ismi açıklandı: Mi 10 Ultra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi'nin yeni amiral gemisi telefonunun ismi açıklandı: Mi 10 Ultra

Xiaomi'nin kurucusu ve CEO'su Lei Jun, önümüzdeki hafta tanıtılacak yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının ismini açıkladı.

Daha önce cihazın Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition olarak adlandırılacağı bildirilmişti. Deneyimli yönetici akıllı telefonun global pazarda Xiaomi Mi 10 Ultra ismiyle piyasaya sürüleceğini söyledi.

Ayrıca Bkz.Intel'in, 20 GB'lık gizli belge ve kaynak kodları sızdırılarak indirmeye sunuldu

Yeni model Çin'de ise Xiaomi Mi 10 Supreme Edition olarak boy gösterecek. Cihaz, Xiaomi'nin 10. yıl dönümü şerefine 11 Ağustos tarihinde duyurulacak.

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi telefonunun ismi açıklandı: Mi 10 Ultra

Baş döndürücü özellikler sunacak

Xiaomi Mi 10 Ultra'nın 120 Hz AMOLED ekran, Snapdragon 865 yonga seti, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama birimine sahip olacağı söyleniyor.

Ayrıca periskop kamera ve mükemmel zoom yeteneği ile piyasadaki en iyi kameralı akıllı telefonlardan biri olacağı gelen haberler arasında.

Son olarak cihazın 100 watt kablolu, 55 watt kablosuz şarj desteği sunarak bu alanda bir rekora imza atabileceğini de belirtelim.

Kaynak:https://m.weibo.cn/detail/4535030703467221

• Tr için ismi Xiaomi Mi 10,000 TL Edition daha uygun olur

• 100wattlık şarj aleti piyasada var mı sanki de...<br /><br />Çıksın görelim.

• Adamlar apple ve Samsung ne yaparsa taklit ediyorlar.

Zaten xiaomi artık fiyat cazibesini kaybetti. O paralara apple ya da Samsung almak daha mantıklı.

Artı abd gelecekte Huawei gibi xiaomi vs hedef alabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne Mi 10'muş be bir bitiremediler rockstar gibi 5 sene ekmeğini yiyecekler herhalde

• Telefon çıkaracağına yazılımı adam et. Miui 12 hala stabil değil

• Baya özgün bir isim olmuş

• Mi 10 kendi içinde 8 9 model var heralde diğerlerini saymıyorum bile resmen model çöplüğü ne almaya karar verememenin üretimde vuku bulmuş hali işçiler boş durmasın diye yeni model çıkarıyorlar valla kimse kusura bakmasın iphoneden başkası çöp adroid telefon alıpta çevresindekine modeli söylediğinden ha biliyorum en güzel model diyen çıkmaz muhtemelen soran kişi ilk defa duyacaktır.

• Başım dönüyor durdurun beni.

Ne baş döndürücü özelliklermiş be. Hala dönüyor bak.

• Keşke şu telefonlarının ismi sadece Mi olsa. Telafuzu daha kolay ve hatırlanması kolay. Mi 10 9 8 ultra filan fistan. Ki sanırım bunu yapmaya başladılar, telafuzu zor Xiaomi marka ile bu iş zor çünkü. Yazarken bile yanlış yazıyor insan.

• Ultra eki gelmiş, hastayım bu eke... Fiyatlara da yansır. Uygun fiyatlı Xiaomi eskidendi. Yeni markalara bakalım artık...

• Spinn atıyorum patenle hala başım donuyor özellikleri fiyatına yansıyacagı için anca okuyoruz, ağa adamlar zengini daha zengin, fakiri öldürme derdinde.??

• Ben de katılıyorum, ultra eki gelmiş ultra pahalı modeller. Eskiden 500 dolara amiral gemisi vardı, şimdi bin dolara bile amiral yardımcı gemisi ancak alınıyor.

• 5 aydır iphone 11 kullanıyorum. Samsung Huawei ve lg kullanmış biri olarak söylemek istiyorumki pişman olmak üzereyim. Hiçte söylendiği gibi pratik bir işletim sistemi değil. Sadece kamerada fark var. Gerçekten sıkıntılı bir sistem. Android çok daha kolay ve esnek.

• B-veritas kullanıcısına yanıt

utanmadan 9000e mi10pro getirdiler.buna 12000TL falan der açgözlü xiaomi tr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.