Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn PC Versiyonundan Oynanış Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çıkışına çok az bir süre kalan Horizon Zero Dawn PC versiyonundan yeni oynanış görüntüleri paylaşıldı.

Ayrıca oyun Steam'de ön yüklemeye açıldı.

Horizon Zero Dawn Complete Edition 7 Ağustos'ta Steam ve Epic Games Store'da çıkışını gerçekleştirecek. PC versiyonu ultra geniş ekran desteği, grafik geliştirmeleri (gelişmiş yansıma ve dinamik bitki örtüsü), özelleştirilebilir grafikler, sınırı kaldırılmış kare sayısı, kontrol seçenekleri ve benchmark aracı gibi çeşitli yeni özellikler sunacak. 275,00 TL'den satışta.

Oynanış görüntüleri:

• İlk defa erken davranıp fiyatı uçmadan önce 77 tl ye aldım mutluyum huzurluyum
  • inatla Türkce mi eklemediler anlamiyorum ya.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    İnat evet. Çıktığı dönemde Hollandayla Türkiye arasında sinirler gerilmişti. Yapımcı firma da tavır alıp Türkçe dili eklememişti. Şu an bahsi geçen olayı bile hatırlamak mümkün değil, açıp eski haberlere bakmak gerekiyor. Bizim bakanlardan birini mi ne ülkeye almamışlardı diye hatırlıyorum o tarz bir şey. Suni gündem. Ama ucu seneler sonra dönüp dolaşıp biz vatandaşlara dokunuyor işte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zebercet

İnat evet. Çıktığı dönemde Hollandayla Türkiye arasında sinirler gerilmişti. Yapımcı firma da tavır alıp Türkçe dili eklememişti. Şu an bahsi geçen olayı bile hatırlamak mümkün değil, açıp eski haberlere bakmak gerekiyor. Bizim bakanlardan birini mi ne ülkeye almamışlardı diye hatırlıyorum o tarz bir şey. Suni gündem. Ama ucu seneler sonra dönüp dolaşıp biz vatandaşlara dokunuyor işte.

Garip hiç bu açıdan düşünmemiştim.Doğruluk payı olabilir.

• Evet, sen söyleyince hatirladim. Sirf politika yapacak bir bahaneleri olmadigi icin "Türk" demekden cekinmiyorlar oy toplamak icin.
    Olan bize oldu sonra. Buraya kadar sicrayacagini düsünmedim.
  • Neden hiçbir oynama hissim gelmedi. Hala grafikler leş
  • 67 liraya mis gibi kapanlar kulübü
  • bögle oyunlara bayiliyorum cok güsel duruyor optimize iyi gibi şüan ön yüklemeye acilmiş oyun
  • çıktığında bu grafiklere ölüp bitmiştik şimdi ne kadar kötü geliyor animasyonlar felan offf, oyunlar zamana çok hızlı yeniliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

çıktığında bu grafiklere ölüp bitmiştik şimdi ne kadar kötü geliyor animasyonlar felan offf, oyunlar zamana çok hızlı yeniliyor

Saçmalamayı bırakın ya. Sanki 10 senelik oyun. Kaç tane gösterebileceksin arada dağ gibi fark olan benzer statüde oyun?
  • cidden az önce bu oyunun grafiklerine ''leş'' diyen yorumlar mı okudum ben?

• PC versiyonunda bazı animasyonlar 30fps, Anisotropic Filtering çalışmıyormuş ve oyunun genelinde; ara sahne geçişleri, yolculuk ederken falan takılmalar oluyormuş. Bunlar hoş haberler değil. Göreceğiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 6 Ağustos 2020; 14:38:0 >
  • ön siparis ile 69 küsür e steam dan yapıstırmıstık ön yüklemeye acılmıs indiriyorum bakalım

• Ara sahneler kasıyor bende. Ama şunu söyleyebilirim oyun konsol oyunu. PC için yapılsa varya. Cok hızlı bir aksiyon oyunu olurdu. 275 verilecek bir oyun değil. PC den ne kaparsak olarak yapılmış bir oyun. Oyun bende normal ayarlamış grafikleri. Ultraya çektim değişen hiçbir şey olmadı oyunda. Laf olsun diye grafik ayarı koymuşlar. Konsol oyunu PC oyunu değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.