Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
12
Favori
21.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung, bugün gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde yeni akıllı saat modeli Galaxy Watch 3’ü tanıttı. Galaxy Watch 3, 2.099 TL’ye Türkiye’de satışa çıktı. 

Galaxy Watch 3 ile birlikte saatin çevresindeki döner çerçeve inceliyor ve önceki versiyona göre hafifliyor. Samsung, koronavirüs nedeniyle bu modelin sağlık özelliklerine daha fazla zaman harcadığını iddia ediyor. Saatin görünümü klasik saate daha fazla benzemiş. 

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı

Galaxy Watch 3 kandaki oksijen özelliğiyle, fitness ve sağlıklı yaşam amacıyla zaman içindeki oksijen doygunluğunu ölçebilir ve izleyebilirsiniz. Olası bir düşme durumu tespit edildiğinde, konumunuz hemen önceden belirlenmiş kişilere gönderilir. Koşu Analizi daha iyi koşmanıza, formunuzu güçlendirmenize ve yaralanmaları önlemenize yardımcı olurken, VO2 max oksijen tüketimine ilişkin bilgi sağlamak için kardiyo ilerlemenizi takip eder. Samsung Health, evdeyken formda kalmak isteyenler için 120'den fazla farklı ev egzersiz programı sunar, böylece egzersizdeki ilerlemenizi saatiniz üzerinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Galaxy Note 20 tanıtıldı! İşte özellikleri ve Türkiye fiyatı

Saatin camı Gorilla Glass DX teknolojisiyle korunuyot. Gücünü Exynos 9110 işlemcisinden alıyor.  1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı barındırıyor. Tizen OS 5.5 işletim sistemi ile kutudan çıkıyor.316L paslanmaz çelik kullanılan model, IP68 ve MIL-STD-810G sertifikaları sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı yapıda. 45mm versiyonda 340 mAh batarya, 41 mm versiyonda 246 mAh batarya yer alıyor.

Samsung Galaxy Watch 3, 45mm için 2.299 TL, 41mm için 2.099 TL fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa sunuldu.

• Uygulama marketi bir Apple Watch kadar fonksiyonel olsa haklısınız fakat 1.4" ekranda harita açsanız ne olacak allah için.. Veya bizim ülkede LTE destekli modeller satılabilse yine bir şeylerin esprisi olur. Bir arkadaş çok güzel yazmış, giyilebilir teknolojiler telefona kıyasla bir şeyleri kolaylaştırmalı diye, haritadır videodur mesajdır bunları neden daha işlevsel olarak telefonda kullanmak varken saatten halletmeye çalışayım, bilemiyorum en azından benim böyle beklentim yok. Jarvis türevi bir asistan önümüzdeki 5-10 yıla çıkarırlarsa ne ala, benim akıllılıktan beklentim bugünkü saatler üzerine bu. Ama sektörde öncü olmak varken geriden takip eden, Note veya S serisi yanında eşantiyon olarak 6 ayda bir tanıtılan, üzerine batarya gibi en temel kullanıcı beklentilerini vs. geliştiremeyen bir markaya evriliyor Samsung akıllı saat pazarında.

Ben her 3 saati de kullandım. Galaxy watch serisini nasıl begeniyorsunuz anlamadim. Suya giremiyorum ki aktivite ölceyim. Şarj aletsiz yaşayamıyorum ki saat diyeyim. Bağlantı kararlılığı desen vasati geçmez sürekli kopmalar oluyor. Artısı akıllı asistan desen Samsung asistanlarının hali ortada. Bana Samsung un Bi tane artı özelliğini söyleyebilir misiniz?
  • Şöyle klasik saate benzemeleri çok hoşuma gidiyor da o fiyat nedir ya?

• Valla gear s3 ü değiştirmek için hala bir neden bulamıyorum ama gold rose olan güzel görünüyor black friday de 1750 civarina düşerse 45mm olanı anneme hediye alabilirim :)

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk yurtdışı fiyatlarını 400/430 dolar görünce min 3000 küsür olur demiştim fakat malum kurlara göre Samsung Türkiye elinden geleni yapmış gibi geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • galaxy watch dan geçmek için bi sebebim yok artık bi sonraki nesile kadar devam

• Akilli saat alacaklar icin (adroid kullanicisi) iyi seçenek sanirim.

Tansiyon ve ekg diyorlardi, son durum ne acaba. Var diye yıllardır güncelleme mi bekletirler, biraz incelemelerine bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VS18 kullanıcısına yanıt

Açıkçası 45mm olandan alabilirim ama biraz daha düşmesini beklerim. Yurtdışı fiyatı bile pahalı zaten. GW Active 2 45mm olanı 300 dolarmış çıktığında.

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum bir akıllı saat maksimum 300 dolar olmalı fakat talep varken o fiyatlara kolay kolay inmezler

• galaxy watch gibi kronik sorunlari olmaz umarım, 46 mm modeli ile 3 sefer kronik sensör hatası sebebi ile servislik oldum en sonunda iade edip parami geri aldım, bu modeli bekliyordum ama biraz daha beklemekte fayda var gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 5 Ağustos 2020; 18:58:21 >
  • Fiyat güzel. Moto 360'dan sıkıldım artık buna geçsem mi bilemedim.

• Huawei watch varken diğer bütün saatler çöp

• koca_el K kullanıcısına yanıt

huawei ? komik sadece komik

• Peki neden?

ondan almış çünkü.

Huawei bileklik demek istedin galiba. Akıllı saat denemez huawei watch çünkü miband özelliklerini galaxy watch kasasıyla satıyor adamlar. Doğan görünümlü şahin diyebiliriz Huawei watch'a

• Watch active 2 ile farkı nedir gerçekten?

• White Water kullanıcısına yanıt
    Ben her 3 saati de kullandım. Galaxy watch serisini nasıl begeniyorsunuz anlamadim. Suya giremiyorum ki aktivite ölceyim. Şarj aletsiz yaşayamıyorum ki saat diyeyim. Bağlantı kararlılığı desen vasati geçmez sürekli kopmalar oluyor. Artısı akıllı asistan desen Samsung asistanlarının hali ortada. Bana Samsung un Bi tane artı özelliğini söyleyebilir misiniz?

• Tr fiyatında sıkıntı var saatin bence yurt dışı fiyatlarının yarısi görünüyor

• Tansiyon ölçme? Ekg? zaman ve para israfı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.