Şimdi Ara

program deil ama beyeniceğiniz bişey ben kullanıyorum ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
5.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki hiç bir yerde görmediniz. evet arkadaşlar şimdi anlatıcağım şey şu her hangi bir klasörünüze wallpaper ekliyeceğiz ben kullanıyorum çok güzel oluyor şimdi anlatayım inşallah beceririm şimdi ilk önce

not defteri açın (word pad) deil sonra aşşağıdaki kodları yapıştırın sizin bilgisayarınıza göre deişicek bu '' '' tırnak içindekiler

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
    iconarea_image="(buraya wallpaperiniz nerdeyse onu yazın tırnaklarda olucak)"
    iconarea_text=0x00000000

bir örnek wereyim

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
    iconarea_image="D:\817 Nature Wallpapers\2.jpg"
    iconarea_text=0x00000000

sadece '' '' tırnak içindekileri deiştirin ve sonra farklı kaydetden aynen şöyle kayıt edin (desktop.ini) masa üstüne kaydetdikden sonra kopyalayın desktop ini dosyasını hangi klasöre resim yapmak istiyorsanız oraya yapıştırın masa üstündekini silebilirsiniz daha sonra son aşama çalıştır dan aynen şunları yazın Attrib +s "(..........)" hangi dosyaya attıysanız desktop.ini yi o yeri buraya yazın yani örnek Attrib +s "D:\benimklasörüm" yani desktop.ini dosyasını aktif etmek için bu işlemi yaptık ve hangi klasöre desktop ini yi atıysanız oraya bakın wallpaperiniz orada arka plan olarak görükücek.. baya güzeloluyo

alıntı deildir kendim uğraştım emeğe saygı.....

• süper bişey oldu ya,emeğine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KruGmaN -- 24 Mayıs 2007; 15:56:57 >
  • win 98 de klasör özelliklerine girerek arka plan ataması yapılabiliyordu. Ama xp de bulamadım evet güzel bir uygulama.
  • Çok teşekkürler. Bir yerde görmüştüm ama sonra unutmuşum bunu. Hemen deniyorum. Yalnız "Not defteri (WordPad)" demişsin, bende Not Defteri ve WordPad diye iki ayrı program var. Farketmiyor mu, istediğim birini kullanabilir miyim? Bir de bunu bütün klasörlere uygulamanın bir yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfsenel -- 24 Mayıs 2007; 19:21:55 >
  • Teşekkürler güzel bilgi.
  • Güzellll..
  • son aşamayı anlamadım.tekrar anlatabilirmisiniz rica etsem?
  • Upload ettiğim bu programıda kullanabilirsiniz. (WindowpaperXP) istediğiniz resmi istediğiniz klasöre arka plan yapabilirsiniz. Arkadaşın verdiğini karışık bulanlar bu programdan yararlanabilir.

http://www.snapfiles.com/get/windowpaper.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paraglidingpilot -- 19 Haziran 2007; 18:33:04 >
  • vayyy hakikaten ilginç oldu yaa
    Tjmecit pilavı gibi aynı püfleri forumda okumaktan bıkmıştım

Uzun süredir bilmediğim bir XP püfü görmüş oldum
    Teşkkürler kardeşş

Yalnız bu tip ayarlar gözü yorar ve aradığınızı göremeyebilrisiniz

Az kullandığım bir klasörde deneme yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: paraglidingpilot

Upload ettiğim bu programıda kullanabilirsiniz. (WindowpaperXP) istediğiniz resmi istediğiniz klasöre arka plan yapabilirsiniz. Arkadaşın verdiğini karışık bulanlar bu programdan yararlanabilir.

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=172363E479411406

hocam bu deli oldu ya.Eyvallah.
    Biraz nostalji yaptık

• Teşekkürler dostum güzel bilgi
  • eyvallah kardeş saol ellerine ve emeklerine sağlık...
  • Teşekkürler, işe yarıyor. Konuyu favorilerime ekledim.
  • çok teşekkür ederim süper bişey oldu
  • Bir şey değil arkadaşlar. Kullanacağınız alt yapı resimlerine göre şık duruyor. Yalnız yazıları iyi ayarlayın gözünüz bozulmasın.
  • bir kaç kere denedim olmadı
  • notepad le yazdın kaydettin.bu *.txt dosya adını desktop.ini olarak değiştir.
    quote:

Orjinalden alıntı: Birce

bir kaç kere denedim olmadı
  • Hakkikaten güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: paraglidingpilot

Upload ettiğim bu programıda kullanabilirsiniz. (WindowpaperXP) istediğiniz resmi istediğiniz klasöre arka plan yapabilirsiniz. Arkadaşın verdiğini karışık bulanlar bu programdan yararlanabilir.

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=172363E479411406

Teşekkürler bu daha kolaymış... bu oldu...desktop.ini yi denedim olmadı.. visata teması kurulu ondanmı acaba.

• güzel şekil a

off bu daha guzel oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0107AE845 -- 26 Mayıs 2007; 5:38:42 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.