Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Beşinci Sezon Güncellemesi PS4'te Ön Yüklemeye Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
39
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone için versiyon 1.24 beşinci sezon güncellemesi PlayStation 4'te ön yüklemeye açıldı.

İndirme boyutu 36.182 GB. İndirme tamamlandıktan sonra kurulum 5 Ağustos 09:00'da yapılacak.

Ön yükleme Xbox One ve PC (Battle.net) üzerinde mevcut değil. Yayınlandıktan sonra indirilebilecek gibi görünüyor. PlayStation 4'te de bazı kullanıcılar güncellemeyi almadığını dile getiriyor.

Geliştirici Infinity Ward beşinci sezon güncellemesinin büyük olacağını fakat indirme yaptıktan sonra konsollarda oyunun dosya boyutunun azalacağını belirtti.

Beşinci sezon fragmanına ve ilk detaylara buradaki haberden göz atabilirsiniz.

• Sirf bu güncellemelerden dolayı sildim oyunu...
  • 36 gb yama... Gunumuz oyunlari balondan baska birsey degil.
  • İlk işim sileceğim ne doğru düzgün oynayabiliyorum nede güncellemeler bitiyor.Birde modern warfare oyununu zorunlu yükleyerek hale getirerek ekstra yer kaplıyor.Büyük fiyasko bu oyun..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adamlar oyunu sürekli güncelleseler, fiyasko ve balon derler güncellemeseler yine aynı şeyleri derler. Hiç bir şeyi beğenmeyen tiplerden gına geldi. Son yılların en iyi fps oyunlarından biri. Tek sıkıntısı güncelleme boyutları fazla bu da interneti pek iyi olmayanlar için problem. Benimde internetim pek iyi değil :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun kötü değil ama büyük ihtimalle 4 tane yeni COD MW indirecek kadar gb harcattı bize, olacak gibi değildi sildim ben de, gb geçtim, çok fazla yer kaplama başlamıştı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.