Şimdi Ara

Galaxy Note 20 alanlara 3 aylık Xbox Game Pass aboneliği hediye edilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy Note 20 alanlara 3 aylık Xbox Game Pass aboneliği hediye edilecek

Amiral gemisi Samsung Galaxy Note 20 için geri sayım başladı. Güney Koreli şirket yeni akıllı telefonunu satın alanlara 3 aylık Xbox Game Pass aboneliği hediye edecek. Bu sayede cihaz sahipleri Project xCloud bulut oyun hizmetine erişim sağlayabilecekler.

Ayrıca Bkz.Koronavirüse rağmen akıllı telefon satışları artan tek şirket Apple

Ücretsiz Xbox Game Pass aboneliğinin belirli ülkelerde sunulacağı söyleniyor. Bununla birlikte Samsung, Galaxy Note 20 telefonlarını "oyun çözümü" olarak konumlandırmak istiyor. Şirket akıllı telefonlarla birlikte Xbox oyunları için tasarlanmış özel bir MOGA X5-X+ oyun kumandası çıkaracak.

Galaxy Note 20 alanlara 3 aylık Xbox Game Pass aboneliği hediye edilecek

5 Ağustos'ta 5 yeni cihaz geliyor

Galaxy Note 20 serisinin 5 Ağustos'ta düzenlenecek Galaxy Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Güney Koreli dev aynı etkinlik kapsamında diğer yeni ürünlerini de sahneye çıkaracak. Samsung Mobile CEO'su Tae-Moon Roh, 5 Ağustos'ta 5 yeni cihaz tanıtacaklarını resmi olarak açıkladı.

• 3 bine verirler mi :)) 3 bine verirlerse alırım

• Bir de lütüfmuş gibi 3 ay hediye.300 aylık kârı var cihazda.Bunları da hala yiyenler var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçenlerde 3 ay xbox game pass aldim. İlk ay kampanya 1 euro sonraki 2 ay aylik 4 euro dan 8 euro yani toplam 9 euro ya 3 ay abone ..bu yaptığın ayıp samsung son 10 senede 14 tane samsung telefon aldım hem kendime hem aileme ama artık bu macera bitti .

• 1. Note 20
    2. Galaxy Watch 3
    3. Galaxy Buds Live
    4. ??
    5. ??

4. ve 5. cihazlar hangileri?

• 20bin verdikten sonra kendim de alırım

• Exynos ile oyun oynayamıyorsunuz bari alın da 3 ay bunla oynayın diyor adamlar :))

• Ben 3 aylık abonelik alayım onlara vereyim kazık pardon telefonu almayım

• Tasarımı beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.