Şimdi Ara

Epic Games Store Başarımlar Özelliğini Test Etmeye Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Epic Games en sonunda başarımlar özelliğini dijital oyun mağazasına ekliyor.

Epic Games Store tarafından belirtilene göre başarımlar özelliği bazı oyunlarda test edilmeye başlandı. Henüz erken versiyonu ve üzerinde değişiklikler ve ayarlamalar yapılacak.

Epic Games sözcüsünün PC Gamer'a yaptığı açıklamaya göre şimdilik sadece Ark: Survival Evolved'da var. İleride daha fazla oyunla genişlemesi planlanıyor.

Epic Games Store için sırada mod desteği var. Yol haritasına Trello üzerinden göz atabilirsiniz.

• Steam hissedarlarinin yorumlarini bir kenara birakirsak, pcde basarimlari cok umursayan oldugunu pek sanmiyorum ps ve xboxdaki gibi kupa olayi olmadigindan basarimlarin cokta bir onemi yok pcde bana gore.

Bence epicin suan en buyuk eksigi atölye olmamasi steamin en sevdigim ozelligi bu, mod kurmak asiri kolay steamde ayni sistemin epicde de olmasini isterdim
  • 2 sene sonra ancak eklediler inanılmaz başarısız bir istemci kapanıp giderse üzülmeyin.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Pc komple kaldırdım arayüz çöplük sistemim iyi olduğu halde açılması bile dakikalar sürüyor ssd olduğu halde steam master race

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet önce cloud save ekleyeydiniz iyidi :D

• Beyler sakin ya.. Deniyor ve bunun haberi yapılıyor. Tamam bence de steam hede hödö de bırakın olsun şu piyasada. Siz hayatınızda kaç kere steam'in yapılan alış-verişte 60TL indirim yaptığını gördünüz? Rekabet aga, her ama her zaman bizim işimize yarar.
  • Var zaten
  • Şuan oynadığım oyunların başarımları eklenecek mi onu merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 yılının teknolojisine daha yeni ulaştıkları için Epic Games i tebrik ediyoruz

• Epici bi tek free oyunlar icin kullaniyoruz bi de bi sure exc olarak gelen oyunlar icin. Onun haricinde steamde olan bi oyunu kim ne diye epicden alsin. Kupon mupon verince kârli oluyor baska bi espirisi yok. Steamin arayuzu daha guzel imo.

• Allah aşkına şu arayüzü bi değiştirsinler

• Güzel ne zaman eklediler ? Peki mağzaya sepet eklediler mi yoksa hala tek tek mi satın alıyorsun ürünleri ? Acıkcası epicden sadece bedava oyun alıyorum tarayıcıdan oda hiç istemcisini kurma ihtiyacı hisetmedim.
  • Evet şimdilik başarısız ama düzene çomak sokmayı başarabilen bir rakip doğdu.Kim neyi öncelik alıyorsa... Başarımların mı olsun diyorsun? Steam, Arkadaş grubu, sepet vs mi olsun diyorsun? Steam. Bana bunlar gelmez sen fiyattan haber ver diyorsun? Yerine göre epic veya steam. Herkesin kendi parası, kendi bilgisayarı, kendi tercihi...

• Steam ağlama konusu olmuş
    Ağlayın.

• Steam hissedarlarinin yorumlarini bir kenara birakirsak, pcde basarimlari cok umursayan oldugunu pek sanmiyorum ps ve xboxdaki gibi kupa olayi olmadigindan basarimlarin cokta bir onemi yok pcde bana gore.

Bence epicin suan en buyuk eksigi atölye olmamasi steamin en sevdigim ozelligi bu, mod kurmak asiri kolay steamde ayni sistemin epicde de olmasini isterdim

• Bir dönem, ara ara şu başarım sisteminin kölesi olmuştum. Bu tur şeylere fazla bağlanmamak lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: arslan0058

Steam hissedarlarinin yorumlarini bir kenara birakirsak, pcde basarimlari cok umursayan oldugunu pek sanmiyorum ps ve xboxdaki gibi kupa olayi olmadigindan basarimlarin cokta bir onemi yok pcde bana gore.

başarımlar pcde önemsiz mi??? çıldırdın mı sen ben hiç bir oyunun bütün başarımlarını açmadan bırakmam steamde 12000 civarında başrımım var, hatta başarım olmayan oyunların suratına bile bakmıyorum, başarımlar çok önemli olmazsa olmaz.

• Yaklaşıyor, yaklaşmakta olan! Ulan çoğu oyunumu Steam'den alıyorum kütüphanemde 170'e yakın oyun var Steam'i bu kadar savunmuyorum ne bu Steam fanboyluğu arkadaş! Steam aynı indirimleri ısıtıp, ısıtıp önümüze sunarken bu adamlar 60 TL indirim kuponu dağıttı. Mount Blade Bannerlord'u bu adamların verdiği indirim kuponu sayesinde sadece 60 TL'den aldım şikayet etmeyin hepsi biz oyuncuların yararına.

• quote:

Orjinalden alıntı: Shovel Knight

2007 yılının teknolojisine daha yeni ulaştıkları için Epic Games i tebrik ediyoruz

Daha geçenlerde Steam'in TestPlay özelliği üzerinde 5-6 yıl çalıştıkları açıklandı, ne konuşuyorsun sen? Bu işlerin sürekli kolay olduğunu söyleyip duruyorsunuzda, benim önümde bir şeyin arayüzünün vesair değişmesi kısa süre içerisinde olmuyor. Özellikle Epic Games'in Unreal Engine altyapısını unutuyorsunuz.

• İlk önce Steam arayüzü gibi arayüzünü geliştirseler,
    akıcı yapsalar daha iyi olur
  • arayüzden son derece memnunum, değiştirmesinler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.