Şimdi Ara

Red Dead Online: The Naturalist Güncellemesi Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin çok oyunculu modu Red Dead Online için uzun zamandır beklenen güncellemeyi yayınladı.

PlayStation 4 ile PC'de 5 GB ve Xbox One'da 4.69 GB.

Güncelleme yeni Frontier Pursuit olarak The Naturalist'i oyuna ekliyor. The Naturalist'in önünde iki seçenek var. Efsanevi hayvanları korumak ve incelemekle görevli olan Harriet Davenport ile birlikte çalışarak yedi yeni efsanevi hayvanın izini sürüp onları sakinleştirerek kan örneği almaya çalışabilirsiniz. Ya da yeni efsanevi hayvanların postu için iyi para ödemeye ve onlarla benzersiz kıyafetler yapmaya hazır Gus MacMillan ile birlikte çalışabilirsiniz.

Güncelleme ayrıca The Naturalist için merhametli öldürme yeteneği, yeni gelişmiş kamera, iki yeni silah (fil tüfeği, gelişmiş ok), yeni bir at (Gypsy Cob), yeni kıyafet ve eşyalar, beş yeni dinamik etkinlik, yeni günlük challenge'lar, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri ile çok daha fazlasını getiriyor.

The Outlaw Pass 3, 40 altın külçeye alınabilir. Deneyim puanı arttırma, benzersiz silah özelleştirme parçaları, yeni bir köpek ve kamera filtreleri içeriyor ve 40 altın külçeyi geri veriyor.

Güncelleme ile ilgili tüm detaylara rockstargames.com üzerinden göz atabilirsiniz.

The Naturalist ve The Outlaw Pass 3 tanıtım videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Çoook geç kalındı ama yine de iyi eğleneceğiz gibi duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PCde update 2.6 gb dı ama 3-5 in lafı olmaz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu oyundan atmalar ve hata kodları içinde birşeyler yapsalar iyi olacak .
  • Oyundan atmalar hatalar yüzünden en yüksek paket + üstüne para harcadığım oyunu uzun zaman önce bıraktım.Senaryo modunu saklıyordum o kadar sinirlendim ki onu bile oynamadım.Duyduğuma göre hala düzelmemiş hatalar boşuna aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.