Şimdi Ara

Netflix'ten ikinci bir Witcher dizisi geliyor: İşte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'ten ikinci bir Witcher dizisi geliyor: İşte detaylar

Netflix, The Witcher dünyasında geçen ikinci bir live-action dizi için resmen hazırlıklara başladı. Yapılan açıklamalara göre yeni dizinin ismi The Witcher: Blood Origin olacak. Blood Origin'in altı bölümlük mini bir dizi olarak hazırlandığı belirtiliyor. 

The Witcher'dan 1200 yıl öncesine gidiyoruz

Blood Origin dizisi The Witcher'dan 1200 yıl öncesini anlatacak. Dolayısıyla dizide Geralt veya tanıdığımız diğer popüler karakterler yer almayacak. Bunun yerine Witcher dünyasının ilk Witcher'ının orijin hikayesini izleyeceğiz. Ayrıca yine Witcher dünyasının en önemli olaylarından olan ve canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren "kürelerin birleşmesi" (Conjuction of the Spheres) de dizinin ana konularından olacak.

Blood Origin dizisinin oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Geçtiğimiz yıl yayınlanan The Witcher'ın yapımcıları Lauren Hissrich ve Declan De Barra'nın Blood Origin'in yapımcılığını üstleneceği belirtildi. Ancak dizinin yazarları veya yönetmenleri henüz belli değil.

Henry Cavill'în başrolünde yer aldığı The Witcher dizisi geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanmış ve kısa sürede müthiş bir popülariteye ulaşmayı başarmıştı. İlk dört haftasında tam 76 milyon abone tarafından izlenen The Witcher'ın ilk sezonu, önemli bir farkla Netflix tarihinin en popüler sezonu olmayı başardı.

Netflix şimdi The Witcher'ın bu popülaritesinden en iyi şekilde faydalanmayı planlıyor. Bu yılın başlarında bir Witcher anime dizisinin duyurusu yapılmıştı. Şimdiyse daha büyük bir yatırım geldi ve ikinci bir live-action dizi için hazırlıklar başladı. The Witcher dünyası Netflix'te büyümeye devam edecek.

The Witcher: Blood Origin'in yayın tarihi henüz belli değil.

Kaynak:https://deadline.com/2020/07/netflix-the-witcher-blood-origin-spinoff-series-1202995701/

• Madem tuttu, neden suyunu çıkarmıyoruz ?

• Starrk35 kullanıcısına yanıt
    Suyunu çıkartmak? Ne güzel hikayeyi kullanıyorlar. Diğer diziler gibi de 1-2 sezon çıkartmıyorlar. Laf atmak mantık çerçevesinde yapılır böyle değil.

• Witcher netflix'de izleyip keyif aldığım ve yeni sezonunu beklediğim çok az sayıdaki dizilerden bir tanesi. Mini dizi olması da daha iyi

• Starrk35 kullanıcısına yanıt
    olaya çok yabancı olan ben bile seni esefle kınıyorum.
    kitaptan uyarlanan dizi ve diğer kitaplar duruyor. hikayenin öncesi ve sonrası var.

• The Witcher güzel dizi

• Witcher dizisine herkes gibi bayılamamıştım. Bana nedense olmamış gibi gelmişti. Belki de kitapları okumadığım için. Yeni diziyi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fena dizi değildi

• Evil.Morty kullanıcısına yanıt

Evet suyunu çıkartmak. Atladığınız ya da bilincinde olmadığınız bir konu var. Bu dizi Netflix yapımı olacak. Bu, hikaye için, o dünya için ne demek tahmin edebiliyor musun ? Zenci Witcher, gay ekimmara, lezbiyen troll, asyalı vampir gibi sjw zırvalıklarla ilk dizide içine edemedikleri Witcher dizisinin bu versiyonunda istedikleri gibi at koşturabilecekler. Çünkü ilk filmde hayran tayfasının lincini göze alamadıkları için bunu istedikleri gibi yapamadılar, buna rağmen Triss, Yen, Fringila gibi karakterlerin oyuncu seçimleri at dışkısından hallice oldu.

Bir de alternatif dizi için düşünün şimdi.

Al sana mantık, anlayabilene.

• Suyunu çıkarmak yerine tadında brakmak en doğru karar hafızalara kazınılacak ve ileride tekrardan benzer bir dizi yaptıklarında patlama şansınçok daha fazla

• bırakın da tadı kalsın suyunu çıkarmayın

• Birbirinden kopuk bölümlerle ilk sezon kötüydü. İkinci sezon umarım daha iyi olur. Ayrı bir mini dizi yapacaklarına adam gibi tek dizi yapsınlar önce.

• jesipikmin J kullanıcısına yanıt
    Seyretme, zorla mı izletiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ods

Seyretme, zorla mı izletiyorlar
    İzlediğimi nerden çıkardın aslan parçası?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jesipikmin J kullanıcısına yanıt
    Hitaplarımıza dikkat edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: ods

Hitaplarımıza dikkat edelim
    Tamam, afedersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak bu hoş olabilir gibi

• ben izlerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.