Şimdi Ara

Huawei TalkBand B6 dört renk seçeneğiyle gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei TalkBand B6 dört renk seçeneğiyle gelecek

Birkaç gün önce Huawei'nin telefon görüşmeleri de yapılabilen yeni akıllı bileklik modeli (Bluetooth kulaklık) TalkBand B6 sızdırılmıştı. Video ve görselleri sızan cihazın, şimdi de renk seçenekleri ve teknik detayları ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy M51'in kamera özellikleri sızdı

Çelik kayışlı versiyonu da olacak

Aynı sızıntı kaynağı tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, TalkBand 6'nın dört renk seçeneğiyle geleceğini gösteriyor. Akıllı bilekliğin, çelik versiyona ek olarak bej deri versiyon, kırmızı ve siyah renkte iki silikon kayış versiyonu olacak. Önceki sızıntıda çelik kayışlı model dışındakiler zaten ortaya çıkmıştı. Tüm bunlara ek olarak cihazın teknik detaylarına yönelik bazı bilgiler de paylaşıldı.

Huawei TalkBand B6 dört renk seçeneğiyle gelecek

Huawei TalkBand B6, 1.53 inç kavisli AMOLED ekranla gelecek. Dahili bir ses asistanı ve FIRSTBEAT profesyonel spor antrenörü de bulunacak olan cihaz, 24 saat kalp atış hızı ölçümü, SP02 ölçümü, uyku takibi, uygulama bildirimleri ve daha fazla özellik sunacak. TalkBand B6'nın daha iyi Bluetooth bağlantısı ve daha iyi güç yönetimi için, Huawei'nin TWS kulaklıkları ve akıllı saatleriyle birlikte sunduğu Kirin A1 yongasına da sahip olacağını belirtelim. Bluetooth 5.2 ve hızlı şarj ile 4 saate kadar konuşma süresi sunan Huawei TalkBand B6'nın fiyatı konusunda ise henüz bir bilgi mevcut değil.

• Mi Band 5'te SpO2 olacak denmesine rağmen olmaması hayal kırıklığına yol açmıştı. Bu cihazda SpO2 gerçekten olursa, konuşma özelliği ile birlikte Mi Band 5'e güzel bir alternatif olur. Xiaomi düşünsün artık. 2 sene sonra Mi Band 6 yi da 5'in kopyası yapmaz umarım.

• Sande S kullanıcısına yanıt

Kesinlikle spo2 nin olmadığı dile getirilseydi en azından global version için, aldım aradım aradım bulamadım. Sonrasında olmadığını öğrendim, güven sarsıcı bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talkband B5 kullanıyorum, telefon konuşması için çok pratik ; kulaklık kablolarıyla , kutularıyla uğraşmıyorsun , tek hareketle yerinden çıkarıp kulağına takabiliyorsun

Bu arada B5 inde çelik kayışı vardı zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    5'te ölçüm var diye yorumlar okuyorum, global de diyorlar. sizinkinde yok mu?

• Sande S kullanıcısına yanıt
    spo2 ne oluyor? GT2e saatimde var , kandaki oksijen değeri vs olayı yazıyor ama tam olarak nedir ?

• balcis kullanıcısına yanıt

Hayır yok hocam. Evofonedan bilgi aldım, global sürüm için mevcut olmadığını söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.