Şimdi Ara

The Medium’dan oynanış videosu geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Blair Witch’ten tanıdığımız Blobber Team isimli stüdyo tarafından geliştirilen korku temalı oyun The Medium’a ait oyun içi bir video yayınlandı. İkiz-Gerçeklik adı verilen patentli oynanış mekaniğinin oyun dünyasına ne şekilde uyarlandığını daha iyi anlamamızı sağlayan video yaklaşık dört dakika uzunluğunda.

Ayrıca Bkz.Xbox Pazarlama Müdürü: “Dün izlediğiniz Halo Infinite videosu, oyunun erken sürümüne aitti”

Karakterimizin atıldığı macerayı hem gerçek dünya hem de ruhlar alemi boyunda deneyimlememizi sağlayacak İkiz-Gerçeklik teknolojisi, oyunun geçtiği evrenleri aynı anda gerçek zamanlı olarak karşımıza getiriyor. Oyunda, karakterimizin psişik güçlerini de devreye sokarak çözdüğümüz bulmacalarla korkunç bir gizemi aydınlatmaya çalışıyoruz. The Medium’da ayrıca oyunun kötüsü The Maw’a karşı mücadele veriyoruz.

2020 Tatil döneminde Xbox Series X ve PC’ye konuk olacak oyunun resmi sistem gereksinimleri ve oynanış videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

The Medium sistem gereksinimleri:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel Core i5-6600/AMD Ryzen 5 2500X

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 /AMD Radeon R9 390X

DirectX: DirectX 11

Depolama: 30 GB

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel® Core™ i5-9600 / AMD Ryzen™ 7 3700X

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 1660 Ti / Radeon™ RX Vega 56, 4K için NVIDIA GeForce® RTX 2070 / Radeon™ RX 5700 XT

DirectX: DirectX 12

Depolama: 30 GB

• Bu yeni çıkacak oyunlardan 2-3'ü hariç hepsi tırt mı bana mı öyle geliyor :/

• Tatil dönemi hangi ay oluyor acaba?

• Dh oyun haberleri veriliyor bsc ise film dizi noluyor böyle aklım almıyor kendinize gelin artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonbahar

• Mükemmel bir deneyim yaklaşıyor.

• Eski usül estetik görüşlü sabit kamera açılarının ara sahnelerle süslenmiş şekilde bulmacalarla birleştirilip oynanışa yedirilmesi.. buna 2020 yılında cesaret edebilmek tek başına takdir edilesi bir durum. Umarım gerçekten iyi yazılmış, ikna edici bir hikayesi olur. Bu videodan sonra oyunun tutmasını dahada ister hale geldim.

• Oyunda Silent Hill'deki çift dünya havası sezdim esinlenmiş de olabilirler ama güzel bir deneyim sunacağı kesin. Grafikler ve anlatım güzele benziyor. Umarım çok zor olup insanı sinir etmez birçok oyun gibi.

• Aralık gibi olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekranı split yapması hoş değil..

• Radikal bir tercih. Ben bir süre sonra sıkacağını düşünüyorum. Fpsden devam etmelilerdi bence.

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    BSC'nin Erdinç ve Talha'nın olduğu dönemlerdeki gibi ünü kalmadı artık. Youtuber'ların gelişmesinden sonra artık öyle bu tür haber sitelerine girilmiyor. Adamlara buraya yönlendiriyor.

• msavul4434 kullanıcısına yanıt
    BSC komple DH'ya entegre edilmeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.