Şimdi Ara

Surface Duo ile aynı anda iki oyun oynanabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Surface Duo ile aynı anda iki oyun oynanabilecek

Birçok Android cihaz bölünmüş ekan ile çoklu görev yapabilmeye imkan tanıyor. Ancak bu özellik faydalı olmakla birlikte küçük ekranlar için pek kullanışlı değil. Micosoft'un çift ekranlı akıllı telefonu Surface Duo ise bu alanda fark yaratacak.

Ayrıca Bkz.Huawei Mate 40, Avrupa'ya farklı bir işlemci ile gelebilir

Önümüzdeki hafta tanıtılabilir

Microsoft yöneticilerinden Liat Ben-Zur, kişisel Twitter hesabından yayınladığı Surface Duo fotoğrafıyla cihazın çoklu görev yeteneğini ortaya koydu. Çift ekranlı cihazın iki ekranında da farklı oyunların yer aldığı görsel, Surface Duo'nun aynı anda farklı işler yapmak isteyen kullanıcılara yönelik geliştirildiğine işaret ediyor. Ekranların büyük olmasının ise kullanıcıların Android'in bölünmüş ekran özelliklerini kullanmalarında avantaj sağlayacağını söylemek mümkün.

Surface Duo'nun çok yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihaz, 6GB RAM ve 64/256GB depolama alanı ile güçlendirilen Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek. 5,6 inçlik iki AMOLED ekranı olan akıllı telefonun diğer özellikleri arasında parmak izi sensörü ve 3.460 mAh pil yer alıyor. Piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra Android 11 güncellemesi alacağı söylenen akıllı telefonun Samsung Galaxy Z Fold 2'den önce piyasaya sürülmek istendiği de sızan bilgiler arasında.

• Microsoft bu sefer temkinli gidiyor. Önce Android üstünden Microsoft arayüzleri ile insanlari alıştıracak. Sonra da hibrit bir cihaz ile piyasaya girecek. Yakında Android/windows hibrit cihazları da çıkarırlar. Böylece adım adım tekrardan Microsoft işletim sistemli telefonlar göreceğiz. Uygulama mağazası oldukça gelişti. Şu an bir Microsoft Windows tabanlı bir telefon yapsa talep olur. Piyasada farklılik her zaman iyidir.
  • Microsoft bu sefer temkinli gidiyor. Önce Android üstünden Microsoft arayüzleri ile insanlari alıştıracak. Sonra da hibrit bir cihaz ile piyasaya girecek. Yakında Android/windows hibrit cihazları da çıkarırlar. Böylece adım adım tekrardan Microsoft işletim sistemli telefonlar göreceğiz. Uygulama mağazası oldukça gelişti. Şu an bir Microsoft Windows tabanlı bir telefon yapsa talep olur. Piyasada farklılik her zaman iyidir.

• Aynı anda 2 tane pubg açıyor mu peki ? Uygulama belkide 2 oyunu açıp ne yapiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordEvosis -- 25 Temmuz 2020; 23:21:57 >
  • Bu pil kapasitesi ile çift ekran orantısız güç olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar da elhzem bir özellik. Teknoloji git gide saçmalığa odaklanıyor. PİL DİORUZ PİLLL ALOOOO YATALAK TELEFONLARDAN KURTARIN

• Aynı anda iki oyunu oynamayı neden isteyeyim ki?

• Ayrılabilse telefonlar ilginç olur ama yine de saçma olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki kar hızlı pil tüketimi için ideal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.